Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakinek nincs egy kiszerelt Cagiva Sc/Prima 50-es hengerfeje? Annyi lenne a kérésem, ha lenne valakinek egy hengerfeje a polcon, hogy mérje már meg nekem légyszi, hogy mekkora gumi gyűrű kell az égéstér tömítéséhez! Vagy ha esetleg valaki tudja fejből mondja már meg. Mert az enyémbe szerintem megint kezd haldokolni és ki akarom cserélni benne, de viszont addig nem akarom szétszedni amíg nincs bele gumi gyűrűm.

Aki tud légyszi segítsen már!

Gergő
A hengerfejen megolvadt/kiégett a gumi gyűrű és bele fújja a kipufogó gázt a hűtő rendszerbe, illetve eszi is kis mértékben a vizet. Nekem is volt ilyen, és most is kezd előjönni megint....
Szevasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az mitől lehet , hogy 1-2-3.-ba szépen pörög minden de ha 4.be olyan 7-8ezren vagy az alatt vagyok és huznám neki nem gyorsul sehova szinte és feljebb a többi sebességben sem. Visszaváltok kipörgetem jol akk meg megy faszán.
(Cagiva Mito 1, 1991)
Hali. Mi lehet a baja az első teleszkópomnak mert felül folyik belőle az olaj? Az igaz hogy valameik nap lekoppan elég szépen
Mit lehetne vele csinálni?
köszi szépen
Köszi!
Rajta vagyok!
Üdv mindenkinek!

Freccia 125ccm C12 ha minden igaz, keresnék hengert.
Ha valakinek lenne, vagy tudtok forrást ahol be lehet szerezni megköszönném! elérhetőség az adatlapon.
Előre is köszi
Sziasztok!
Eladó egy 320mm-es kiváló állapotban lévő első féktárcsa!
egy MITO-ról származik!
Szép napot:)
Szevasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az mitől lehet , hogy 1-2-3.-ba szépen pörög minden de ha 4.be olyan 7-8ezren vagy az alatt vagyok és huznám neki nem gyorsul sehova szinte és feljebb a többi sebességben sem. Visszaváltok kipörgetem jol akk meg megy faszán.
(Cagiva Mito 1, 1991)
S menyibe kerülhet az alkat rész ha az a baja ?
Szia nekem is igy kezte eltõrt a felsö gyürüm ha tolásra durrog akkor valoszinü nálad is ez a gond
de van kompreszio is
remélem nem lesz nagy a baj
Gyűrűtörés?
Nagy valószínűséggel hengerfejes a motorod. Lehet csak a tömítést kell cserélni.
Sziasztok !
olyan problémám van hogy ma be gyújtottam a motorom ( cagiva freccia c12r ) s oylan 3 perc járatás után le döglöt s azóta nem tudom be gyujtani se tolni sem benzint kap, szikra s van s mégsem indul be
mi lehet a probléma ?
léci valaki segítsen írjon
A válaszotokat elöre s nagyon szépen köszönöm
Sziasztok!
Ismét probléma előtt állok!
Miért van az, hogy a Super city-m most épp azt csinálja, hogy:
-ma reggel indítom, OK!
-Jár a motor, (szuper) hagy melegedjen.
-1 perc sem telik el, és a víztartály elkezdi rotyogtatni a vizet kifelé. Kicsi gázra köp egyet-egyet és buborékol folyamatosan!
Nem is mentem vele sehova!
HEEEELLLLP MMMEEEEEEE!
kezd bosszantani nagyon!
Köszi!
Szia!
Melyik résszel van a baj?
Elvileg a blokkban lévő cucc gondozásmantes. A rendszerben két állítási lehtőség van. Először csukott szelepállással felteszed a hengert a blokkra. Utána a powert mozgató tengely végén lévő kar beállítása következik. Azt írja a szervízkönyv, annyira kell a kart állítani, hogy a rendszerben minimális holtjáték maradjon (de ne feszüljön). Második állítási lehetőség, hogy a power nyelv mennyire közelítse meg a dugó palástját. Ennek értéke 0,7mm, és leszerelt hengerfejjel lehet ellenőrizni.
Csatolom a szervízkönyv vonatkozó ábráját és bekezdését.
Szevasztok cagiva elefant 125 blokk 0 km főtengely hibátlan váltó jó henger new tömítés készlettel garanciával .
Érd.: karsaizsolt77@gmail.com
Szevasztok!

Eladó egy hibátlan Mito 1 komplett kipufogo rendszer, minden tartozékkal. Akit esetleg érdekelne emailben várom az ajánlatokat : gajdos_gergo@hotmail.com.
Szasztok!
C10 hez nincs valakinek 56 os dogója? mert amit vettem az csak 1 gyürüs és nem tom jó lessz e hozzá vashenger szóval tanácstalan vagyok
Próbáld letakarni a hűtőt.Ne az egészet,harmadát,felét.Utána teszt! Ja,ne azt a hűtőt ami a konyhában van!
Sziasztok!
Bocsi előre is hogy ide írok, de az erre kinevezett fórum halott.
Keresek az ország bármely területén motorbontót, ami olasz gyorsasági motorok bontásával, vagy gyári alkatrész beszerzéssel foglalkozik.( Cagiva Prima 50 em van) Nekem az is bőven megfelel, ha valaki tud nekem alkatrészt ehhez a típushoz, pontosan a következőkre lenne szükségem: vízpumpa meghajtó fogaskerék vmint lapát( ha valaki tudja, hol lehet felújító szettet venni, vagy melyik típus vízpumpája egyezik meg a Cagivaéval az is jó), olajpumpa fedél, és hátsó tankborító ülés.
Köszönöm annak aki végig olvasta.
És azoknak is akik tudnak segíteni, örök hála.
Széles utat.
Sziasztok!

Van egy Cagiva Frecciám C12 és egy olyan problémám van vele hogy az elmúlt 2 hétbe motoroztam és a hőmérsékletjelző a hideg (kék) jelzést nem hagyja el a mutató, illetve a kék jelzés tetején megáll. Nektek egy 20-30 perc motorozás után meddig megy fel a mutató? Rámelegítettem a hőgombára még régebben egy lánggal letesteltem a gombát és a mutató szépen kimozdult majdnem teljesen. Szóval az óra és a gomba is jó elvileg, de üzem közbe mégse akar nagyon mutatni.

Válaszokat előre is köszönöm.
Kenikol