Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem tudom, hogy pontosan milyen blokk van benne, de nem értem, hogy akárhogy állítom a gyújtást ledadog 6000-nél, lehetséges, hogy a fesz. szabályzónál nincs valami jól bekötve vagy az nem nagyon befolyásolja?
vettem bele gyertyát mindent, de valahogy nem sikerül megcsinálnom, még egy lehetőség lehet a gyújtásnál a műanyag megvan repedve az lehet az oka?

Előre is köszi a választ :D
Üdv.

Hát nekem a blokk elég erős és elég jó állapotban van, az a baj, hogy a Loncin kínai asszem, nekem Zongshenem volt quadba a blokkja brutálisan jó volt a a váz össze vissza rogyott, és ezt írják minden kínaira, én esetleg arra gondoltam, hogy egy négyütemű nagyobb blokkot beleszerelek, szertinted az lehetséges? én olyan 200-as blokkot akarnék bele csak nemtom, hogy belefér-e.
Köszi a tippet azért még azt a verziót is átgondolom :D
Senkinek nem volt még ilyen? esetleg milyen cagiva alkatrészei jók bele stb...
Hello !
Igen a Frecciában is ilyen blokk van de a régi Mitoban is . Az újjabaknál is csak egy kicsit tér el ezektől . A felfogatás és a blokkban egy picit máshogy vannak elrendezve a dolgok . Ha jól tudom .
Szia!
Nem az első generációs Cagiva Frecciára gondolsz véletlenül? Az első körlámpás Mitokban már az 56x50,6-os motor volt, vagy rosszul tudom?
Hello !
Én most újítattam fel egy ilyen blokkot ami a tiédbem is van és így utólag egy kicsit megbántam mert sok pénzbe került . Ha krosszozni akarsz én inkább vennék egy új Loncin 250-es 4 ütemü motort 150 000-ért. Lehet hogy roszabb minőségű alkatrészek vannak benne de mégis jobban megéri mint ezek a motorok .
Hello !
Ez egy aletta rossa blokkos motor ami a régi mitokban is van!
Hello

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes költeni egy régi elefantra, vagy inkább valami újabbat kellene vennem?
Egyáltalán mi a véleményetek a Cagiva elefant 125-ről?
Ilyenem van ami a képen szerepel.

Előre is köszi
Üdv.
Majd lehet, hogy fog kelleni blokk alkatrész, de most elsősorban a kézikönyv kellene, a mitohoz hol találtál?
50000. születésnap volt ma reggel, munkába menet!
Ránézésre is látszik, hogy a képen látható motornak nem Mito blokkja van. Az még a régebbi más furat/löket arányú Cagiva 125 blokk, ha jól látom.
Hello !
Blokk alkatrészeim vannak ehhez a típushoz !
Kézikönyvet ehez a típushoz én sem találtam csak mitohoz aminek ilyen blokkja van .
Hello !
Nem tudom milyen kábelkötegre gondolsz a trafónál ?
Amúgy nem tudom oda adni ennyiért .
A legutóbbit 8-ért adtam el postázás nélkül.
Ha mondasz egy reálisabb összeget akkor minden további nélkül.
Vagy valami cserébe is belemennék ( nem blokkalkatrész )
Helló! A napokban készülök venni egy cavia wmx 125-ös motort. Milyen motorok ezek, mit lehet róluk tudni? Esetleg mire kell odafigyelni? Mit lehet várni tőlük?stb...
Szia. Nem tudom nézegettem az árakat de ilyet nem találtam vettem már egyet de az csak egy csatis volt azért 3500-kért postával eggyütt a srác, nem tudom te vagy az eladó 5000-ért van kábel köteggel együtt. Mit kérnél te érte? Tuti jó?
Hello !
Van ilyen motoplat trafóm ami neked kell .
Menyiért gondoltad ?
Üdv!

Valaki nem tudja, hogy Sc 50-be milyen számú kuplung kinyomó csapágy kell? Addig nem szeretném szétszedni még nincs meg a másik.

Köszi előre is!
Megmaradt Cagiva Elefant 125 alkatrészek.
Henger sérült.
Membrán,hengerfej,óracsoport,berugókar,csomagtartó,sárv
édőhöz ha jól tudom,hogy a központi teleszkópra ne verje a sarat.
Ára: Minden amit fent felsoroltam : 4000Ft.
Hali bordó két csatlakozós. Kell kép róla?
Hello !
Milyen trafó kell neked 1vagy 2 csatlakozós ?
Üdv.!

Az lenne a kérdésem, hogy nem tudja valaki, hogy hol tudok megnézni, vagy szerezni Cagiva Elefant 125-höz kapcsolási rajzot, kézikönyvet, robbantott rajzot, vagy alkatrészt?
A képen látható motorhoz kellene.
Hello! Cagiva aletta oro 125-ös nek nem tudja valaki a gyári fúvoka méretétt?
Szia!
A kihajtás alatt a tömítésért egy 35-26.2-7 szimmering és egy 20.35X1.78 O-gyűrű felel. Az O gyűrűt úgy tudod elérni, hogy a szimmeringen belül forgó fém hengert lehúzod a tengelyről.
szia gyújtó trafód van? képet tudsz róla?