Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok W8 hoz kellene nekem szívócsonk (28 as karbihoz) meg egy gyujtáselektronika!
Melyik részére vagy kíváncsi?
(lustaság fél egészség) Csak azt pakolom ki ami kellhet...
Üdv mindenkinek!

Friss regisztrált vagyok, gondoltam a lehető legjobb helyen vagyok ha Cagiváról van szó, hát..

Szert tettem egy Tamanacora, első látásra beleszerettem, gyerekkorom óta a Cagiva jelenti nálam a motort, tehát talán érthetőbb hogy papírok nélkül is képes voltam belevágni..

Mint kiderült, soha nem volt még magyarországon regisztrálva, sajnos azt, hogy ki / honnan hozta, nem lehet beazonosítani, ergo a papírozás majdhogynem lehetetlen..

Azért fordulok hozzátok, hátha van valakinek egy bontásra váró PAPÍROS Tamanacoja, nekem csak a papírra lenne szükségem, de arra nagyon :)
sziasztok!

már egy párszor szétszedtem a vasamat (mitó) és sajnos a gumik amik tartják az idomokat némelyik elszakadt...... (oldalidom) honnan tudnék ilyen gumit beszerezni, mert eddig kb sehol nem találtam?
Hello !
Tudnál küldeni képet ?
Szevasztok!

Cagiva T4-emen a központi teleszkopon van egy szelep, mint a gumin. Nem láttam még motoron ilyet... Oda levegőt lehetne fújni?
sziasztok mito evo hoz keresek biztosítéktartót hol tudnék ilyet beszerezni?
ha van a környéketeken autós vagy motoros bolt ott meg tudják mondani 4ütemű motorhoz nagy teljesítményű gyertyát kell kérni
Sajnos nem tudom megmondani mert nem volt problémám vele most jelenleg meg külföldön vagyok de ha megtudom elküldöm a nevét.
Hello!
Cagiva elefánthoz van eladó első lámpám,idomok,első kerék,olajtartáj,légszűrőház meg pár apróság, ha érdekel írj.
Üdv.Mi baja lett az önindítónak,hogy komplett cserélni kell?
Üdv! Már lassan 1éve keresek w12-be önindítót:S senkinek nem ajánlóm,szép,meg nagyon jól megy. minden fasza ...de ez egy tipus hiba náluk az önindító.és ami még bosszantóbb végig jártam pesten az össze önindítóst..és sehol nincs hozzá 19 es kollektor.csak gyártatni lehet ami kb. annyiba kerülne mint a motor értékének a fele.Ha valakinek van önindítója, vagy esetleg tud vmi megoldást a problémámra annak megköszönném. De legfőképp komplett önindító érdekelne...És NE nézzetek lustának h nemtudom rugdosni,csak ezen gyárilag nincs berugókar ha valaki nemtudná:S
Köszi!

Abban tudnál nekem segíteni, hogy milyen gyertya van előírva ezekbe? Most valamilyen NGK van benne, gondolom NGK kell bele, de milyen? :)
Szevasz nekem is ilyen gépem van én most innen szereztemhttp://motoralkatreszek.blogsp...
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_super_city-5580406

Ú
j utolsó ár..
Valaki megtudná nekem mondani, hogy T4 350-be milyen gyertya kell? Manuálba nem találtam semmit róla :/ !
Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Cagiva Canyon 500 (1998) motoromhoz kellene első fogaskerék bütykös alátét vagyis (gyári alátét) mérete! nekem eltűnt és nem tudom a pontos méretét megszerezni! A méreteket előre is köszönöm! Üdv.
Sziasztok!
Egy Cagiva Cocis 50 motorom van. Gyújtása kicsit rosszalkodik. Valaki tud segíteni vagy esetleg ábrát mutatni hogy , hogyan kell beállítani hogy patent legyen?
e-mail cimem:ktomika1994@citromail.hu
Üdv tudna nekem segiteni vki cagiva wmx125-höz gyujtást tud vki ha tud e-mail-ben várom a válaszokat elöre is köszönöm.
Szia, szuper, postán szeretném utánvételben fizetni, ha neked így megfelel. Légszíves küldj nekem egy emailt a következő címre és a többit privátban egyeztetjük. annus @ basesoft . hu
Előre is köszi!
Azt még elfelejtettem oda írni, hogy akinek van vagy le tudná írni milyen fékpofa kell hátra az jó lenne!
Fordulatszámmérő spirál kellene nekem akinek van írjon!
Lehetőleg egy árat is kérnék hozzá, hogy mennyi az annyi!
A vásárt postai utánvétellel szeretném megtenni!
Meg egy kép is jó lenne róla!
Előre is köszönöm!

Meg aki tudna egy jó rajzot amin el lehet menni vagy képpel mutatni úgy, hogy be van szerkesztve, hogy mi micsoda mert a kiegyenlítő tengelyt akarom beállítani ezt szerelővel csináltatom, csak ő mondta nekem ha tudok akkor szerezzek már ilyet!