Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen az infót, de nekem nem a tankra van szükségem.

Üdv Gábor.
Szia, van, tökéletes állapotú, 4ért adom ha megfelel, Üdv:Márk
Szia Cosmo!

Érdeklődnék,hogy a C12-es hez meg van -e még a hűtőd?
S ha igen akkor mennyiért adnád?
Természetesen postázás megoldható
Hello!
lehet majd érdekelne, ha olyan van postán el tudod küldeni?
Jövőhétre kitalálom,hogy kell-e.
Előre is köszi
Rendben várom Üdv
Szia!
Jó állapotban van ha jól tudom még az eredeti fényezés van rajt így nincsen agyon gittelve stb,csappal,sapkával kompletten,nincsen korródálva 4000Ft.
szia! nekem van eladó tankom,jó állapotban 3.5eft
szacsomotor@freemail.hu
Szia Péter!
Foglak hívni a megadott számon bár nem tom hogy holnap-e vagy szombaton. MatreX
Helló
Ez 92-es évjárat lehet freccia c12-es. 7 sebességes? Az hogy vízpumpa elég tág fogalom:) Maga propeller kéne vagy tengely is? Nem hajt a vízpumpa vagy mi van vele? Forralja a vizet? Esetleg egy msn címet tudnál adni és akkor tudunk beszélni vagy hívj ezen a számon 06305409252
üdv
Hello!
Tank esetleg megvan még, mennyiért adnád?
Mennyire korrodált?
Szia Péter!
Még nem biztos de 1 vízpumpa kellene Cagiva Freccia-hoz...
Ami a korát illeti sajnos nem tudom pontosan mert amatőr vagyok a témában és hát az eladó 1997 12 havinak mondta de mint kiderült az nem nagyon lehet... :(
Nekem az lenne a kérdésem hogy az önindító bendixet (ugy tudom ez a neve) eladnád-e? és mennyiért?
Helló MatreX
Pontosan mi kéne? Szerintem tudok segíteni neked.
Nincs.
Hello!
Tudnátok segiteni van egy 160ccm elefántom de senki se tud bele dugót szerezni .Ha meg tudnátok mondani melyik motoré jó bele vagy ki cserélt már ilyenbe mit tett bele megköszönném a segitséget.
Sikerült feladni a csomagot?
Már nagyon várom!
Neked vannak e idomok f12r es frecciához?
csáó pontosan mi kéne? Lehet hogy tudok segíteni. Üdv
Áttétellel tudod variálni a végsebességét vagy első vagy hátsó fogaskerékkel....
Előre nagyobbat vagy hátra kissebet...vagy akár mind2 is lehet de az se meg a végtelenségig mivel erőcsökkenéssel fog járni azt lehet h utolsó sebességben nem fog kipörögni azt ha jön egy erősseb szembeszél lehet visszafogsz lassulni...de attól függetlenül variáld a fogaskereket 3-4 foggal simánn lehet...
sziasztok!
Cagica supercity50 3sebbeséges boldog gazdája vagyok érdekelne hogy tudnám kicsit megnyujtatani a végsebbeségét? mivel erreje nagyon sok van neki az nem baj ha abból veszit csak szeretnék egy 80tempót mail:fuzyg88@citromail.hu
azt sajnos nem, de lécci legközelebb használd a válasz erre gombot mert akkor tudom h nekem irsz, meg email értesitést is kapok
nem is tudsz hozzá szerezni?
az nincsen sajnos
Tisztelt Cosmo!
Egy utolsó kérdés még....a tanidomon a zárja megvan e?