Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, esetleg hengered dugóval együtt van?
Ha van még mennyi lenne az ára?
Sziasztok!
Szerintetek érdemes lenne kicserélni a Super city blokkot, sokat szenvedek vele és nem találok megfelelő alkatrészeket hozzá!
Egy AM6-os blokk pont jó lenne bele!
JA! Ha valakit érdekelnek a SC 50 blokk alkatrészei az szóljon!
A mostani blokk is üzemel, normálisan működik, csak nem szeretnék még egyszer úgy járni, hogy heteket nem tudok motorozni mert nehezen találok alkatrészt!
Köszi előre is a válaszokat!
Sziasztok!
Türelem,még nem voltam a padláson...
Köszi ez sokat segített! lassan csak össze jön a dolog..
Sziasztok !
Nincs valakinek egy eladó power vezérlö ?
ha igen akkor léci irjatok a email cimemre
zamesx@gmail.com
elöre is köszi
Szerencséd van, mégis megvan a 6-os váltó robbantott rajza. Remélem látható.
Szia!
Igazából nem tom hogy ott kell e lennie vminek mert mikor vettem nekem se volt. A szigszalag csak azért volt rajta mert a telóhoz volt felfogatva és hozzáért, de semmi baja.
Rakok még fel pár képet hátha így jobban látni
Jó lenne az is, legalább lenne vmi kiindulási pont..
Szia!
Sajnos a 6-os váltóval szerelt motorokhoz hiányosak a neten elérhető szervízkönyvek, pont a váltó robbantott ábrája hiányzik mindből. Hetes váltóhoz találtam anyagot, de az értelem szerűen nem pontosan ilyen. Annak alátétezéséből legfeljebb következtetni tudnék, de azt sem biztosan. Ha érdekel a 7-es váltó robbantott ábrája, délután csatolom, ha nem felejtem el.
a lámpa körül van egy gumikeret, legalábbis kéne neki lenni
Szia!
Bocsi, hogy eddig nem írtam de el voltam havazva mostanába. Közbe jött egy hengerfejezés....

Amúgy a lámpa körül nem kéne lennie egy műanyagnak? Mert az hiányzik az enyémről is és ezért akarok venni rá egy másikat. Az a szig. szalag mit szolgál ott az állító csavarnál?

Csak úgy mellesleg egy pár kép:
e-mail cimem: szityu91@freemail.hu
Szóval akkor jól gondoltam, vagy csak senki nem tud hozzászólni?
Hello!

Persze tudok, de csak holnap és csak akkor ha adsz egy email címet,mert nem találtam az adatlapodon, az ára legyen mondjuk 6 ezer magyar forint.Aztán majd meglátjuk...
hello
ha tudsz legyszi küldjèl ròla kèpet ès mennyièrt adod?
Hello nekem van és ráadásul eladó is.
Holnap vagy holnapután megnézem mi van a padláson.
sziasztok
keresek cagiva elefantra 125 ccm nem poweres hengert ha van valakinek dugoval de jó annélkül is akkor lécci küldjetek képet az e-mail cimemre
a fejidom a két oldalsó idom és a tankot takaró idom de az annyira nem lényeg csak egy kis repedés van rajta
Szia érdekel még a lámpa?
Mit jelent a 3-4 idom?
Nos erről lenne szó, a fogaskerekek helye adott..A felső ugye a lánckerék tengelyre megy a süllyesztett felével kifelé, illetve 1 alátét alá 1 alátét fölé, ha jól gondolom, javítsatok ki ha tévedek. A középső a kuplungtengelyre megy, ahol a zégergyűrű is látható a fogazott részével befelé ugye..De hogy ott hová megy az a 2 alátét azt már nem tudom, gondolom a fogazott alátét megy a 2 fogaskerék közé, a sima pedig legfölülre, remélem jól gondolom. remélem ki tudtok javítani ha vmit rosszul gondolok.
sziasztok
nemrég vettem egy C12R-t
kéne nekem hozzá pár dolog de nem nagyon találok bontottat
kéne egy jobb oldali lábtartó
meg az első 3-4 idom
az anyémen töröttek az első idomok
nem vészes csak nincs kedvem vele pacsálni inkább vennék rá
jah meg egy kipufogó
Szia!
Egy picit kezd világosodni a helyzet. Valóvan a két blokkfelet választottad (húztad) szét? Akkor a főtengelyen van egy darab alátét a csapágya mellett. Aztán a váltó tengelyén van még alátét. de azok más méretűek, mint a főtengelyen lévő, nehéz összkeverni.
sajna most nem tudok már képeket felrakni...am konkrétan a blokkot húztam szét és akkor mind a 2 -ő tengelyről le esett fogaskerék..az a baj nem láttam honnan pottyant le, vagyis a fogaskerekek helye megvan, csak a hézagolókkal vagyok bajban. Amúgy azt hiszem c 10-es a freccia, vagyis a powerből gondolom, mert mechanikus...