Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv,ZSIDAYSANDOR.te valamit félre értettél ugyan is nem 2500-ft a posta hanem 1500-ft de ha jól emlékszem az elején meg beszéltük hogy után vétellel küldöm én nem tehetek róla hogy ennyibe kerül a szállítás csak így lehetett el küldeni egyébként ez egy 1986-os Cagiva elefántról lett le véve úgyhogy nyugodj meg nem lettél át B...VA.
Szia Cosmo!
Megkaptam a hűtőt,tökéletes lessz!
Köszönöm!
semmi motorikus cuccom nincs csak váz és alkatrészei
Frecciához keresek fejidomot.
helo eladó hengerfejed esetleg AR 350 hez? ha van vagy tudsz jelezz köszönöm
Helo segitségeteket várom
Van nekem 1 Cagiva Elephant 125 ös blokkos Suzuki rm 125 ös vázban na engem nem a kinézet számit mondom mik a gondok amikor megrugom mintha csuszna a kuplung de amugy ha megyek vele nem csuszik amugy meg rugásra nem indul szerintem ez miadt ugye tolásra indul szépen de ha rá huzom a gázt oan fél gázig tudom utána lefulad és nem gyári légszürő van rajta hanem ien nem tom mien dport kroszz lehet hogy az a gond vagy a karbi vagy a gyújtás léci segítsetek naon akarok meni meert most lesz cross verseny gyorsan kéne olcsó megoldás
helo engem 1 légszűrő meg 1 karbi érdekelne nem tom menyire értesz elefant hoz enyém oat csinál hogy 7000 ig kipörög ugye kb fél gázon és ut meg joban huzom neki akor lefulad ez mitől van ?:S és azt kell rőla tudni hogy vlmiért csak tolásra indukl
am menyiért dobsz 1 blokot
Nézd meg a membránt a karbulátor alatt próbáld ki iet még nem igazán halodtam de mondom lehet hogy ez a baja
Sziasztok.
Egy Cagiva Elephantom van, és olyat produkált tegnap, hogy üresben elkezdtem pörgetni a motort, kb 10000-ig, aztán mint ha levettem volna a gyújtást megállt, és nem is indul azóta.
Semmi reccsenés, vagy kattogás. Szikra az van, de benzint nem kap, legalábbis száraz a gyertya. Szét akartam szedni a karbit, de azon meg egyetlen egy csavar sincs. Mit lehet ilyenkor csinálni?
Eddig még nem kellett hozzányúlnom úgyhogy tanácstalan vagyok.
Gondoltam gyűrű törésre is, de azt lehetett volna hallani.
Mi okozhatja? Egyszerű dugulás vajon?

Ötleteket előre is köszönöm.

Üdv Laci
Szia!
Sajnos még nem,melóhelyen kicsit átszabták ezt a hetemet
Ha feladtam írok
Érdekelne engem valami nagyon jó állapotú idomszett frecciára
akit tud ajánlani irojon ...
helló. érdeklödöm,hogy a spirálokat felatad e? de remélem nem ugy mint az elözö akinek irtam.helló.
hcelló zazimazi.igy nem ba....k át 1000ft kuplung kart 2500ft potakőltségel elküldeni ez egy csúcs.a levelet nem csomagként kell feladni!különben a kar sem jó vastag a bemeneti része.igy még 3500ft-ért még nem is tudom felteni. igy más megodást nem találok vissza küldőm utánvétel. cagiva elefáthoz kelett volna .ez a kar cagiváé de nem az én macimra való.helló.
hello a képeket mikor várhatom?-
a idomoknak a képeit h milyen álapotban vanak meg ilyesmik...közeli fényképek...
emailomra küldheted a képeket
djcsaszis@citromail.hu
Helló! Nekem van egy T4 em,lehet ezt láttad a képesmotoron!Neked mien motorod van amit el akarsz adni?ha nem az enyémet láttad akkor azt tudom mondani nagyon megbiizható kis gépek! Alkatrészellátás kicsit rossz de mindent meglehet találni hozzá! Csak tudni kell kit kell keresni! .
de konkrétan semmit nem látsz este,,,
hát én 3 éve éjjel lassan motorozom ezen probléma végett :D
így legalább éjjel óvatosan vezetek :D
Üdv.fel adtam a csomagot.
Már több mint 2 éves hirdetés
én azon gondolkoztam h belerakok egy halogen izzót ami az autóba való a 3 lábú átalakitom a foglalatot
de igy nagyon fosrakat....
Hali! Nekem kellene fejidom és felni meg apróságok! Beszélnünk kellene! csoky27@freemail.hu
eladó cagiva mito ,freccia c12 elektromos powershez perselyes henger(dugó nélkül) 13eft
valamint cagiva freccia c9-10,elefánt 3 mechanikus poweres henger(nicosilos)dugó nélkül 12eft
szacsomotor@freemail.hu