Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeritetek el megy uyg ha 50-eskét használom Cagiva Tamanaco 125
Helló Sziasztok!
Egy olyan problémámmal fordulnék ide, hogy lenne egy Mito, ami megragadt dugós. Velencei vagyok, és a környéken (40km körül) nem foglalakozik e vagy esetleg nem tud e valaki olyan személyt, aki fogallkozik hónolással, és dugókkal. ?!

Köszöntem!
Sziasztok.
Eladásra szánnám 2 részes Prexport márkájú bőrruhámat. A Karasna-ban vásároltam 3 éve. Az ok csupán az hogy új motor lett és nem megy a színéhez. A ruha megkímélt, nem szakadt, bőrápolóval karbantartott. Mérete: 48
Minél előbb szeretném lecserélni, így az ár alá is mentem kicsit.
Együtt 35 ezer forint lenne. (esetleg nadrágot vagy kabátot is adom külön-külön)
Itt megtekinthető:
http://www.kepesmotor.hu/bor_k... ... t=prexport
köszi a válaszokat, szerintem super lesz, most az a gond hogy amikor meghajtom akkor kiköpi a blokkból az olajat...
elég veszélyes amikor a hátsó kerekem teljesen olajas és kellemetlen minden 200-300 km után leszedni az idomokat és felönteni az oljat
Most nézem, hogy már nem is árulják. Elég gyakran változik a készletük ezek szerint. Én simán beletenném az AGIP Super-t, használta közben fog kiderülni, hogy milyen vele a váltó.
Sokan még a MOTUL Transoil Expert 10W40 olajat rakják bele, de elég húzós literje, és az F.1 is bőven jó bele. Én 3000-renként cserélem.
Enyémben Agip F.1 Superoil 15W-40 van, ehhez a klímához tökletesen elegendő. 1083 Ft/L a celube.hu webáruházban (egy autószerelő műhely) üdv!
Hello, lehet még valahol kapni Agip F.1 Superoil 15W-50-et?
És szerintetek ezzel helyettesíthető? AGIP Super 4T 15W-50
Sziasztok!

Cagiva aletta oro hoz keresek sürgősen gyári 125 ös hengert + hengerfejet ha volt fúrva esetleg az se baj csak jól működjön vele a motor. Ezeken olyan henger van gyárilag ami nem poweres de ha valaki powereset tud azt is megvenném csak azt kompletten powerrel dugóval gyűrűkkel, csapszeggel, és elektronikával együtt.

Ha tudtok írjatok a kiskutya2@citromail.hu ra.
hali valaki tudja honnan lehet cagiva t4 350 hez dugot meg miegymást venni?
vkinek van eladó idomja c12r es freciához?
Általában igen .
egy képet tudsz rola föl rakni?
szerda este irok hogy kell-e de szerintem valoszinü hogy kell
Helló
Hát ebből nekem sajnos csak gyújtás van amit olcsón oda adok. Ha érdekel írj és megegyezünk tuti. meg szeretnék a cuccoktól szabadulni így tényleg igen ár alatt blokkalkatrész. Üdv
hahó valakinek freecia c 12es tankhoz zár?üdv
hello gáz és az olja bovden kéne km meghajto de szeritem a gyujtás is szar ten enm tudom még mejik része
Helló
Pontosan mi kéne blokk alkatrész vagy más alkatrészek? Üdv
egy kérdés ha it valaki kérdez valamit akor találtatik rá válasz is?
hali, kérdésem lenne hogy valakinek nincsen.e Mitohoz féktárcsája?
új fékbetét nincs, használt meg ami a nyeregben van, de én azt nem gondoltam külön eladni, de újat lehet venni:nagyvas.hu-n is.
hello neked véletlen nincs fékbetétjeid?
Szia, okés, én miskolci vagyok, de tudom postázni, utánvéttel vagy utalás után is (akkor kb 5-6száz a posta) Egy kicsit tudok énis engedni belőle Ja és van egy pár darab nekem, ha netán nem jó cserélem azonnal.
Üdv:Márk
Hello!
Van megint karbim ha érdekel még, ez is 125ös cagiván volt, 28as dellorto, teljesen jó állapotban van 10ért adom, ha viszed adok mellé légszűrőt.
Üdv:Márk
hello valakinek van eladó fékbetétjei? jó állapotút keresek...akár ujat is aki tud...frecciához c12r tipus
ha valaki tud akkor irja meg h nekem cimezi mert valamiért nemkapok értesítést