Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam mailt! ;)
Cagiva Super city 125 komplet motor bontott alkatrészei eladok:
érd:spmito@freemail.hu
köszi de ez nekem rengeteg !
szerintem 50 ccm be nemtesznek 7et
25eft a komplett gyujtás,lehetséges,de biztosra nem tudom mondani
Nem 7 gangos ez?
Énis irtam
Írtam majd írj vissza! :D
80 mbx re rátudnám tenni? mennyi az ára?
Motoplat alaplap és gyujtáselektronika+trafó eladó
több tipushoz is jó:cagiva,gilera,stb
szacsomotor@freemail.hu
Hello nekem éppen lenne egy elado müködöképes komplett blokkom. ha érdekel irj erre az cimre :moto92@freemail.hu
Hello szeretném eladni a Cagiva Supercity , prima, cocis, blokkomat akit érdeke erre az email cimre írjon : moto92@freemail.hu
A blokkhoz jár egy Leo Vince kipufogo rendszer. Karbival gyujtásal hütövel mindenel csak beteszed a helyére és megy. Az árban megegyezünk :) Képet kérésre teszek fel.
Azóta kipróbáltam és sikerült.
Nem 1xü mert a felső holtpont is nehezíti a dolgot ha nem szedem ki a gyertyát :-)
De sikerült belőni aránylag jóra.
Nem pörög ill húz a leges legfelső tartományban de jelenleg lejjebbről is használható a moci, így nem kell fordulaton tartani.

Ha meg belövöm hogy szó szerint az 50-eshez képest kiugorjon alólam amikor elkapja a képszíjat akkor meg lent nem él...

Az előző fogyasztás barátabb verzió :-) + a 76-ról 72 es fúvókára való csökkentés... 2-3 napi munkába járást jelent +ba ha kisebb fúvókát használok...
az a gond,hogy ha meglazítod,hogy tudjon egy kicsit mozgatni a mágnes tuti el fogja állatani.
Cagiva Super city,w4, w8, k7 első idomot keresek! Akinek van kérem írjon mailt: beke4@freemail.hu v telefon: 0630/402-1758. Köszönöm előre is! ;)
motoplat 5 vezetékes fesszabályzó eladó
ár 6eft
motoplat 4 vezetékes fesszabályzó eladó
ár:5.5eft
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok! Van valakinek eladó Super City 50 komplett blokk? Vagy komplett gyújtáselektronika? Érdekelne! Köszi előre is. :D
nincs mit!
Nagyon szépen köszönöm a képeket de nem jó a Super City 50 hez sajnos.
blokk felek!
kuplung feloli dekni+hengerfej +vizter!
kuplung!
fotengely nem kotyog nem ropog tokeletes!
6 gangos valto is elado!
parancsolj! :)