Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló blokkalkatrészeket árulok 125ös elefánthoz vagy minden máshoz amibe elefánt blokk van érd:tibimz@freemail.hu
Szia
Nincs már meg.
Egy perselyezésre váró mito hengerem az van 2500ft akit érdekel írjon
Sziasztok supercity 50 hez kéne fesz szabályzó ha tud valaki nagyon örülnék neki :D számom 06304967700 itt is elértek
Sziasztok ! Kopasz vagyok még a cagiva-hoz ,nem tudok róla semmit . Nekem egy cagiva elephant 50-van . Szét dúrtam teljesen mosz járok a váz csiszolásánsál ,szeretném nagyon jól összerakni ! Kérdésem a következő lenne: jó e rá a 125-s idomszett ,lehet e rá valamilyen más első sárvédőt szerkeszteni (cross-os beütésűt, ha lehet akkor milyet?) Előre is köszi !
Hali! Cagiva Roadster 521-hez szerelési illetve javítási kézikönyvet valaki nem tudna küldeni? Válaszokat előre is köszi!
Sziasztok!Kérem valaki segítsen,hogy hol lehet beszerezni elefant 50,cocis50-hez 38mm átmérőjű dugattyút
Szia!
Membrán megvan még.
Cagiva elefánt.Membrán szívó csonkkal Meg van még esetleg Mert érdekelne
Keresek Cagiva Freccia c10 hez idomszettet teljes műszerfalat és jobb oldali gázkart fék karral és munkahengerrel!
Sziasztok!

A napokban vettem egy Cagiva Elefantot, a pontos évjáratot nem tudom 83-84 körüli lehet.
125-ös léghűtéses blokk van benne. Nem igazán találtam róla adatokat a neten,javarészt az összes ilyen vízhűtéses , ezért gondoltam itt érdeklődöm.
Milyen teljesítményű ez a blokk, mennyire tartós, megbízható?
Valamint szemmel láthatóan görbék az első teleszkópok, ezek cseréje mennyibe kerülne kb?
Üdv!

Valakit nem érdekel 0,25-ös polini membrán?
Zsír új, 110x110-es.

Plusz van még pár Super city alkatrészem is eladó. Műszer fal(működik minden műszer), Km és fordulatszám spirál, plexi.
Azért adom el ezeket mert SM-re akarom át faragni a kis Sc-t

Ha valami érdekel ezek közül akkor teszek fel róla képeket.
üdv meg van még a cagiva poweres hengered? email toki16@citromail.hu
Szia!
A karbin az alábbi csőcsatlakozások vannak:
- benzincső (ezt csak a teljesség igényével írom, valszeg elsőre meglesz )
- túlfolyó: úszóház alján, 3mm-es cső megy rá
- szellőzők: felül a karbi két oldalán két darab, 3mm-es csövek mennek rájuk
- alapjárati levegő cső: a kabri légszűrő felőli oldalán kicsit vaskosabb, 4mm-es cső megy rá.
- különolajozó a henger felöli oldalon kis réz csövecske, 2mm-es cső megy rá. Vagy az olajpumpára van kötve, vagy keveréket tankolsz és ezt a csövet le lehet dugózni.
A szellőzők és túlfolyó csöve a blokk mögé van vezetve a földre, ha véletlenül kifolyna belőlük valami, akkor a földre menjen.
Remélem sikerült azonosítani, amit kerestél.
A blokk tetején hétul egy szellőzőcső van, de az is a földre néz, véletlenül se kösd össze a karbival. A blokk és a karbi között egy cső van, a különolajozó 2mm-es csöve.
Sziasztok
nincs valakinek Cagiva Freccia C9 idom szette?
esetleg tud valaki bontot ahol találok?
Szevasztok!

Kissé félve teszem fel ezt a rendkívül amatőr kérdést, de ahogy láttam itt tele vagyunk jófej és segítőkész emberekkel, hát nosza... :)

Szóval..
Cagiva Tamanaco 125. olyan jellegű kérdésem volna, hogy a karbiból (dellorto28) kifele áll egy fém, kb 1mm átmérőjű kis fémcső szerüség, ami ÁLLÍTÓLAG valaha egy kb 2mm-es, a blokkon hátul lévő kis fekete csőbe csatlakozna bele, közvetlenül alatta (szörnyen érzem magam, hogy még elmagyarázni sem tudom rendesen, ha kell, teszek fel képet... :) ). Ennek mi (volt?) a szerepe?

Ill. tudja valaki, hogy a tank kivezető "csatlakozójára" milyen tömítést vegyek meg előre, mielött szétszedném?

Köszönöm a segítséget, és borzasztó dolog ennyire amatőrnek lenni, de valahol el kell kezdeni ;)
Szia!
Örülök, hogy ilyen jó lett az eredmény! Sok hibátlan kilométert! A fogasztás is csökkenni fog valoszínüleg, hiszen nem lesz többet füstölősen dús keveréked.
Azért köszi, de látom akkor nem csak nálunk van ez így.
halló érdekelne a véleményetek cagiva elephant 125-röl
Kitakaritottam a karbit állítottam a tűn... éés a végeredmény nincs füst (csak ha pirosba forgatom :D ), szép alapjárat, nem ingadozik csak egy nagyon picit alig lehet észre venni, a karbi belülről tiszta retek volt barna szar volt lerakodva minden hol. Azt hittem bonyolultabb karbi robbantott ábra alapján :) Szoval most elég jo, holnap teljesen hidegen is kiderül az igazság :) Köszi a segitséget
semmi probléma én is igy jártam azért kértem a segitséget az én motoromhoz
Egyszerűnek egyszerű, de a környéken egy olyan motorosbolt sincs ahol normális lenne az eladó és értene is hozzá potyán meg nem megyek be!
Szia! vezérlő elektronikád nincs hozzá?
a legegyszerübb megoldás vedd ki a gyertyát meny be egy motoros boltba ott szerintem kapsz hozzá üdv remélem segitettem
hello minden motoros társnak kellene egy kis segitség van egy cagiva wmx 125 cross mocim és a rezoja pár helyen lyukas az még haggyán lehet hozzá kapni felfogato rugot+tömitögyürüt+gumibakot ha esetleg valaki tudna segiteni megköszönöm