Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Cagiva mitohoz keresek hengerfejet 94-es 125-ös Kösszi
Menyire jó megbízható a polini henger 160-as ?
Sziasztok!
Papíros vagy papírozható vázat keresnék mitóhoz!
Ha lenne valakinek szóljon már rám!
Msn és mail cím is egyben:lenartfeco@freemail.hu
Igen az lesz a gyujtás elektronika.Ha nincs töltésed rossz lehet a generátor és a fesz szabályzó.Autó vill szerelő kiméri és megmondja ,hogy hol a hiba.
szia! Nos, ebben nem igazán tudok segíteni, nem foglalkoztam még az elektronikai részével. de nem is hallottam, hogy lenne nekik visszatöltés.
Nálam az aksi fölött húzódik végig a kábelköteg java része, amit el lehet érni ugy, hogy az ülést leszedjük, de ahhoz, hogy jobban hozzáférjek, a burkolatot is le kell szedni.
Viszont nézegettem, de lámpához fut, a hátsóhoz, meg az első lámpa felé egy adag, ot elágazik és megy az indexek fele, ami bekem éppan nincs, igy csak lóg, meg a km/h részihez, és az önindítóm se működik. Szóval, ebben nem igazán tudok segíteni, sőt egyenlőre semennyire. Majd átguberászom.
Ne haragudj.
Ellvileg kétféleképpen vannak felszerelve ezek a cagivák.
További sok sikert hozzá. Amint megtudok valamit megirom ide forumra.
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valamilyen dobot a cagiva primámra? sportdobra gondoltam .
szia megvan még! Ha érdekel nem tom fogy jobb neked postán vagy eljönnél érte. Én Taksonyban lakom majd írj.
Sziasztok!
Ha van valakinek Super City 50 generátora nagyon-nagyon érdekelne!
Ja! SOS lenne!
Előre is köszönöm!
Szép napot!
Hello sajnos úgy nézki vissza töltésem nincs hol találom ebben a gyújtási tekercset vagy hasonlót ill ami a tank mellett van amire a sok kábel jön az gyújtás elektronika?
Szia.
Nagyon szívessen. Igen, elephan. 1998-as évjárattal. Képek az adatlapomon.
Köszi az infót.
Szerintem kuplung lesz.
Ha megvan még a lámpa, akkor én megvenném.
Okés. Köszi! Majd teszek fel róla képeket, hogy hogy sikerült.
Helósztok, lenne egy kissebb problémám a cagiva frecciamal , remélem tud vki segíteni. Mikor elkezdem húzni neki vagy rakom vissza a sebességeket a motor elkezdi rázni a kasztnit a spojlereket , mi lehet ennek az oka , válaszotokat előre is köszönöm. Üdv:. Milán
Sziasztok!
Megjött az alkatrész a motorhoz. Tökkéletes. Szuper. És csak 500ft volt, na meg a posta költség. De nagyon megérte.
Feltöltöttem a kuplungot olajjal, igy már mehet is az utcára.
Bevallom, most egy kicsit félek tőle, mert hosszú ideje nem mentem, de menni kell.

Az illetőt akinél beszereztem a cuccot, Szatyina Gézának hívják.
Tarjánba lakik, vagy ott van az üzlet.
Itt a pontos cím: 2831 Tarján, Szegfű u. 62.
Telefonszám: 34/372-828
Azt mondja, nálla van minden ami csak olasz motor.
Érdemes megprobálni nála, hátha ti is sikerrel jártok.
További szerencsét, és kellemes motorozást.
Köszönöm a segítséget! neked elapantod van?
Szia. Az akumlátor nállamis hasonló módon megy, folyamatosan fisákol a lámpa, pedig a voltmérő jelzi hogy van benne. Nos, egy akkumlátor csere megoldhatja a problémát, én is azt teszem, ill. azon vagyok. Talán mert nem abba a motorba való akso van benne.
Viszont a spirált, meg miegyebet, talán még az aksit is ennél az embernél be tudod szerezni. Azt mondja van nálla minden.
Név: Szatyina Géza
Tel: 34/372-882
Sok szerencsét, és szép napot!
Sziasztok!

Freccia-s kérdésem lenne.
Freccia-m régi kerekét cserélném újabb Brembo kerékre.
A hátsó kerék minden gond nélkül cserélhető, féktárcsa, lánckerék passzol rá.
De az első féktárcsa problémás, mert más a 2 tipusú kerék féktárcsája, a Brembo keréken lévő átmérője nagyobb.
Létezik hogy a Brembo kerékhez más villa való?
Hát elméletileg igen úgy szét kellene jönnije. De én óra számlapot még nem cseréltem csak a belül volt nekem egy kis fogaskerék eltörve azt kellett megcsinálnom. De mondom roncsolásmentesen nagyon nehéz lesz szétszedned...
Sziasztok!
Kis segítség kéne! Vettem egy 98 50 ccm elephant-ot viszont nincs vissza töltésem 3 km után lemerül (sőt valamikor le is áll) pedig aksi veszi a töltést.ill a ha valaki tudna hozzá km óra spirált és fordulatszám spirált arra vevő lennék. esetleg még egy olyan kérdés? Dell orto 19 karbi van rajta az eredeti helyett az sajnos nincs meg csak úgy megy a ha levegőszűröböl kiveszem a toldást légszűröt még csak kitakarítottam tiszta de így sem megy. esetleg valaki aki ért ezen a különolajzáshoz? Bocs a sok kérdésért ... Kösz Zéé
Szia!

Köszi a választ! Tehát ha felmelegítem a plexi tartó keretét akkor elvileg szét tudom szedni?
Sziasztok!

Keresek C12-es frecciához hőgombát, akinek van esetleg egy működőképes az kérem szóljon. Minden elérhetőségem megvan a profilomba.

Előre is köszi a segítséget.
Szia!

Szét lehet szedni, csak baromi nehéz. Sérülésmentesen szinte lehetetlen szétszedni sajnos.

Hőkötéssel van az üveg vagy plexilapot tartó keret felrakva a házra és így elég bonyolult szétszedni.
sziasztok.eladó cagiva freccia megmaradt alkatrészeim.például hütöhöz csövek,kilóméteróra spirál,power elektronika,gázbowden az osztó részik,hiányos műszerfal.és még ha valamit elfelejtetem a képeken rajta van.ha bármi kérdésed van írj vagy hívj bátran,biztossan megegyezünk.
Valaki cserélt már óra számlapot 50-es Sc-ben? Én ki akarom cserélni a számlapokat csak nem tudom le venni az órák elejét, mert olyan mintha valamivel össze lenne ragasztva. Valaki szedett már szét ilyet?