Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.!
Úgy tudom megvan még a gáz bovden, a mai nap folyamán érek haza, és írok h megvan e, és csatolok képet is.
ÜDV! Szeretnék informálódni mi lehet ez ? Cagiva Aletta motoron van (de rossz ) viszont körülettem nem tudja senki megmondani mi lehet ez ! Nem feszszabályzó, nem fokozat jelző! Feszültség menne bele a feszszab bol. és adna tovább a vezetékek alapján ! Előre is köszi a segítséget!
hello bovden érdekelne
komplett gázbovden!
ott a jel amit irtatok de hol kell állni annak mert másik jelet nem láttok rajta ?valaki segitsen benne köszönöm
Hello! Nekem sikerült a neten ráakadnom egy ilyen kézikönyvre! Igaz nem magyar, de a semminél több! :)
Üdv már elkelt !
Eladó freccia blokk egy henger nélkül kompletten, vagy esetleg alkatrészként is. Eladó további alkatrészek, pl.: idomok, hűtő, kerekek, váz, fékek, bovdenek, műszerfal... érdeklődj nyugodtan.
sziasztok! cagiva Supercity ből az 125 ös váz és az 50 es váz ugyan akkora ? felfogatás is minden? szóval ha veszek egy 125 ös supercity-t és mellé egy 50 es bokkot ha bajom van a KP emmel akkor kitudom gondok nélkül cserélni?
Itt egy jobb kép.
Sziasztok!

Van valakinek Cagiva Aletta Rossa 125 blokk alkatrésze?
(gyújtás, dugattyú, gyűrű, csapágy, főtengely, lendkerék, kuplung)
Komplett blokk tömítés szettet, vagy egyáltalán új alkatrészeket hol lehet kapni, mert a környéken nem nagyon van semmi hozzá?

Mivel lehet már Cagiva blokk alkatrészekkel lehet helyettesíteni? Honda MTX 125 blokkját bele lehet patkolni?

Kb a képen látható állapotban van a moci, de valaki a blokkba többször belekontárkodtak.

Egyébként szerintetek mennyit ér egy ilyen motor ha a motorblokk totál rossz? Túl jó állapotban nincs, de nagyjából egészbe van. Majdnem minden megvan.
Sziasztok. Olyan embert keresek akinek cagiva supercitiy 125 motorja van,lenne pár kérdésem a gyujtással kapcsolatban. előre köszönöm.
Hello. Meg van még a dob? Mi az ára?
Sziasztok motorosok. segítséget szeretnék kérni a motorom hátsó fékéhez,mert nagyon lent fog a fék pedál és már nem tudok utána állítani.
A fékbetétek újak.Szétszedtem az egész hátsó féket mert a dugók kicsit beragadtak összeraktam pumpálom és tiszta levegős volt utána szétszedtem a főfék munka hengert ott kicseréltem egy ó gyűrűt,mert kopott volt utána már volt hátsó fékem,de nagyon lent fog a pedál még kb 5-6 centire kell lenyomni,hogy fogjon valamit. Nem tudom mi lehet a baj. Segítsetek légyszíves, hátul 1 dugós Bremboo fék van. Válaszotokat előre is köszönöm
Helló Cagiva Blues 125 ccm motorhoz szeretnék venni első fékkar és visszapillantó tartót akinek van legyen szíves írjon rám! ( tárcsa fékes)
freccia 125-mitó-125-wmx250.wmx125.

06304053450
Sziasztok!
Szeretnék egy 125-ös Cagiva Planet vagy Raptor-t, de egyszerűen sehol nem találok eladót. Rendszámosra gondoltam, így mindenképp kellene hozzá papír, ha rendszámoztatni kell. Külföldről érdemes behozni? Hol nézhetnék egyáltalán utána, mert nem találok jelenleg eladót?
Eladó egy Dellorto PHBH 28as karbi Super City-ről leszedve , ára 6e
érdeklődni 06306957350
keress , george0819@gmail.com
Motoplat alaplap+lendkerék eladó
szacsomotor@freemail.hu
Helló tudna valaki segíteni hogy kell a gyujtást bekötni egy Cagiva WMX 250-en Motoplat gyujtás van rajta.
Sziasztok szükségem lenne egy cagiva super city 50 vagy prima 50 önindítóra bendixel együtt akinek van irjon! PLS
ez 1 jo motor !ha a gyergya pipát is leveszed és ugy is megy akkor semmi baja söt ellenkezöleg feltaláltál 1 uj jármüvet ami semmi nélkül megy !na jo csak vicc!
sziasztok ha tudna valaki segiteni cagiwa wmx125 ös crossz motorhoz keresek bontott alkatrészeket bármi érdekel telsámom 0630 3323 606 csörges meg és vissza hivlak elöre is köszönöm!
Hello! Cagiva Aletta Oro 125-höz keresek blokkot! Valaki plz segitsetek!
Valaki tudja esetleg h Cagiva freeci-ába hogy lehet rakni agí van e hozzá benzin szint mérö?
KK