Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem a kipuff van eldugulva nagyon , égesd ki az sose árt neki , vagy fúvóka csere mert lehet nagy neki
Szia!
Nekem van egy komplett cagiva mito öninditóm,ha jol emlékszem egy és ugyan az mint a frecciáé!
Nézd meg a képen ha érdekl irj:atex05@freemail.hu
ár:5000ft
hello nincs valakinek egy freccia bendix és a ház is kellene mert letőrt a széle ahol a becsavarom csavar kéné ár is kőszi
cagiva freccia c10,elefánt 3 mechanikus poweres henger eladó (dugó nélkül)ár 10eft
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Sziasztok!
Mennyi különbség van a Mito 125 és a Super City 50 önindítója között?
be lehet tenni a Super City-be?
A Km spirál megegyezik ugye?
Sürgős lenne a Válasz!
Előre is köszi!
sziasztok !
Cagiva freccia c12r -re nincsen valakinek véletlenül eladó bal elsö idom ?
még egy hátsó lámpa
ha igen akkor léci irjatok a email cimemre
zamesx@gmail.com
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy megéri-e elcserélni egy samsung omnia i900 -at egy cagiva elephant 125-re a cagivának annyi baja van hogy főtengely csapágyat kell cserélni plussz gyujtás és nem tom meg éri-e de a gyerak ad hozzá plusszba vázat,villá,2 garnitúra gumit,2 felnit,és még egy blokkot de azt hozzá kell tennem hogy a motor most lett le festve meg minden megéri elcserélni ? válaszokat előre is köszönöm! és még annyi lenne hogy kb mennyibe lenne a javítása ennek ?
Szia kell! irtam emailt küldheted is !
Sziasztok!
Cagiva Elefant 125 alkatrészek eladók! :)
-tank
-tank alatti idomok
-hátsó idomok
-hátsó sárvédő
-hátsó alsó sárvédő
-hátsó lámpa
-első kipufogó dob
-hátsó kipufogó dob
-hátsó lengő villa
-első villa
-első tárcsafék rendszer
-felni (első, hátsó) gumizva
-váz
-kábelek
-bowdenek
-műszerfal
-kormány kapcsolók
-hűtő
-tartályok
-űlés
-csomagtartó
és még rengetek apróság :)
Ha valami kell írj bátran, megegyezünk! Email címem: aprilia.rotax.127@gmail.com
Már válaszoltam a galériámba!
Hello.Eladók a képeken látható Freccia megmaradt alkatrészei.Ha bármi érdekel írj bátran,megegyezünk
Hali! láttam a képeid között hogy kicserélted a membránt, karbonra! Adnál el a karbon lapból ha még maradt?
Írtam!
nekem van! 50eshez való, de a tömítéseket cserélni kell rajta
írj: goldukat@freemail.hu
Sziasztok!

Valakinek nincs véletlenül eladó benzin csapja Super city-hez? Mert én véletleül letörtem az enyémről a csonkot amire megy a cső. 50-es géphez kéne, de amennyire tudom megegyezik a 125-ösével.

Légyszi segítsetek már! Köszi előre is mindenkinek!

Gergő
Szia 1992- es frecciá-hoz keresek fejidomot ( indexestől )

ha tudsz segíteni írj rám!

radicsandras87@freemail.hu
Ugyanitt hibátlan önindító és még sok alkatrész!
Freccia henger eladó! Ár: 9000,- Ft
Szevasztok!

Eladó, egy Mito 1-es komplett kipufogo rendszer hibátlan állapotban!
Sziasztok! Megvan a hiba miért dúrrogott,eltört a felső gyürü,megkente a hengert ha valakinek van CAGIVA FRECCIA C10 Hengere dugoval dobjon rám egy üzit mert érdekel!
tuc
mito hengert fel tok tenni frecciára?
Szerintetek henger vagy dugó hiba miatt csinálhatja ezt? Mert gyujtás jó, karbi tiszta és még is durrog
szimmeringtől még el kellene indulnia
én továbbra is a gyujtásnál keresgélnék,mondjuk stroboskoppal,hogy hol áll a gyujtása
Sziasztok! Gyujtás jó helyen a lendkerék nem mászott el tanácstalan vagyok még mindig nem indul lekapom a hengert meglessem mi van ott de lehet szimering csere lessz