Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, megtudná nekem valaki mondani, hogy cagiva super city 125ös motornak mekkora a gyári fuvoka mérete?
és hogy ez a lemezke jo a delerto karburátoromba?
cagiva elefant 125 eladó!
árba megegyezünk!
Sziasztok! valaki megtudná mondani, hogy cagiva elefántba jó-e más gyújtáskapcsoló? vagy hol lehet szerezni bele? Köszi előre is a segítséget!
Köszi segítséget!
a fötengelyen lévö jelölésel ragd össze mert a fötengelyt kell kiegyensulyozni ! ez a fontos
Ezt értem hogy a jeleket kell össze állítani de van három és mind külön fogaskereken van három közül melyik kettőt állítsam össze? Amugy az mindegy hogy a dugattyú hogyan áll?
ez csak egy példa !
szia !
a fötengelyen lévö jelölésel ragd össze mert a fötengelyt kell kiegyensulyozni !
Szia! Csak az a baj hogy a kuplungkosár fogaskerekén is a főtengely fogaskerekén és ennek a fogaskerekén is van jelölés és ugye hármat nem tudok össze állítani. Ha esetleg tudod hogyan kellene beállítani légyszives írd meg.
sziaasztok.
cagvia super city 125-ös höz keresnék karburátor cuccokat.
tehát elzároszelepet, lemezt ami állitja aa szintet, meg a két kis müanyagot.
Szia!
A blokkja ugyanannak a blokknak az elődje, ami a Mitokban is van. Emiatt például tömítésszettnek megveheted a Mitohoz valót, mert a blokkfelek megegyeznek. Dugóból is a Mitohoz való domború kell bele. A váltó az inkább a Freccia C9-C10 ekhez hasonló 6 sebességes. Egyébként hasonlít a Cagiva Cruiserre is, ami az elődje volt. Onnan örökölte a berúgószerkezetet is és asszem a váz is azonos. A hengere a korábbi mechanikus poweres (Freccia C9-C10).
A gép utódja az N90 volt, ami már 7 sebességes és elektromos poweres, de berúgó nélkül.
Azt megtudod mondani,hogy honnan tudok motorikus alkatrészt?Melyik Cagivaval egyezik meg a blokkja?
Köszi szépen!
Szia! Itt a karbibeállítás. De ha rendbe szeretnéd hozni a motorodat, akkor neked is ajánlom ezt az oldalt:
http://www.manualedereparatie....
simán kiegyenlitö tengely (balace) ennek az a szerepe hogy ne rázkodjon a blokk kiegyensulyozottabb a járása a blokknak ha ez nincsen benne remegnifog és tönkreteszed jelölés a fogaskerekeken kell lennie
Sziasztok! Valaki megtudná mondani ennek a balancenak a pontos nevét? Ez egy Cagiva Super City 50-ben volt benn csak ki volt kötve. Mi a szerepe? Hogyan kell beállítani( van ennek a fogas kerekén is jelölés meg a kuplungkosár kerekén is)?!
Sziasztok!
Mik a pontos beállításai a Cagica Tamanaco 125 karbinak?
Á, az halott ügy...
Üdv emberek!
Elég nagy segítségre lenne szükségem...
Husqvarna-m van, de mindenhonnan elhajtanak, hogy nem kapni... Nekem egy főtengely felújító készletre lenne szükségem, amire a következő van ráírva: Cagiva R3, másik oldalára pedig: 97005
Valami ötlet? Hogy ez most akkor micsoda, és honnan a jó istenből tudok szerezni? Nagyon sürgős lenne!
Ha valami tud valamit, ne tartsa magában!
Erről a gépről lenne szó:
Egész pontosan:Tankom van 2db első tartó gumival,középtartógumival,tanksapka,benzincsap és ha jól rémlik akkor a tankon az összekötő az az üléstartó?
Tökéletes állapotú festés ellet róla kezdve leszedve,nem ereszt nem repedt sehol nagyon jó állapotban van!
írj majd emailt.
Hello!
zsoltrocky@freemail.hu az email címem írj rám és megbeszéljük
udv cagivához valo moto plat gyujtás eladó!
helo, engem, 1 benzincsap, és a tank érdekelne egyben, menyibe kerülni?
taszár-on csinálnak iet, nekem 35 ezerért csinálták meg és 1500 ért postázták ki.