Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Cagiva ar 350 vezérlés beállitásrol kellene valami, rajz vagy link . Most ujitom fel ezért kellene segitség. Előreis kőszi emailem:guns1983@freemail.hu
Helló Cagivások! Tudnátok segíteni, keresek tts vagy aletta electra 125 vagy 250-es blokkot papírral! Karambolos gépet aminek jó a motorja stb.
Köszi a segítséget előre is! üdv konix
Köszi a tippet.
Irtam e-mailt és vissza is irtak. Kétfajta kuplung kinyomó stift van a cagivákhoz, azaz kétféleképpen szerelték fel őket. Van egy alul csavaros, meg a másik típus, ami nekem kell.
Nos, nekik az elöbbiből van csak, és a másikből nincs.
De sebaj, mert Esztergomba van egy emberke, aki Olasz motorok alkatrészeivel foglalkozik. Van nálla minden. Nos, Tőlük rendeltem.
500ft-ért el is postázták, és majd a jövőhéten jön meg. Remélem télleg jó lesz a cucc.
Amint megjön és tökéletes a motorhoz, azon este idejövök és leirom a telefonszámukat.
Ti is tudjatok rendelni, ha kell valami.
Sok szerencsét!
Üdv!Folytatom.Cagivák robbantott ábrái.Nagy segitségemre volt mert télen darabokra szedtem Cagivámat mert felújitottam.Csapágyak méretei és egyéb alkatrészek,szerkezetek remekül látszanak.Főleg összeszerelésnél vettem hasznát.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Cagiva Super City 125 idomok eladók olcsón!
hát én nem egyszer vettem az italmondoból alkatrészt cagivához
inkább írj emailt én mindíg úgy intéztem,. és meglett ami kell.
hello.nekem lenne egy hátsó kerekem igaz nem cagival de ugyan olyan.csak anyi hogy 16-os.de tárcsával és gumival meg lánckerékel adnám.ha érdekeln e írj emailt és megbeszéljük ott.email címem:szabo.peti8@citromail.hu
Szia!
Nem tudom hogy pontosan mire gondolsz,de nekem van egy cagiva mito blokk alkatrészeim,esetleg a mito blokkomba nincs olyan amit te keresel?Neked van arol a kuplung kinyomo stfről képed?Ha van küld el és megnézem hogy van e nekem olyan!
Ide küld a képet:atex05@freemail.hu
Hali!
Ujra itt.
Ismét megpróbáltam az Italmondot. (mert nem adom fel.)
Most kivételesen felvették, szerencsére. De elég nehézkesen tudtam elmagyarázni mi is kell pontosan, de sikerült.
Holnap kell ujra érdeklődnöm az alkatrész ügyben.
Azt mondták, minden olasz motorhoz van alkatrészük, de Cagivához nincs. Pedig az is olasz.
Ennnyire ritka az ilyen, vagy mi? De az biztos, hogy nagyon jó motor.
De bárkinek van bármi infója, nyugodtan irja meg.. :D
sziasztok.
megnéztem az Italmondo honlapját, klassz. Ezért fel is hívtam őket, többször is próbálkoztam, mind a kettő telefonszámon, de nem vették fel. Kérdés: Náluk megállt az idő? vagy miért van igy?
Viszont. Mint már előző bejegyzésemnél említettem a Gárdonyi BlackMoto tuti.
Őket is felhívtam, de most a szervízt.
Javasolták, hogy vigyem be a motort, és megnézik. Megcsinálják, ha tudják.
Ez azért már lényeges előny. Igaz, hogy pár ezerrel többet kell majd fizetni, mert ott a munkadíj, de igy, hogy semmi alkeszt nem találok a neten, és nem is jelez vissza az Italmondo a mailra sem, ezek után megéri.. Nem érdekes, hogy 5000ft-al több vagy kevesebb, de legyen kész! Gyógyuljon meg a motor :D
szóval ajánlom nektek is szívből a Gárdonyi BlackMoto-t.
Sziasztok!
Cagiva freccia c10 hez valakinek hátsó kereke esetleg? Mert az enyémbe eltekerte a hátsó fogas kereket gyorsulás közbe :) és szétszakadt az egész :(
Köszi Szépen.
Megnéztem a weboldalt, és ugy vélem van némi esély.
Felhívom őket, és ha van, kéretem postán utánvétellel.
Amint lesz valami, rögtön megirom.
Köszönöm szépen.

U.I.: Eddig az alkatrészeket a Gárdonyi BlackMoto-ban szereztem be, és megbízható, mindig meg tudták hozni, ami kellett, lehet hogy hónapos késéssel, de megvolt. Ezt az alkatrész viszont ők sem találják.
www.italmondo.hu
kérdezd meg őket hátha tudnak segíteni.
Ötletnek elég jó, de nem tudom a méreteket. És a tömitést is hasonló modon csináltattam meg.
de sajna nem tudok senki olyat, aki tudna csinálni, vagy szerezni.
Nekem tökéletes volna bontott motorból is, az nem érdekes.
Persze, még utánna járok. Köszi az ötletet...
Sziasztok keresek Cagiva 350 T4-hez gyújtáselosztót de lehet hogy más a neve 5x5 kis doboz és kb7szál vezeték jön ki belőle ha valaki tudna segíteni megköszönném!
Esztergáltatni nem lehetne esetleg? (csak egy ötlet)
Sziasztok.
Egy alkatrészt keresek, méghozzá egy cagiiva elephant 125-öshöz. a kellő alkatrész az a Kuplung Kinyomó Stift.
Kinek van ilyen? Acélból van.
Akinek van, az irjon, és küldjön képet róla az e-mailomra: mocika92@citromail.hu
Meg az árát is biggyessze már oda, hogy mennyiért is adja.
köszönöm
hali mindenkinek ! valaki tudna küldeni egy linket ? mert sehol se találok a super city 125 ('92) teleszkó szimeringet újonnan :SSS előre is kÖszönöm
Sziasztok! Nekem egy papírokkal rendelkező freccia 125ccm-es váz kellene.Ha valakinek van eladó írjon! Köszönöm,kellemes ünnepeket!
Kipróbáltad a gyakorlatban a blokcserét? Tuti befér faragás nélkül?
Nyíregyháza
Szia!
Ezen már én is gondolkoztam. De a kihajtás miatt szopós lenne mert meg kellene fordítani a hátsó kereket és akkor a féket is át kéne ácsolni a másik oldalra meg ilyenek.

De ha el adnál az SC blokkból valamit akkor kellene nekem egy hengerfej. Az égéstéré lenne fontosabb, de ha olcsón adod akkor érdekelne mind a 2 hengerfej.
Szia!

Kösz, de nekem olyan kéne aminek megvan köré az a gumi is...Mert az nincs az enyémen se :S
Szia, Bocsi hogy eddig nem írtam.
Meg van még a blokk?
Helyileg merre található a blokk?
Válaszod előre is köszi.