Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Elküldtem e-mailben a lényeget! Előre is köszönök mindent!
Ja meg komplett vezetek koteg!feszabalyzo onindito rel meg stb!
Sziasztok megint kerult hozzam egy ilyen retek motor asztmonta a gazdaja hogy cocis vagy mi a bubanat 50-es volt valamikkor elado a koplett elso idomzat!
Szia! Teljesen menthetetlen a hengerfejed? Mert ha csak egy kicsit meg kell igazítani, mert belevert pár dolgot, de nem repedt, vagy nagyon görbe, én még visszatenném egy kis rendberakás után. És akkor már meg is van a válasz, hogy milyen dugó kell. Kérleg írj nekem egy mailt, és akkor tudok küldeni válaszlevélben egy szervízkönyvet a motorodhoz. Abban benne lesz minden amit a power szelepről és a henger illesztéséről tudni szeretnél.
valaki nem cserélné 125 ös Cagiva Supercity ét a 125 ös rendszámos mitomra?:D
Sziasztok! A segítségeteket kérném, illetve a tanácsotokat! Van egy Cagiva SuperCity 125-ösöm és a problémám az alábbi lenne: sajnos új hengert, hengerfejet, dugattyút és power szelepet kell vennem, mivel a dugattyú ledarálta a power szelep végét! :-( A hengert már megvettem, aminek a kódja megegyezik az előző hengerrel (60433). Most hengerfejet keresnék, de mivel nem találok 200E típust, ezért szeretném ha tanácsot adnátok, hogy ha mondjuk 200H, vagy 200C hengerfejhez melyik dugattyú a legmegfelelőbb! Gondolok itt domború, illetve sík kiképzésű Vertex dugattyúra, 1 vagy 2 gyűrűs... A hengerem mérete 56.01 és a hüvely nikosil, ehhez melyik dugóméret lenne a legjobb? Vagyis hány század mm legyen a hézag a dugattyú és a henger között ebben az esetben? Valamint szeretném tudni, hogy ha esetleg nem találok supercity power szelepet, akkor a mito-é is megfelel-e erre a célra!? Ha valaki leírná, hogy hogyan lehet a power szelepet beállítani azt is nagyon megköszönném, hogy ez még egyszer ne forduljon elő! Még egyszer előre is köszönök minden tanácsot és hozzászólást!
Sziasztok Cagiva Super city 125-re milyen dobot lehet/érdemes venni? Vki esetleg tudna linkelni nekem egy oldalt ahol tudok hozzá venni? Köszönöm előre is!
igen birta a kiképzést terhelhetö nyugottan bejáratás után 2 dikban emelte az elejét szoval alákellet pakolni a hengernek a dugattyu mérete miatt a csapszeg méret passzolt de 1 mm rel nagyobb volt
de kérjél pontos méretet töllük !és én még 5600 ft ért vettem ugyan ezt énis vaciláltam rajta hogy megvegyem e de nembántam meg a gyári ugy 10-15 között van
Hali.! keresek jó 160-as hengert elafant-hoz,dugóval,gyűrűvel,hengerfejjel olcsón.!Vagy ha van valakinek max 45-40 körül komplett blokkja az is érdekelne.
Yamaha Dt Moto el tudnád küldeni a linket ? megköszönném
igen erre gondoltam én. lehet csak annyit hogy márka függő. biztos jobb meg minden de akkor ezek szerint az a 6 ezer forintos is jó. és működik rendesen ? bírja a kiképzést ?
szia nekem volt egy cagiva elephant 125 én innen rendeltem hozzá dugattyut és nekem egy problémám vot vele hogy 1mm rel nagyobb a gyárinál de henger alápakolással megoldottam a problémát ezen kivül jo termék strapabiro nem mindig a drágább a jobb!
Üdv szerintem jó de van ettől olcsóbb és tényleg minőségi!olasz import!
ülés és a tank megvan még ?
Világért nem akarom rontani mások üzletét, de tudnod kell, hogy egy dugattyú nem 6000Ft-ba kerül. Ennyiért nem kapod meg azt az ötvözetet, amiből egy minőségi dugattyú készül. Ez jó esetben egy kiolvadt dugattyútetőt fog jelenteni, amitől lerohadsz valahol az Isten háta mögött, rossz esetben egy olyan szorulást, hogy legközelebb vadászhatod az olcsó hengert is az új dugattyú mellé. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy gyűjts egy rendes dugóra, ne kockáztass, mert dupla-tripla árat fizethetsz.
Sziasztok. lenne egy olyan kérdésem hogy cagiva elefant 125 höz szerintetek jó lehet ilyen univerzális dugattyú ? http://robogoalkatresz.odormot...

sajnos a drágábra nincs pénzem ami 26ezertől kezdődik
Sziasztok!Super city 50-hez keresnék gyújtáskapcsoló bekötési rajzát vagy leírást róla.Illetve az olajszivattyú beállításához kérnék segítséget.Köszi
Keresek Cagiva feliratú pólót, kabátot, sapkát. Írj ha tudsz valamit, megveszem. Használt is jó. A méret legyen XL. A képen láthatod mikre gondolok.
19,21"-os cocis kerékszett gumival fogaskerékkel tárcsa nélkül eladó.
Cagiva 50 es főtengely eladò!5000 ft csak telefonon!06203757104
Hello!

Van egy eladó idomszettem elefánthoz.
A hátsó oldalidomok is megvannak,de abból egy nem gyári.
Ár: 5000Ft+posta egyben
van egy másik motor maradék ez tamanaco de ebből csak idomokk vanak!
üdv maradék 50 es blokk eladó gyujás blokk felek főengely hengerfej viztérel együtt kuplung kompletan kuplung felöli dekni olaj szivatyú!Egyben 13 000 ft! CSak telefonon érdeklődj 06203757104
ÜDV. Valakinek nincs eladó PAPÍROS PLANET váza?
Széles utat!
Sziasztok!

Cagiva Planethez keresek papíros vázat.Ha vkinek van eladó rendszámos Planetje 200e Ft-ért az is érdekel.