Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ritka tipusú motor blok

1988-cagiva wmx 250cm 2t motor blok eladó gyújtás karbi nélkül
felújítás óta kb 15 perc járás van benne nem lett be építve

komolytalanok ne hivjanak és ne irjanak aki nem túgya hogy milyen tipusú blokról van szó köszönöm 06304053450
Nem hiszem, hogy kiégne a sima klingerit lap, hiszen ott folyik a hűtővíz is. Ilyennel szerintem meg tudnád oldani:
http://www.futarmotorosbolt.hu...
És milyen papírt vegyek, illetve hol kapható ilyen? Milyen hőmérséklet van kb. a blokknak ezen részén, nem fog kiégni? Valami hőálló szigetelő paszta nem lenne erre jó megoldás? Segítséged előre is köszönöm!:)
Szia!
Most vettem Athena felső tömítés szettet és abban sem volt... Szerencse, hogy a régi még tartott. Érdemes venni papírtömítés alapanyagot és abból kivágni ezt az egyszerű formát. Ha rátapasztod az anyagot a felületre pl zsírral és gumikalapáccsal óvatosan körbeütögeted, kirajzolódik az alak.
Sziasztok!

Cagiva Freccia C12 típusú motoromhoz keresnék tömítést a power és a blokk közé! Ha valaki tudna segíteni várom jelentkezését a demianhu@hotmail.com címen.
erdeklődné az önindito után az bendixel egyűt menyi hivj és megbeszéljük 06202391125
Üdv!
A Cagivám olyat csinál,hogy 6-7000-re felemeli a fordulatot és hiába fordítom el a kulcsot hogy leállítsam nem áll le és még akkor sem ha a gyertyapipát is lehúzom.Új gyertya és hengerfej van.
Köszi!
Feldobtam a box-ba itt a link:

Cagiva 1987 T4 -350, 500 87 Service Manual

Remélem ezzel tudok segíteni!
Az nekem is megvolt, de sajnos már nem találom azt megköszönném!
Sajna, a választ nem tudom, de ha szükséged van a gyári szervíz könyvre, megvan pdf-ben. Ha kell, belinkelem!
Köszönöm!
Holnap utánanézek!
Az évjárat általában vmelyik műanyagba bele van nyomva nekem a hűtőnél volt! :D De több helyen rajta van. :D
Hali!

Valakit tudna nekem abban segíteni, hogy Cagiva T4-350 -be milyen vezérmű láncot kell venni? Sehol nem találtam sajnos rola semmilyen leírást. Előre is köszönöm!
Sziasztok,
A segítségeteket kérem a következőkben:
Van egy 50-es (6 sebességes) Supercity-m és úgy tűnik, hogy elkoptak a kuplung lamellák, mert üresből egyesbe rakva kiemelt kuplunggal ugrik egy nagyot majd lefullad. Az olaj a gyári leírásnak megfelelő (15W40) igaz nem AGIP hanem MOL. Meleg motornál már nem csinálja, de reggelente elég sokat kell ide-oda rángatnom.
Az italmondo.hu-n találtam is. Többet is, de nem tudom melyik a megfelelő. Hogy őszinte legyek még azt sem tudom, hogy hányas évjáratú a motor. Ezt hogy tudnám megállapítani?
Hali!
Kinéztem magamnak egy Cagiva w16-os endúrót, de nem tudom miben jó ez a mocorgó, és mik a hátulütői, ha írnátok róla pár dolgot megköszönném, mert sajna a google nem sokat segített, csak egy angol nyelvű gyári adatleírást találtam, ami ért is valamit.
Ami főként érdekelne, az az alkatrészellátás, mivel főleg terepen használnám túrázgatni meg néha kicsit megőrülni, ezért még ami fontos tényező, hogy a futóműve mennyire alkalmas erre, illetve mennyire kezelhető a gép, és végül a megbízhatóság.

Előre is köszönöm a segítséget!
hello sziasztok!szeretném kérdezni h a sport légszürö dob valamit a motor teljesitményén?és meik lenne az ideál?c9 esemhez kéne!
Hali! Vki nem tud nekem gyorsan cagiva freccia vagy mito cdi-t? Nagyon megköszönném!
Üdv!
KERESEK Cagiva mito POWERMOTORT ! Akinek lenne fölös darab, ne tartsa magába, szóljon! :)

Ugyanitt kínálok eladásra 3db mito hengert
1. 60433 Gilardoni2 - Hónolás szükségeltetik neki, 15e.
2. 72625 Gilardoni2 279A - Nikaszil sérült, 7e
3. A0401 Gilardoni1 279B - Nikaszil sérült, 7e

Köszöntem a figyelmet!
am igen elephant :D
hello hátt nem tudom nagyon vékonynak tünik ugy a motor nekem!énis szeretem mondjuk ha ülés allat van akipuf meg stb a különlegeségeket!
Szia! Sajnos nem, ha ilyet látnék eladót, hát nagyon erősen kellene tűrtőztetnem magam. Imádom a belül elvezetett és a lámpa mellett két oldalt kihúzott kipufogókat. Csak azért kerestem a képet, hogy megmutassam a gyári megoldást. Én biztos olyanra igyekeznék megcsinálni, mert az különleges.
am. tied a gép a képen?
helló de-de!de az elözö tulaj azt mondta h szétrohadt és egy egyedi gyártmánnyal oldota meg nem rossz de csere lesz kétoldalra akarok valami tompitot kivülre csak nem tudom h méretben meik lenne a jó
Szia! Mindig kétütemű hangja marad a gépnek, nagy csodát nem lehet belőle kihozni. Érdekes a mostani kipufogód! A fejidom láthatóan Freccia C9, de annak nem az az eszeveszettül menő két kipufogója szokott lenni a hátsó lámpa mellett két oldalt kivezetve?
http://www.sportmotor.hu/motor...