Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen azért :)
Helló! Cagiva City 50 ccm robogohoz keresnék burkolatot, iletve más egyébb alkatrészeket. Esetleg, ha valaki tud vagy valami boltot tud ahol lehet kapni kérem jeleze! fontos lenne!
Árúba bocsátom drága motoromat. Ajánlatokat várom, degradáló hozzászólásokat nem!
nekem van keress rám ott a telefon számom
Helló! valaki nem tudna nekem segíteni vagy tippet adni hogy hol tudnék venni eladó burkolatot Cagiva City - hez ? vagy esetleg valakinek nincs ?
hali!Alkatrészek érdekelnének Cagiva Super City 125-höz.
Hali!Cagiva Super 125 Cityhez keresek jó állapotú plexit,benzincsapot,karburátorhoz gumi szívócsonkokat.Várom válaszod.Zsolti!
Üdv!
Valakit érdekelne 200ccmis cagiva elephant? ha igen irjon ide infokért: MZbiker@citromail.hu
A felső felfele, az alsó lefele...
az lefele jönnek ki a csapágyak is?
cagiva Elephant 125 bontott alkatrészek eladók
szacsomotor@freemail.hu
Szia! Ha már nincs bent a villa, csak a cspágyak maradtak bent a vázban, akkor egy kis WD40-es lazítás után egy fadarabban ki lehet azokat is ütni, körkörösen, apránként.
a csapágyat hogy szedjem ki? mert nem sikerült még
szia
a csomagtartonak mi az ára? mert csak az kellene !
Nincsen.
Pár apróság van.
Membrán,sérült nicasilos henger,hengerfej,csomagtartó,berugókar.
Ez egyben 4500Ft-ért elvihető semmi másom nem maradt.
Nincsen.
Pár apróság van.
Membrán,sérült nicasilos henger,hengerfej,csomagtartó,berugókar.
Ez egyben 4500Ft-ért elvihető semmi másom nem maradt.
föfék hengered van elado?
Hello !Érdeklödnék hogy van e gyujtás alaplapod és hogy menyibe adod
Üdv.Mindenkinek.Meg tudja valaki mondani hogy egy Cagiva 350 4T motornak mi a gyári gyújtó gyertyája?Köszönöm.
Hát kocogtatásra aligha jön ki, ha rozsdás. Inkább érzéssel történő, de kemény ütlegelésre emlékszem. Nyilván ennek csak azután van értelme, hogy felülről annyira lebontottál mindent, hogy látható a felső csapágy. Az hogy az ütlegelés hatására kijön-e a csapágy is, nem tudom. Attól függ, hogy mi nőtt össze jobban, a váz a csapággyal, vagy a csapágy a villa nyakával. De ha kijött a csapágy és valamivel sikerül lehúzni a villa nyakáról, akkor nyugodtan vissza lehet tenni a vázba. Persze csak ha megfelelő az állapota.
igen a szárakat ki tudtam venni, a villa nyakat ha felülről kocogtatom úgy nem jön ki? mindenképp kikell szedni a csapágyakat?
Szia!
Igazából nem bonyolult, a szárakat gondolom ki tudtad szedni, onnantól csak le kell bontani a kormánycsapágyat értelem szerűen. A fejcsőbe hajlamos belerohadni a csapágy, a csapágyba meg a villa nyaka. Itt ha nem jön ki, akkor nincs nagy csodaszer, WD40, hogy lazítsa, aztán közepesen gyöngéd kalapálás persze egy keményfa betéttel, hiszen gondolom nem cél elverni a menetet a villa nyakán.
Remélem a kérdésedre válaszoltam.
valaki tudna abban segíteni hogy super citynek az első villáját hogyan tudom kiszedni a vázból?
cagiva 50 es bontot cucai elado olcson!
Sziasztok! Nemrég vettem egy Cagiva Freccia C12-öt, de az idomok elég ramaty állapotban vannak, ezért keresnék eladó idomokat, elsősorban az elsőket, és fejidomot. Előre is köszönöm a segítségeteket. Imosz