Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Cagiva Tamanacohoz (úgy tudom, az elefanté is jó hozzá) keresnék olyan "átalakító csavart", ami a benzincsapot köti össze a tankkal. Ha valakinek van ilyesmi, vagy akár komplett benzincsap, kérem jelezzen, addig sajnos mozgásképtelen a szépségem :(
Viszont olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ugye a napokban raktam össze a motorom,de olyan kemény lett a kuplung mint a beton..ez mitől lehet?
Látom senki sem találkozott még ilyennel. Nos én ma beleraktam próbára...Aki teheti próbáljon minél előbb beszerezni egy ilyet...nem kell más tuning. Ettől igazán életre kelt a méhecske..:D
Sziasztok.
Mi a vélemény a Cagiva elefant 125 (150 es) röl? 93 as nincs benne power szelep. Jó mocik, rosszak? Alkatrész van hozzá?
Még egy kérdésem lenne, hogy kb 5 liter benzinhez mennyi 2t olajat rakjak?
Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy valaki le tudná írni, hogy egy 84-es elefantnak milyen sorrendben kell lennie a kábeleknek a fesz. szabályzón szín szerint? Mert nem tudom, hogy hogy kell lennie és nem nagyon akar menni.
Előre is köszi
15eft az alaplap
Senki nem találkozozz még ilyennel?
bedomate..
5l/100km lightosan..
Viszont 7 8 sőt 10l is meglehet vele etetni ha tépi neki az ember fölég a mito blokosokal 7seb power 160 felet megy min..
üdv
engem cagivához kellene motoplat gyújtás ha van valakinek irjon
hello, mennyi lehet a fogyasztása egy cagiva freccianak 1989 es? érdemes megvenni?
Hello!
valaki tudna segiteni egy cagiva aletta oro 125 s2
motorhoz kellene a dellorto phbh28 as karbi fuvoka mérete
Hellósztok! Ez mi féle membrán lenne? A motoromhoz kaptam, de én még ilyet nem láttam...
robbantott rajzot
Jó estét..
Cagiva freccia hoz keresek alkatrészeket elsősorban idomokat..
Aki tud ehhez a típushoz c9 sztem az írjon nekem..
Aki olcsóbb attól veszek..
Képet mellékelem...
Hellò
Cagiva miti-hoz keresek rombantott blok rajzot 94-es kösy
Supercity 125-öshöz van önindítóm,adatlapomon emailcímem
cagiva freecia maradék alkatrészek:
képeken rajta van mindenek az ára.
ha kell valami irj:spmito@freemail.hu-ra
hello. nekem van mind2tő:
öninditó=5e bendix=6e
ha kell irj:spmito@freemail.hu-ra
Szia. Már elkelt.
Sziasztok!125-öshöz,Cagiva Super Cityihez keresek őninditót vagy bendixet,és jó állapotú plexit is.
Hali!Érdeklődnék az öninditó iránt.
megvan,15eft az alaplap
használt esetleg?
új biztos nemlessz