Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3000Ft-ért tudok adni ha megfelel.
az rendben van majd megbeszéljük hol lehet átvenni.
hello honnan tudnék pár alkatrészt szerezni? cagiva elephant 92kürüli
ha tud valaki segitsen email.: renato6@freemail.hu
Szia én 5ért szoktam adni, nem tudom mennyire megfelelő neked. Üdv:Márk
és mennyiért lenne?
szia, ugy tudom ugyanolyan van benne mint a freccia 125ben, nekem ilyenem van, ha érdekel.
Üdv.Márk
sziasztok!
125-ös elephanthoz keresek fesszabályzót,tud valaki segíteni?
Sziasztok!

Lenne egy 200 cm3-is hengerem + hengerfejem ami egy cagiva aletta oro típusú motoron van, de nekem nem kell én inkább egy gyári hengert + hengerfejet raknék rá. Amit tudni kell róla: menet közben a főtengely szétesett mivel nagyon rossz állapotban volt és a dugattyú egy kicsit megsérült de nem lényegesen még használható, persze egy új dugóval + gyűrűkkel lenne az igazi, és ezen kívül az egyik tőcsavar az 5 ből letört ami a hengerfejet rögzíti le. Ami a lényeg egy gyári jó állapotú hengerért + hengerfejért + dugóért odaadnám és még fizetnék is rá. Ha valakit érdekelne írjon a kiskutya2@citromail.hu -ra.
u.i.: Ha kell képet küldök róla.
Eladó a bringa!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx_125_sr-
4785855
Lessmeg!
hello valakinek van eladó fékbetétjei? jó állapotút keresek...akár ujat is aki tud...
Hali lehet hogy veszek egy cagiva t4 350-est érdeklödnék hogy jók vagy sok velük a gond, és hol lehet hozzá alkatrészt kapni.
Hello, ha kell van komplett oldalsztenderem, egy ezresért.
Üdv.Márk
hello
he
olyan másfél liter körülre emlékszem
de ahol beleöntöd van nívó, meg az oldalán egy kis ablakocska ahol jól látni a szintet
hello valakinek vagy eladó freccia idomszetje?
Üdv, segítségeteket kérném!, 1992es 7sebességes, 28as. dellorto karbis Cagiva Mito-hoz keresnék gyári levegőszűrő dobot. Ha van van valakinek kérem E-mail-ben jeleze nekem..
előre is köszönet. Nándi.
Azóta már elkelt mind a fordulatszámmérő spirál mind a km/h spirál.
sziasztok segitséget szeretnék kérni van egy Cagiva AR 350es em és szeretném tudni mennyi hány dl olaj kell bele előre is köszönöm segitségeteket:))
sziasztok!érdeklödnék nem e tudna valaki egykét dolgot egy cagiva freccia c12semhez?ami érdekelne tanknál lévö müanyagra egy zár egy elsö lámpa bura!elöre is köszi
Sziasztok.
Új "versenyző" vagyok a pályán, viszont nagy segítségre lenne szükségem.
Van egy Cagiva Freccia C12-es-em.
Ma reggel eltört az oldaltámaszom teteje, ahol a csavar át megy és a vázhoz rögzíti azt.
Hol tudnék egy ilyet gyorsba beszerezni? Már este otthon sem tudom hova támasztani a jószágot, és addig meg még sok dolgom is lenne :)

Üdv.
-Akosz-
Hello, bocsi de most értem gép elé mert nem voltam itthon, viszont közben tesóm eladta a faridomot, mondjuk ő azt mondta hogy nem volt hibátlan, bocsi.
Szia a karbit pont most adtam el, a légszűrőház, a légszűrővel megvan az 1500Ft, amit leirtál az lehet gyujtás meg karbi is, sajnos igy enm tudom
Hello!
Küldttem neked e-mailt,arra a címre küldheted.