Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fej idom meg van cs a gyárit nem lehet csak úgy leszedni mrt egybe van az egész eleje csak azért kérdem mert ha vkinek volt már ilyennel dolga h milyen módszerrel csinálta
Hali!szerintem erre gondolsz
http://www.shox.hu/term%c3%a9k...
sziasztok meg tudná nekem vki h hogy lehet leszedni a cagiva super city fejidomját mer egybe van ha jól néztem vhogy így akarom megcsni: http://www.125er-forum.de/atta... köszönöm előre a segítséget!
Hello Cagiva aletta oro hoz van blokk alkatrész akit érdekel irjon
Hali!Itt nézzél körbe

http://italmondo.hu/shop/az-os...
Keresek Cagiva Freccia C12 első indexbúrát!Ha valaki tud segíteni kérem irjon! csaba0214@gmail.com
Hali!keressek egy komplett Power Szelepet!Ilyesmi kéne ha van valakinek el fekvőbe!?Írjon és akkor megegyezünk!
Hali!Még mindig keresek 125-ös Cagiva Super Cityihez jó állapotú plexit.
Helló. van a karbihoz szívócsonk?
Hello! tankra való idomod van? tudnál rolla küldeni képet?
misike04@citromail.hu
elöre is köszönöm
Cagiva elefant 125 höz vizes, berugós, power nélküli működő komplett blokk. Akinek van kérem jelezze!

adrian009@freemail.hu emailcímre!
Szia. Engem a blokk érdekelne! Vizes? berugós? illetve mi baja van?
Eladó cagiva elefánt idomok!
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.Van egy cagiva prima 50-es gyorsaságim. Olyan problémám lenne, hogy a hengerben ki kellett cserélni a perselyt, és azóta a motoron a hengerfejtömítésem kb 2 havonta kiég. Kérdésem:a gyári hengerfejtömítés is gumi-e, ha nem hol kaphatok hozzá tömítést.
Ja és esetleg ha van valakinek henger és dugó eladó, szóljon.
Előre is köszi.
Sziasztok. megvettem az alettához a csapágyat a kuplunghoz de vmiért nemtudom összerakni , nemtudná valaki elmegyarázni hogykell: nagyon fontos lenne.
Sziasztok.! eladóvá vált a motorom.! ha valakit érdekel irjon e-mailt ott adok bővebb információt
misike04@citromail.hu vagy misike092@citromail.hu
üdv!eladó pár cagiva elephant125ös cross alkatrész!
csepegés mentes tank(huzatni kell)
váz
dobfék
légszűrő ház
pár idom
kipufogó
henger dugóval(NEM poweres és nem sérült !)
blokk (külső burkolat sérült ,belül hibátlan!)
ülés
stb

ha valami érdekel írj bátran megegyezünk!:-) csere cagiva elephant125ös POWERES HENGER DUGÓVAL érdekel!

toki16@citromail.hu
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Cagiva city 50 es fesszabályzó bekötéséhez, kapcsolási rajzom van, de a fesszabhoz hogy mennek a vezetékek? Pl hogy a bordás rész felül, csatlakozás alul és jobb feső, alsó, bal felső alsó milyen szinű vezeték kapcsolódik, vagy egy fénykép róla. Nagyon köszönök minden segítséget!
cagiva super city 50 önindító 15eft
Hello. most vettem egy cagiva aletta oro 125-öst és a kuplunghoz kellene egy alkatrész , és egy szívótorok a karbihoz , remélem megvan még.
Sziasztok. most vettem egy Cagiva Aletta oro 125-öst és érdekelne hogy valakinek nincs-e a karbihoz szívótorok , emellett hogy tudnátok-e segíteni.a kuplungnál a blokkban vanegy köralakú lemez amiben vanegy csapágy és benne egy gyűrű , amit megtol egy rudazat amikor meghúzzuk a kuplungot , és a csapágy szétesett. nincs-e ilyen valakinek? vagy csapágyat tudok külön venni hozzá?
Sziasztok! Cagiva Super City 50-esemhez keresek önindítót kompletten és egy berugokart. köszönöm
sziasztok. Cagica freccia c12r-nek mekkora az ülésmagassága kb? Motorvásárlás előtt állok és kíváncsi lennék érdemes-e nézegetnem ezeket a motorokat a magasságom végett.(195cm)
hello, cagiva freccia -nal mitől lehet, h olyan hangja van, mintha ütne a dugattyú? főtengely probléma lehet? vagy mi? vkinek van alkatresze frecciahoz? köszi
sziasztok ,,,elado a motorom freecia c 12r,,meg kell válnom töle mert kell a lové nagyobra váltok,,ha komolyan érdekell vakit az árbol kicsit engedek