Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Időben fel haza érek szóval fel tudom adni. De jelezni fogom itt neked ha sikerült.
szval akkor a relék lánckerék felöli oldal dekni.lánc elsö lánckerék ,bovden és a rugó 6 pluss posta !okés rendben van itt a cím:7783 Majs Táncsics Mihály utca 379.feltudod még adni ma?
Hali!
Ez így összesen minden 6.000,-
Postai utánvét vagy budapesten személyes átvétel lehetséges ha ez megfelel így.
relékért mit kérsz?meg az oldalsó dekniért meg a lánckerékért meg a láncért ha van?pluss amit már megbeszéltünk a rugó meg a bovden!üdv tibi
Van ugye a blokk, van a váz, lengővilla, kerekek, féktárcsák, féknyergek, lengővilla, elsőteló, hűtő, hergerfej, vízcsövek, olajtartály, relék, kormánycsutkák és tartozékai, első lámpa, és még pár apróság.
Kis türelem,nem sikerült időt szakítani rá!
Köszi...
Már beindult szegény, de iszonyatosan kelepelt.
A furatos dugó, a furatos főtengely és komplettan a főtengely..
Kárpótlásul amiért a tiédet még nem láthattad.. :)

Hello. :)
Hát ez sajnos lehetséges..Kezdheted elölről...
Sok sikert,türelmet hozzá.
Furat megy az olajkarter felöl a tengelyben, a hajtókar tövéig, aholis a hajtókarban levő furat továbbviszi a dugóig aholis oldalt az utolsó gyűrű olajlehúzó és annak a háta mögül 2*3 furaton folyatja az olajat.
Én foltam a Pöcs, mert nem ellenőriztem hogy a furatok a főtengelyben nincsenek-e eltömődve..
Buktam.
Ismét tanulópénz..
:)
na össze irtad mid van?
Sajnos még az enyémet nem láttam,így nemtudom,van-e valami különlegessége,különolajzás-furat,vagy ilyesmi...Normál esetben ez akkor szokott előfordulni,amikor nagy a kompressziód,és kopott a főtengely.(Pl.:ha megfúratod,de a főtengelyt nem újjítod fel).
Szerintem Tábori-ék felújítják,hiszen ezzel foglalkoznak.De ha nem akkor :http://aprod.hu/hirdetes/cagiv...:
ez tegnapi hirdetés,hátha megtudsz vele egyezni
Hello.
Összeraktam a 350-es AR Cagivámat.
Összetörte a tűgörgőket a hajtókaromban mostmár másodszor.
Összedarálta őket 4-6mm-es darabokra.
Valakinek lenne ötlete miért teszi ezt velem ez a kis komisz?
7 évvel ezelött pont ezért lett belocsolva a pincébe az alkatrészeivel együtt.
Most leporoltam, kicsinosítottam, vettem hozzá másik használt de nem kotyogó főtengelyt és hengerfejet, de megint kibabrált velem..
Találni még valahol felujítószettet ezen főtengelyhez?
A válaszokat előre is köszi.. :)

Peti
Köszönöm!
Holnap.
Oké!
Van.Holnap azt is lefotózom.Jó állapotú,emlékeim szerint fekete.
Bocs csak most olvastam vègig hogy van ülès is.
Legkèsőbb holnap válasz!
Ülèsd nincs hozzá ? /vèletlenül!
Ami lemaradt.
azt megköszönöm irj árat is és akkor véglegesitjük:Dazt küdheted
Van ülés is.A fotókat megnézted?A fekete darab teteje javítva volt de nem jól!A piros darabok minden további nélkül összerakhatók.Hibátlan,eredeti.E.sárvédő nincs!Egy huszas,ha megfelel!
Lánckerékről csináltam képet hogy megnézd az állapotát, lánc is megvan, meg a dekni is megvan. :) Van még jópár cucc hozzá, kisebb nagyobb dolgok is. Összeírjak mindent ami még megvan? Mire lenne még szükséged? :)
érdekelnek a dolgok csak kéne ez az !14es lánckerék meg lánc meg a lánckerék felöli dekni!meg mid van még?amugy ez c 9es motor volt vagymi?
hello igen és 14es lánckereked?az nincs?meg a lánckerék felöli dekni ha azt úgy eladod?
CAGIVA ALETTA ORO

apám kb. 3 éve vette a motort, csak párszor lett kipróbálva, azért vette, mert meglátta egy ismerőse garázsába porosodni, aki azt mondta már 5 éve ott áll kb. és hogy nem kell neki.. .. irónikus..

szóval a probléma a következő lenne a műszerfalon a km óra, fordulatszám mérő, a z elektronikai kijelzők, semmi nem működik, kivételt képez a fokozat kijelzője.

fordulatmérő spirál és km spirál sincs rajta, el lett víve szerelőhőz, aki azt állította hogy nem a saját teleszkópja van beépítve, és ez így nem megoldható nála...

1.) kép alapján esetleg megtudja valaki állapítani, hogy melyik típushoz való a teleszkóp?

2.) nincs esetleg valakinek egy CAGIVA ALETTA ORO típushoz való teleszkópja eladóba?

vagy ha esetleg más a probléma szerintetek kérlek jelezzétek, nem értek a motorokhoz, viszont nem bírom elviselni ahogy a garázsban porosodik, szeretném használatba venni.
előre is köszönöm a válaszokat!