Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet tudsz küldeni a bovdenról? nincs kiszálasodva?és a hátsó teló az a gyári?tudnál róla adatot irni mien hosszú az egész mien vastag a rugó és a felfogatás mien széles?c9 es géped volt?és akkor ha ez megoldható és minden ok akkor adok egy cimet azt mind 2öt megvenném!
Ezt az árat nagyon sokallom. Ennyiért nem kérem köszönöm.
hello: nekem van jó power elektronika=13e be
Jaaah és van gázbovdenem is. 1.000,- ft kompletten.
Megvan a két első teló is, de te gondolom a képen látható rugósra vagy kíváncsi. 2.500,- Ft
Az a kis cső nálam is le volt zárva csavarral, viszont más motornál van hogy két cső is van, ami egy tartályba megy, és a nyomás miatt van onnan elvezetve. Azért gondolom hogy ezeken a típusokon el van zárva, mert lehet h ez a fajta nem rendelkezik ilyen tartállyal, és alapból ledugózták.
meg azt szeretném kérdezni h mi az a membránál a gumin felül az a kis cső?mert az enyémben egy csavar benne van igy vettem !
teleszkópért mit kérsz?komplett gázbovdened van?
hello igen az enyém is ilyen asziszem!
Üdv! Látott már valaki ilyen Cagiva hengerfejet?
Freccia alkatrészek!

Olcsón eladóak a képen látható alkatrészek, ezen kívül még nyugodtan érdeklődj mert vannak más dolgaim is.
Sziasztok.lehet venni magyarországon újjonan 650es vagy 1000-es raptort? Gyártják még amugy? Van magyar oldal ahol meg lehetne nézni mennyibe kerül?vagy tudja valaki?
Szia,itt egy kép a Cagiva ar 350-es lendkerekéről.A kis ablakba a T (top)jelet tedd,akkor van a dugó a felső holtponton.Ha nincs betűjeled,akkor a harmadik vonás a jó forgásiránynak megfelelően,a vezérműtengelyének lánckerekén lévő vonalak pedig síkba legyenek a hengerfejjel.
Nem tudom, majd megmondom!
Üdv! Power elektronika van?
Műanyagok kellenek?
Üdv.!
Cagiva freccia megmaradt alkatrészeit olcsón eladom. Képeket még ma éjszaka teszek fel, addig is nyugodtan írjatok ha kell valami, komplett blokk is eladó apró hiányossággal, váz, kerekek, és sok más alkatrész....
Valaki nem tudna kapcsolási rajzot cagiva aletta oro 125 hez ?
Sziasztok. Cagiva primába kellene nekem a két kis fogaskerék. nincs valakinek véletlen elfekvőbe?
Üdv cagiva Freccia(mito blokkos) power elektronikát keresek. Pest megyében.
Cagiva Tamanaco 125
Sziasztok annyi a gondom a Tamanacoval,hogy nem pörgött 6.-ba az istenért sem 7 fölé. Nos a hibát megtaláltam karbi levegő csavarját állítottam és most megy nagyon faszán, csakhogy a gond ott kezdődik,hogy nekem 30 km-er megevet 8-9 litert és nem tudok rájönni,mi lehet a gond.
Karbit kivettem féktisztítóval átfújtam minden üreget dugulás sehol sem volt. A membránt is kivettem de lehet fordítva tettem vissza de tök egyforma mindegyik oldala, a membrán lapokat kézzel tudom mozgatni,nem tom ez baj lehet-e :S Esetleg még annyi,ha a Power nyitva marad szabadna ennyit enni-e? Segítsetek ötletekkel légyszíves. Légszűrő patyolat tiszta
Valaki HELP! mennyi, és milyen olaj kell cagiva supercity 125 első telójába ? és honnan lehet venni hozzá porvédő szimeringet ?
A fekete javítva van,és nem is sikerült teljesen.Az eltérés jól látszik!A piros darabok szerintem gyáriak.egy két karc van,de végülis nem rossz!Patinás.
Üdv!Első sárvédő nincs.Az oldalsó nagy idom alja nem hibátlan,és egy lyuk oválisra van reszelve,ahogy a képen is látszik
Üdv Cagivások!
Supercity 125-ös motorhoz van még 1-2 kallódó alkatrészem
Mondj egy baráti árat és vidd el egybe vagy külön is eladó.
Hátsó lengővilla,ülés,kormány,gázmarkolat+bowdennel,kuplungbowden ami majdnem új!