Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki esetleg tudna mutatni cagiva elefant 125 blokkjáról olyan képet ahol le van szedve a dekni mert nem tom hogy hogy van rajta a gyujtás mert van egy pár variáció :S :S :S
Szia!
Cagiva Mito tükrök érdekelnének....(persze ha van) utánvéttel megoldható a szállítás illetve milyen színűek a tükrök ? (piros és fekete szín érdekel csak)
Előre is köszi a válaszod

Szabó Dániel
üdv nekem ha egyezik ez a cagiva gyújtás ami itthon van akkor van emailcím adatlapomon
hellosztok ha valaki tudna nekem segíteni elefant 200 as hengerfejet keresnék
szükségem lenne rá ha tud valaki olyan helyet ahonnan be tom szerezni annak azt megköszönöm
kösszönöm elölre is
halli
Szevasztok valakinek nincs véletlen cagiva elefant 125 gyüjtása ? érdekelne akinek van az legyen szives írni kenez.krisztian@freemail.hu előre is köszönöm
abban igazad van de ezt nem neked írtam!
szerintem meg ugy írok ahogy akarok!
Úristen! Ember, olvasd már vissza mit írtál?
Ha egy helyesen írt szó van benne, az csoda.
Égne a pofámról a bőr, ha ezt látná belőlem ország-világ.
Adjatok magatokra ennyit! Azt fogják hinni egy utolsó suttyó vagy.
Cagiva alkatrészek eladóak

nononono@citromail.hu
Köszönettel:
Tóth Norbert
Köszönöm! Hasonlóra számítottam, így talán nem futok bele a csőbe! Venni- eladni akartam ( némi haszonnal), de jól megnézem s meggondolom, hogy mi legyen! Csak a dekni + 5000ft!Saját használatra tán megérné, de így kérdéses!
még anyi eza model nem kereset nehéz eladni nekem is volt ilyen!
másik az alkatrész hozzá nagyon draga!
Ha nem indül el szerintem meg se ved!
üzem képtelenül max 40!
ha jo indül akor max 70!
de ha isemi motor akasz veni van egy hibás rx-em elindül erös motoral! csapágy hibája van!
Cagiva elefant gyújtó trafó eldó!
Üdv mindenkinek!Kacérkodom egy 50-es Elephant megvételével, de mivel inkább a robogókat ismerem, szeretnék némi infót! A kiszemelt motort külföldről hozták be, nagyjából egybe van szerkezetileg és optikailag is(gyújtás oldali dekni hiányzik), de sokat állt üzemen kívül! Ha nem indulna el a próba során, de szikra van, mire ügyeljek, hogy nagyot ne bukjak? Mennyit lehet érte adni üzemképtelenül(45000ft a kikiáltási ára), s mennyiért lehetne eladni, ha üzemképes lenne?A műszercsoport működését akksival lehet ellenőrizni?Tudom, hogy vakon nehéz bármit is mondani, de hozzávetőleges összeget talán tudtok mondani, mint hozzáértők! Egyáltalán keresett még ez a modell? Előre is köszönöm!
Sziasztok. Valaki esetleg tud segíteni? 6max 7000 ig pörög ki a motor. pover re gondolok. viszont ha jár a motor és le veszem a gyújtást és újra ráadom látom hogy valami bovden fordít rajta egy fél fordulatot. mondjuk a két bovden végét nem is találom hova vezet valahol a tank alá. van ennek valami elektronikája esetleg? ez egy 125 ös elefánt. köszi elöre is
Sziasztok!
Esetleg ha valakit érdekelne cagiva mitó alkatrészeim vannak eladóak!
BÁRMI KÉRDÉSETEK LENNE NYUGODTAN IRJATOK VAGY HIVJATOK!
pl:kerekek,főváz,idomok,teleszkop,blokk alkatrész,stender......stb!
Van egy cagiva mitó 0km-es felujitótt fötengelyem is ár:15000ft
érd:atex05@freemail.hu
tel:06702384053
hegeszd rá
viccet félretéve vagy a fötengelykúp vagy a lendkerékkúp lehet a hibás.De az is meglehet,hogy csak rendesen(min.80Nm)meg kell húzni az anyát.
hali, tud valaki segiteni? A frecciam már a második fötengely éket nyirta el pedig rugos alátéttel van le huzva. segitsen már valakimit kezdjek vele. köszi
aki tudná írjon e-mailt kenez.krisztian@freemail.hu
Szevasztok olyan kérdésem lenne hogy kb mennyibe lenne egy cagiva elefant 125-ösbe a főtengely csapágy + gyujtás be álítás +tömítések és szimering menyibe kerülne ez az egész válaszokat előre is köszönöm üdv :Krisztián
Szia!
Nekem van szivócsonkom,ha érdekel irj:atex05@freemail.hu
Üdv:Attila
Üdv cagiva társak szívócsonk kellene nekem vagy egy két link ahol találok cagivához szívócsonkot! 1995-ös évjáratú mitom van fordított telós!
hali ,nincs véletlenül freccia benzicsaprol képe ,föltenne valaki hogy megnézzem az enyémen egy kinai van nem igazán müködik.
Szevasztok!

Eladó, egy Mito 1-es komplett kipufogo rendszer hibátlan állapotban!
eladó cagiva mito gyujtáskapcsoló 5eft
cagiva freccia zárszett(gyujtáskapcsoló,tankzár,ülészár)9eft
cagiva elefánt gyujtáskapcsoló 4eft
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
gyürü törés volt hengerem elszált :(