Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

keresek egy cagiva elephant 125 komplett elsö féket meg hátso dobfékhez fékpofákat !
Helló!

köszi szépen a segítséget:)) de az a baj hogy nekünk még mikor áll és behuzok akkor se am akar szét oldani egyszerűen folyamatosan menni akarna pedig a kuplung jó:// de azért köszönök mindent ha esetleg lenne valami ötleted létszives írj még egyszer köszönöm!
Sziasztok
azt szeretném kérdezni hogy cagiva raptor 125 re milyen első féklámpa kapcsoló való? mert most vettem a motort de ez hiányzik róla igy tehát fogalmam nincs milyen való rá annyit tudok mondani hogy brembo fékrendszere van... és e-nélkül nem fog átmenni a műszakin se :/
nekem is csinálta! még nem inditotam be beraktam sebbeségbe és behuzott kuplungal megmozgattam csak ugy oldott szét de csere lamellák lettek végülis de csak elsö elindulásnál napközben szétoldott
Sziasztok!

léccives valaki segítsen van egy Cagiva freccia C12r tipusú motorom a motort most raktuk össze mert eredetileg 160as henger volt rajta csak azszét hajtották most egy 125ös van rajta és összeraktuk pöcre indul és az a baj hogy mikor el akarunk indulni vele a kuplung ki emel csak a lamelák még se lazulnak fel és már nincs ötletünk valaki létszíves segítsen :((
Szia az email cimem,doasizsolt@freemail.hu köszi szépen küld heted am meg van a baja,az alapjárati fúvoka 45 ös de a lyuk rajta 60 as.Így vettem és én jötem rá a bajára de nem tudom lehet e bele venni fúvokát.am köszi.
Hello! Ez nem jó nekem sajna! :(
Semmi gond! :-)
tegnap elkelt a mitó fórumon ..érdekes 2 éve kerülgettem mostmeg 1 nap alattt 2 érdeklödő..bocs ,
nem emailezek komplett gyujtas alo-forgo resz cdi doboz es ttafo 6 guriga plusz posta!
Helló!

Ha megoldható küldenél képet a power szelepről és a hengerfej mindkét oldaláról? A hengerfej égéstér kialakítása fontos számamora, ezért a 200E típusú hengerfej kialakítása lenne az ideális! E-mailem: szabolcs1016@freemail.hu Előre is köszönöm!
1 csatlakozo 4 vezetek?
Helló ezeken dellorto karbi van gyárilag biztos az a baj ,hogy nem gyári vagy előtte ezzel ment?Ha küldesz egy email címet küldök gyári szervizfüzetet igaz nem magyar nyelvű de minden benne van!
Ennek ugyanaz a gyújtása!
nekem van,ha érdekel az ár 6eft
posta megoldható
Sziasztok!

Eladó körülbelül 500 Km-ert futott Pirelli Dragon supercorsa sc2
120/70-17 , 150/60-17 méretben
Párban 25 pénz.
sziasztok!
cagiva 125 '90 endurohoz keresek feszultsegszabalyozot...
van power szelepem kompletten, bowdenekkel is , heng fej is van, a mitó -super syty blokk ugyan az .
Hello! E-mail-ben meg tudnád írni az árát? (nemeth-gergo9@freemail.hu)
mivel jött ujab ilyen retek 50 van koplett megint!Mármint gyujtás
06203757104
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó super city gyújtása vagy komplett prima/ super city blokkja? Ha van létszi írjatok! :D
sziasztok ,valaki tudna abban segiteni, hogy super city 50-esnek a karburátorát miképp kell belőni? beállitani?
Sziasztok.
Cagiva AR 350-hez szükségem lenne két leíráshoz.
Elöszöris a vezérlés beállításához, mivel 3 jel is van a forgórészen és nemtudom melyikhez kell állítani a vezérlés mely részét.
Másrészt ha van valakinek elektronikus kötésrajza, megköszönném ha elküldené.
A tank alatt ugyanis szétnyomódtak a kábelek és részben át lettek hidalva.
Nemtudom ki mennyire találkozott ezzel a jelenséggel, de akku nélkül használva a világítás alapjáraton tökéletes, de emelt fordulaton egyre halványodik.
Meglehet hogy sok feszültséget vesz fel a trafó, de nemlehet hogy a tekercselés feküdt el?
Köszönöm a segítséget.
Péter

Válaszcím: agyika@citromail.hu
szivesen
hát nekem úgy is fúratni kell mert az előző tulaj széthajtotta és szét ment a dugó de nem vészes kb fél milis karc van rajta 56 os dugó volt benne megveszem az 57 est és ahoz igazítsák . köszönöm a segítséget