Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mailra válaszolj. És folytassuk ott.
Köszönöm!
nincsen
Esetleg skyped vagy msn címed nincs?

Üdv.
okés
Egyre égetőbb szükségem volna egy Cagiva Tamanaco (vagy ezzel kompatibilis) szívócsonkra, de jöhet bontott km spirál, hőfokmérő is!

-más:
Nem tudja valaki, hogyan tudnám a kiforgás szimering méretét megtudni, anélkül, hogy leszedném?

előre is köszönöm, napsütésesebb napokat.. :)
Okés írtam mailt. de figyeld sokat mert naponta kb 100x megnézem.
Írok ott.
Üdv.
Helló
jó hozzá.nekem a c 9 és a c 12 be is ilyen volt. itt az e mailom írj rám és megbeszéljük cagiva999@freemail.hu
Valaki tudna nekem Cagiva Freccia C10 hez dugattyút? Nagyon fontos lenne. Üdv.
Szia, Engem érdekelne az öninditó és a dugó, de ami nekemvolt dugattyúm c10 ben az 1 gyürüsvolt és nemtudom ez jólenne e bele.
Várom a válaszod. Üdv.
köszi szépen
cagiva freccia alkatrészek eladok. alkatrészek 1-ként be van árazva.
érd:spmito@freemail.hu
Szia!

Köszönöm a választ. Sajnos még kölcsön sem tudok kapni. Szerintem valaki elcseszte a tekercselést (elődömnél) és utána már mindig ugyanolyanra tekerték.
Ha valaki próbának adna egyet kölcsön, sokat segítene vele.

Üdv: Bencze Tibor
Helló vannak alkatrészeim ha valakit érdekel! Cagiva freccia /mito hoz.
Helló
eladó alkatrészek
1 henger henger-fejel,10.000ft
Új dugattyú 56.00 alap méret 8000ft
önindító beindexel 3000
hátsó központi teleszkóp 4000ft
Idomok: Hátsó párban 4000ft(az egyik el van törve de nem hiányzik belőle)
Tank : 2db 2000ft/db
Ülés 1 pici kis lyuk van rajta:2000ft
első sárvédő :2 db 1500ft/db
hátsó sárvédő: 1500ft
fej idom C9 kék lámpa nélkül 1500ft
Eladó vagy csere is érdekel! irj és megbeszéljük! NEM POSTÁZOK CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! fejérmegyében vagyok.
Ok, délután felrakom.
Sziasztok! Tud nekem valaki segiteni?Kellene nekem w8-as hoz irányjelzők előre és hátra és a lámpa fejidom nembaj ha nincs hozzá meg a lámpa mert a régiből megvan.de ha valakinek van ötlete hogy hogyan tudnám felrakni az eredetijét megköszöném ezzel csak az a baj hogy a fejidomnak nincsen meg a lámpatest leszoritója és valami hiányzik belűlről mert átjön rajta a lámpa
Üdv!
Cagiva Elefant 125 alkatrészek eladóak, nagyon sok minden van még.
tel.:06309086220
email: aprilia.rotax.127@gmail.com
Szevasztok!
Cagiva Elefánt 125 blokk alkatrészek eladóak .
Képet kérésre küldök .
Hello !
Az idomokra lennék kiváncsi .
Így voltam én is a River-rel.Szerelem volt első látásra.Szerencsére jó áron vettem egy karbantartott mocit. kop.kop.kop.Amit most télen darabokra szedtem és felújítottam.
Üdv.Meg kellene próbálni egy donor önindítóval,mert lehet,hogy máshol lesz a hiba,ha új tekercseléssel sem pörgeti rendesen.Nekem is rosszalkodott indítózásnál.Szét szedtem kipucoltam a kommutátort, csapágyat cseréltem és most szépen egyenletesen és gyorsan teker.
Sziasztok! HELP!
Cagiva super city 50 önindítójába hol tudnék fogaskereket venni?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok!

Riverhez, vagy Canyonhoz keresek jól működő önindítót. Nekem nem teker eléggé. Mér kétszer tekercselték, de továbbra sem pörget eléggé. Akár külföldről is érdekelne, ha megy ki valaki.

Köszönettel: Bencze Tibor
Nagyon köszönöm a tippet, meglátom mit tehetek:) Hát igen, van úgy az ember, hogy meglát egy motort, kipróbálja, és nem érdekli a sok sok komplikáció ami a legalizálásával jár neki akkoris KELL. :) Így voltam én is:)

Nagyon jó állapotban van, bár a kiforgási szimmeringet meg a szívócsonkot cserélnem kell (tényleg, ebben valaki.. ?:) )
Szia!
Ismerem az érzést. Csak papírt venni kicsit bajos, hiszen a vázon és a blokkon szám van. Én vettem egy papíros roncs N90-est (a Tamanaco utódja) és a kettőből egy lett, azóta is minden nap használom, jó lett.
Javaslom hogy nézz körbe a használtmotor oldalakon, létezik papíros Tamanaco és N90 is eladó (talán a Cruisert is tudnád használni). Ne típust keress, mert még a gazdák sem tudják, hogy mi a motorjuk valós neve, jellemzően mind Elefant néven fut. Kettőből csinálj egyet és a maradékot meg alkatrésznek add el, ezzel még anyagilag sem jössz ki túl rosszul.
Üdv!