Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Semmi gyakorlat nem lesz megtartva vagy csak nektek? :D
Hali mindenki
Tök jó első héten nincsenek gyakorlati órák egyetemen úgyhogy van egy szabadnapom ezt kaptam tőlük börszdéj-re
Jó reggelt,

Ramirez te beteg vagy, de marha jók
HMM szolgálati közlemény.
Pumuklee, Facebook, üzenet, fontos.
már odatalálnék ...csak már nem merek
látom azért a nagy Don sem lanyhult el azért családfőként
a térdet megerősítem .könyök még nem volt.viszont idevenném a csuklót is
Hajmáskér
Áááá nem lehet,pontos elszámolásba vannak a szállítók,meg nem nagyon van maszek munka! Mindig feljelentettek a szomszédok,mi elintéztük őket,jött másik,az is feljelentett,azt is elintéztük,aztán abba hagytam,mert az asszony megunta hogy minden héten más szomszédok vannak!
Mondjuk ebben igazad van! Te max a hangodat bírod megemelni!
vagy a következő korong-rakomány érkezésekor megmondod a fuvarosnak hogy felét nálad borítsa le,aztán tudsz maszekolni
Olyannak nézek ki mint aki kondizik?
Örülök hogy ma is fél6kor szabadultam,még lenne idő szórakozni menni csak a kajám nem érkezik
Amúgy most 127%-ot kell teljesítenem,mert kész a motorom,kézvédőt is ki kell fizetnem! Nem is tudom miből fizetek ki mindent! Lehet hogy holnap fel is hívom a providentet!
Nem,hanem itthon! Nekem a csajok,te meg csak nyomjál fekve a lengyel cimboráddal!
a vagongyárba?
akkor nem tarthatott sokáig mert ott a 110%hoz 2 percnél többet nem pihenhetsz
Az már megvolt!
Ez mindig így van! Mire valami éppen rendbe jön,addigra valami más szétmegy! De ez egy ilyen sport!
ahhoz valami szőke ciklont keress
Bite danke!
Gyakran előfordul...
Egyébként tesó másik lába nyáron ment szét, mikor tényő felett csapattunk.. akkor 4cm ciszta lett a lábában, keresztszalag szakadás és széttörött a sarlóporca... Mostanra úgy ahogy rendbe jött, erre tessék megint..
ézvédő eltéve
Jaj de sok ilyet láttam már térdelve könyörögni! Én nem tudom hogy ki tudnám-e nyomni a súlyomat,de hogy bele táraznák bárkibe,az biztos!
Jaj de sok minden van amit a gyárban nem tudnak,én meg tudom!
Akkor még szeretnék egy integrált is,feketét.
most nincs képem róla,de majd holnap csinálok.
a lényeg:van egy lengyel barátom,Machek,ő van a transittal,én a sprinterrel. a raktár előtt van pár kondigépe,bár nem tudom hogy attól lett-e ilyen,minden esetre 130 kiló felett van és az nem zsír
tudod nekem mesélték hogy van aki kitudja nyomni a súlyát fekpadon,vagy kicsit többet.na ez vagyok pl én.aztán vannak akik másfélszeresét is kinyomják.ilyenből is akad.de Macheknál már görbült a rúd mikor szólt hogy nem látok-e többet amit felrakhatna
egyszer hozzám érsz és másnap arra ébredsz hogy kiszedték a téglákat a házadból
ja amúgy nem haragszom