Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a gyors választ!

Majd akkor rakok új bilincseket a csővégekre, hátha az. Az olajszivattyú hol tudna levegőt beszívni?
Szia! Valahol lyukas a cső, illetőleg valamelyik bilincs le van lazulva a csővégeken, vagy asz olajszivattyű levegőzik. Máshol nemigazán lehet gond.
Sziasztok!

Meg tudnátok mondai, hogy mitől lehet az, hogy levegős az olajzásom? Egy Sc 50-ről van szó. Szét kellett szedem, mert új kuplungot raktam bele, és össze raktam de levegőt is szív az olajzásnál abba a kis csőbe ami a karbi felé megy. Van az olajszivattyún egy légtelenítő azt tudom, de hiába tekertem ki és hagytam úgy pár percig semmi nem változott. Kevertem bele 1:40-es keveréket, hogy ne menjen olaj nélkül addig se még légtelenítem.

Aki tudja, hogy mi lehet a baja az lécci ne tartsa magába! :)

Köszi előre is a válaszokat.

Gergő
Hali! Mi kellene a Cagiva super citydhez? mert nekem van pár cuccom
msn-em: S.adrian@windowslive.com
Olasz autóm van,azt is szidják rendesen.
Jól megvagyunk egymással nincs panaszom rá.
Köszönöm a tippet felveszem vele a kapcsolatot. Ez jó kiinduló pont egyelőre maradok az eladásnál. Beszéltem egy sráccal aki olasz mocikat és alkatrészeket hoz be, úgy vettem észre, hogy ért hozzá és Ő is azt mondta hogy rivert kár megvenni, úgy se lesz jó soha mindig lesz valami baja így bizakodjon az ember. Nagy buktának érzem ezt a motort , és Te vagy az egyetlen akitől pozitív dolgokat hallok.
http://motorszerelo.com/
Még nem voltam nála,de nekem szimpatikus a hozzáállása.
hozzá viszem a blokkomat.
Ez olyan szép ,hogy vétek eladni.
Küzdj,ne add fel!
Nekem bevált,attól eltekintve,hogy 4 hengeresen tanultam és igen furcsa volt eleinte.Tanulómotornak jó.Remélem mi hamarabb letudom cserélni.Most darabokban van de szó szerint,mert felújítom.Fémrészek(váz, lengőkar,lábtartó,kerekek kormány stb) színterezőnél vannak.Az összes csapágy a vázban csere(SKF)A blokkot lepucoltam brigécióllal lemostam.Új kuplunglamellákat kapott.Szerelőhőz viszem a blokkot a vezérműláncot nézze meg,a szelephézagot is nézze meg.Ha marad még zsé lefújatom a műanyagokat.
Esetleg tudnál ajánlani valakit?
Üdv.Az,hogy ráköltöttél egy csomópénzt és még mindig nem jó az nem a motorhibája.Vidd olyan szakihoz aki ért is hozzá és nem csak a pénzt teszi el.1 henger,ezeréves konstrukció,nem egy ördöngösség.
ELADÓ!Cagiva River 600 2013. novemberig műszakival, jó állapotban 300 000 ft-ért.
Köszönöm szépen!
Nem tudok semmit, havernak volt canyon Ő maximálisan meg volt vele elégedve azért mertük mi is ezt megvenni mert a blokk az egyezik. Volt Yamaha 600 Tenere ahhoz 20 000 volt egy bontott szabadon futó. javításuk nem lehetséges illetve komplett river blokk 70 000 -ért volt hirdetve. Minőségre nem olyan rossz húz, harap, váltója pontos.(csak a miénk nem szeret hidegen indulni). Lehet érdeklődni van rajta bukócső csomagtartó új gumi új akksi új lánc új első fékbetét +féktárcsa és öninditó tartalék potom 300 000-ért.
Kedves Riveresek!

enegm is érdekelne a a river. Milyen tapasztalatotok van?
Állítólag a blokk rotax és a gyengéje a szabadonfutó széthullása, aminek a javítása drága. Esetleg tudtok erről mesélni? Illetve a műenyagok, kapcsolók, bovdenek szerelésének a minősége érdekelne. Nekem a supercityn pl soha nincs komoly baj, mindíg valami kis apróság szeret széthullani. Kíváncsi vagyok ez mennyire cagiva jellemző! Köszi ha tudtok segíteni.
Szia
Ez ha beindulna ez is rakéta lenne. Nem veszed meg? Így lesz 2 rakétád. Vicc félretéve, tényleg bosszantó, hogy vettünk egy motort mentünk vele 22 km-t és azóta nem tudod használni mert nem indul be, és ráköltöttünk egy kisebb vagyont.
A navigátorrol találsz magyar cikket is. A motor abban suzy tl1000
szerintem csak a blokk a különbség a kettő közt. Ha ismered a ducati blokot, akkor nagy meglepetés nem érhet , kényelem kezelhetőség kb ugyanaz lehet.
A szerelő nem tudta mi a baja? Péktől vetted? Nekem is riverem van.Igaz ,hogy darabokban mert most újítom fel.Nekem nincs vele bajom megy mint a rakéta.
Üdv mindenkinek
Eladó vagy értelmes dologra cserélhető egy felújításra szoruló freccia c12 /ha minden igaz/ idomok ülés is megvan.Működőképes volt! Donornak vagy építeni kiváló! El lett kezdve szétszedve de meghiúsult a felújítása idő és egyéb okok miatt.
Akit komolyan érdekel több infót adok.
Elérhetőség az adatlapomon.
Széles utat mindenkinek.
helló!
Már írtam, hogy van egy river 600-unk amit nem tudok életre kelteni.A legrosszabb , hogy a szerelő sem tudja mi a baja,akitől vásároltuk. Van egyáltalán értelme foglalkozni ezzel a sz..-ral? Van akinek működik is egyáltalán? A minap hívtunk egy hirdetőt aki bontásra ajánlott egyet , Ő is azt mondta hogy egy nagy rakás sz.. az egész motor. Ha van valaki köztetek, aki értene hozzá légyszi adj egy elérhetőséget. Vagy jobb túladni rajta. Segítsetek légyszi mert felgyújtom!
Hy!

ELADÓÓÓÓÓÓÓÓ ÁR ALATT!

Cagiva Mito EVO első sárvédő
Cagiva lábtartó szett
Cagiva Planet 125 kipufogó rendszer
Cagiva Planet 125 gyári indexek
Cagiva Planet 125 túraplexi(ezüst)
Cagiva Mito Evo (planet) blokkhoz tömítések, szimmeringek

Heidenau K 68 0 km-es sport gumi

Érdeklődni mailben: kis_kreisz@citromail.hu
tel.: 0620-414-4095
Hello !
Nem tudja valaki hogy a cagiva aletta rossa 125-höz jó e a cagiva wmx főtengelye ?
Cagiva freccia henger és önindító eladó olcsón!
Sziasztok
Egy kérdésem lenne. Mi a véleményetek a Gran Canyon-ról? Esetleg használt e valaki ilyet? A blokkja a Ducatié, ami kicsit ismerős, mert van a családba egy Monster is. Magyar tesztet sehol nem találok csak külföldit és kevés adatot. Minden információt előre is köszönök!