Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mitohoz keresek tank leszorító gumipántot, meg hőfokmérő órát, vagy csak az üvege is elég, ha valaki külön adja, meg ha egyátalán szétszedhető. Akinek van az elérhetőséget talál az adatlapomon, vagy ide is írhat válaszba!
szia ahogy a képen van úgy eladó ide irj és megbeszéljük
hdu@freemail.hu vagy 06304053450
Hali menyiért adod?
Hát én találtam egy kicsivel olcsóbban. http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Helló nekem asszem 88-as évjárat, amúgy csak dugó és a powerhez egy burkolat.
Dugó van az Italmondonak is szinte ingyen :) :
http://italmondo.hu/shop/27-mo...

A fedél se az USA, se az angol, se az olasz ebayon nincs momentán, ha jól néztem. Majd talán később...
hali ez a tipús egy ritka típús főleg a 1986-tol88ig van a tied nekem van egy 1987 esem felujitot bolokal de már a váz teljesen hiányos de van képem egybenis róla ...de pár kép
eladó cagiva wmx 250 ahogy aképen van tejesen felet újitva a csak egyben eladó 06304053450 arol van szó ami a képen van bőveb infó telefonon de úgyan ez a blok van a wr-wrk 250 be is
eladó holmik töb tipusu motorok bontása
Hát most teljesen szétkaptam úgyhogy max az alktrészekről tudo képeket küldeni.Előszöris dugó kéne bele meg a powerhez burkolat és egy vátókar.A képen a nyíl mutatja az a burkolat hiányzik.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem mocival kapcsolatba! A motort 2 hete vettem kb., hazahoztam pöccre indult öndítóval(többször is indítottam ment szépen)! Le kellett rakjam a rossz idő miatt és egyszer sajnos túlszivatóztam és akkor nemakart indulni. És ezután már egyáltalán jóformán nem akart indulni, ma kivittem és nyomtam neki féktisztítót a légszűrőbe, azzal elindult, pörgött kb. 1 percet és leállt! Egy 2t Cagiva Freccia c12ről van szó.
igen arra gondoltam én is a gyújtás ra csak előtte inkább meg kérdezem mi előtt hülyeséget csinálok
Na az nem lesz egyszerű...
Milyen jellegű alkatrészekre gondolsz? Fékbetétet, gyertyát, olajat kapsz bárhol, mert ez általános. Dugót, szívócsonkot, villaszimeringet még fel lehet kutatni, de hogy ennél ritkább, például motorikus alkatrészeket honnan szerzel, az már szerencse kérdése, meg az ebay-é, esetleg a bontóké, de azért ebből a motorból sosem volt sok.
Teszel fel képet a mocidról?
Helló mindenkinek épp ma vettem egy Cagiva WMX 250-et ez a 3. Cagivám azt szeretném kérdezni hogy hol lehet alkatrészeket kapni hozzá előre is köszönöm.
csomagtartó 1200ft,idom 3000ft,láncvezető 1000ft
posta megoldható
Gyújtás időzítését ellenőrizted? Az sokat le tud venni, ha elmászik!
Sziasztok!

Lenne nekem egy cagiva elephant sxt 125 cross motorom és az a helyzet h be indítom padló gázt húzok neki és mintha fél házon se lenne ..7.5 bár kompresziót mértem benne csapágyak szimering új karbi patyolat tiszta légszűrő is valaki esetleg tudna valamit mondani ?
üdv kellene egy láncvezetö ami a hátsolánckerék elött van + egy csomagtarto+ egy jobboldali ülés alatti idom mi lenne ezeknek az áruk
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy akinek Cagiva Super City-je van annak milyen karbi van rajt és mekkora fúvokák? Mert nekem sok a benzin nem tudja elégetni és áll a kipufban a benzin! Akkor több mint valószínű hogy nagyok a fúvokák nem? Köszi előre is.
21"-os 80/100-as Kenda cross gumi 90%-os eladó
ár 5000ft,posta megoldható
szacsomotor@freemail.hu
motoplat gyujtáselektronika+trafó egyben eladó
ár 12000ft
motoplatt fesszabályzó 6000ft
szacsomotor@freemail.hu
cagiva elephant 125 bontva
szacsomotor@freemail.hu
Hello! Cagiva Aletta Oro 125-höz keresek alkatrészeke föleg blokkot aki tud kérem jelezze
Üdv!
Cagiva prima 50r eladó.
Útba van már sajnos :)
2éve nem ment, garázsban áll, aksi rossz plussz az állástól nehezen is fog indulni, de nincs rá időm rendbe rakni.
Egyébként minden működik rajta, teljes felújításon esett át a blokk azóta 500km van benne kb.
egy hiányossága van a hátsó ülés hiányzik.
gumik szinte újak.
80e ft-ra gondoltam alkudni ér.
üdv.
hello. Amit hirdetsz cagiva elephant 125 vazat megvan meg a ket elso idom?


Emailon keress meg. kacsa93@citromail.hu kocce pacsi
sziasztok. Keresek cagiva elephanthoz ket elso es ket hatso idomot. Akinek van elado az iron mar egy mailt.
kacsa93@citromail.hu koszi