Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, de nekem csak a légszűrő kellene , maga a filter mert nekem a ház megvan rendben. Csak szűrőt keresek.

De köszi a segítséget.
Légszürőt árul egy srác a csereberén.Itt a link rola.
http://www.cserebere.hu/termek...
2500ft-ot kér érte.
Az idomokat amit hirdet azokat már én megvettem tehát azokat már nem árulja.
nincs valkiek valmi jo kipufogó dobja?
üzletbe érdekelen!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok!

Valaki nem tud Frecciahoz eladó termosztátot és legszűrőt? Vagy azt hogy honnan tudnám ezt a két alkarészt beszerezni? Elég fontos lenne mert ez a két dolog kellene hogy a téli felkészítés kész legyen.

Előre is köszönöm a válaszokat,
Boldog karácsonyt mindenkinek.
Először is , Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok :)
De lenne egy kérdésem is :) Az Evo Mito kipufogoja ráillik a mito1-re? nagyobb a torokátmérő azért kérdem , hogy attol rá megy?
Kellemes karácsonyt mindenkinek.
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
Kellemes Karácsonyt!
Hello
Nincs valakinek eladó cagiva elephant vagy mito komplett működőképes motor blokkja. Előre is köszi.
Cagiva elefant 125 be milyen motor olajat vegyek és gyertyát?
passzolni paszol sztem ugyon az ;)
Az 1-es mito és az evo mito kipufogoja között van teljesítménybeli külömbség? És az evo-é passzol az 1es mitora?
Hy!Cagiva AR 350 gyújtás valakinek eladó ? Megégett a tekercsem. Szét is lett barmolva ugyhogy szerintem nem vállalkozna senki az ujra tekercselésre. Ugyhogy ha valaki valamilyen megoldással tudna szolgálni nekem, hogy legyen a motoromon gyujtás, azt igencsak meghálálnám ! Előre is köszönöm. Üdv. Ádám
Na jó lett a kuplung :D Nemtudom mi volt a baja de most jó.Szét szedtem aztán ősszeraktam,ennyi
Vaterán van felújított.
Sziasztok!

Keresek Cagiva Freccia-hoz első tükröket+indexeket, meg hátsó jó állapotú féktárcsát. Valamint plexit, teljes kijelző készletet (kilóméter óra-fordulatszámmérő-vízhőfok mérő egyben).

Aki tud nekem segíteni az kérem írjon. Profilomba megvan minden elérhetőségem.
Köszi
Jól írtad: a csavarokat teljesen bekell tekerni űtkőzésig és normálisan meghúzni őket!
próbalgasd;)
Üdv.
Na szétszedtem a kuplungot.A csavar a mi a kuplungházat tartotta laza volt lehet hogy az volt a gond.Megnéztem a lamellákat még nincsenek elkopva,egy kicsit ősze voltak ragadva.Egy kérdés:amibe a lamellák vannak őszeszoritom,meghuzom a csavarokat,a csavarokat teljesen bekell tekerni űtkőzésig?Mikor szét szedtem be volt tekerve teljesen.Nem kell egykis hézagot hagyni?Mert lehet azért fogott a kuplungom és besevolt huzva
Amit kinéztem megvásárlásra az teljessen felvan ujjitva elejétől a végéig szinte minden,az már 7 sebességes,viszont számomra ami meglepő hogy a powerje az manuális ami nem tudom,hogy mennyivel jobb mint az elktromos.Gondolkodtam azon is hogy vesek bele csak egy blokkot,de hát milyet érdemes bele venni frecciát vagy Mitó blokkot?Öszintén szólva nekem azok a blokkok tetszenek amik már nem a 125-ösek hanem 160-180-ccm-sek mert azok olyan 40 lóerő körül vannak.Láttam is egy két darab frecciát amit ugy árulnak,hogy 160ccm-is 40 lóerős és még az ár is jónakmondható amit kérnek értük.De mivel még nem volt sem Frecciám sem Mitóm igy nincs összehasonlitási alapom melyik a jobb.Aprilliám volt már pár tipus de az egy szétpörgös fajta motor.
nem érdemes venni még1 et mellé jó jó ha van de ugyonugy lt a kopó cucc megy el akk baszhatod mivel akk abba is kopott ink vegyél bee1 blokkkot+ba és valameiket felujítod és kész...
Elméletileg egy 6 sebességes váltóval szerelt blokk van benne amit állitolag felfurtak.Azon gondolkodtam veszek mellé még egyet ami szépállapotu és egyben van ésaz alapján szépen rendbe rakom ezt is.Csak azt nem tudom melyiket vegyem a frecciát (7sebességest)vagy pedig a Mitót aminek azt mondják erőssebb a mocija?
újícsd fel;) jobban jársz és tudod mi dübörög benne ;)))
Sziasztok!
Még uj vagyok köztetek.Vettem egy 90-es évjáratu Cagiva Frecciát és picit le van harcolva,és azt szeretném megkérdezni töletek,hogy mit tegyek vele,vegyek hozzá még egy ugyan yen motort ,vagy pedig vegyek inkább egy Mitót hozzá és a kettőből rakjak össze egyet?A freccia formára jobban tetszik mint a Mito,de a Mitónak állitolag erősebb a motorja és jobban is megy.Szerintetek mit tegyek?Az enyém esztétikailag elég jó állapotban van,de a motorja szinte mindenhol szivárogtatja az olajat.Ujjitsam fel vagy vegyek bele egykomplett motort?Ha vegyek bele milyet érdemes venni Freccia blokkot vagy Mitót?
Üdv!
Nincs valakinek egy hibátlan cagiva elephant, mito főtengelye?