Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellosztok
nekem olyan problémám van cagiva primám van 3 sebességes megyek a motorral 60-70-nel a fordulat 8-9000 körül és el kezd dadogni :S pedig már vettem bele 10-es gyertyát is ment vele 1-2 hétig rendesen most meg alig megy fel 70-re ha tudtok segítsetek :D
Sziasztok!
Keresek cagiva supercityre 70 es hengert akinek van és nem olyan drágán agya az erre az emailre irjon:rolko07@freemail.hu
Hello!

Ilyen feszszabhoz nagyon kellene bekötés... (vagy színkódok)
sziasztok freccia 7 sped komplekt felujitot blok érdekelne!
cagiva:elefánt(86),freccia(88),gilera:kz(88),freestyle(92),sp01(92),ya

maha dt80-125(86),tzr 125(89),honda mbx125(87)csupasz vasvázak eladók 3eft/db áron ,egyben az összes 20eft-ért vihető
06302692998
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok!
Cagiva Mito I-es alkatrészek vannak eladóak ha valakinek szüksége lenne pár holmira!Bontós ár alatt!
Ami már nincs:
Kerekek (kivéve első féktárcsa....az VAN!)
power elektronik
kuplungkar
Hátsó fékkar
Komplett blokk....
eladó cagiva freccia 125 csupasz vasváz 3eft-ért,
cagiva elefánt 125 csupasz vasváz+lengővilla 2.5eft-ért
akit érdekel hívjon a 06302692998-as számon vagy email:szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van-e Cagiva Canyon 600 típusú motorja? Ha lenne ilyen valaki, aki megosztaná a tapasztalatait a motorral kapcsolatban, akkor azt megköszönném!

Üdv: Andris
hello mindenki. cagiva riverhez keresek mágnest és szabadonfutót.akinek van kérem jelezzen.
ja amugy canyon-bol is passzol, szóval mindegy melyik csak 600as legyen
Április 20. után, valószínűleg a húsvét környékén szerveznénk egy közös gurulást...Komárom-Esztergom és Pest megye lenne az elsődleges cél...

Ha valaki jönne, vagy ha valakinek valami ötlete van akkor írjon!

E-mail: kis_kreisz@citromail.hu
MSN: kreisz1@hotmail.com

széles utat!
Krisz
vegyél fel msn-re címem adatlapomon
Esetleg nem tudod még, hogy mennyi olaj megy bele a telókba?
köszi szépen a gyors választ, sokat segítettél. Remélem tudok ilyet venni valamelyik helyi boltban.
Cfv kék színű
40x52x7/6

vagy KTT fekete színű
40x52x7
7/6-os lenne az eredeti ha jól emlékszem de a 7-es is jó
Van itthon kettő nekem is megha jól rémlik gépkönyv is ezt írja!
Egyépként adatlapomon elérhetőség ha gondolod (nekem is city 125-ösöm van)
üdv!Adatlapomon elérhetőség!Van! 125-re önindítóm,de 1-2Eft ért nem eladó!
Gyerekek!
Kellemeset csalódtam ma a bürokráciában!

Változnak a szabályok, meg az ügyintézés sebessége...
Sztori röviden: 125/50 Planet + Osztrák papíros Mito váz.

Osztrák forgalmi: -15eFT, mert unióból érkező gépre nem kell eredetvizsga.
Mára kaptam vizsgaidőpontot, le a kalappal a KPM vizsgabiztosa előtt. (Ha g*ci akart volna lenni a papírozásban találhatott volna azért hibát) Első vizsga: 27EFt (műszakilag tökéletesen átment, nem genyóztak semmivel, mondjuk nem is lehetett, prizma kell a gépre!). Vám 17EFt (papírokkal normálisak voltak, a kifizetett csekket nekik kell visszavinni, nem az önkormányzatra). Még gyorsan intéztem biztosítást: 3Eft / év... :D Holnap Önkormányzat 3 db csekk és délután a kezemben lesz a rendszám...

Elég gyorsnak tűnik...
Sziasztok!
Egy kis kérdéssel fordulnék hozzátok! Van egy 125-ös Super city-m és telószimeringet kéne cserélnem. Nem tudja esetleg valaki, hogy milyen kell bele(valami szám, vagy méret) és hogy esetleg neten hol lehet rendelni?
Előre is köszönöm annak aki tudja és válaszol!

ui: Egyébként a motor épp eladó, ha valakit érdekel írjom! :)
Üdv Koós Béla vagyok érdekelne hogy csak az ön inditot eladó-e, meg hogy bele ehet rakni a 125-be
előre is köszönöm
Üdv
Üdv.
Van egy Cagiva Primám.Miért van az,hogy 4-be nem pörög ki és 5-be nem tudom felrakni?
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni.Szükségem lenne egy apróságra a Cagiva elefantom-hoz.Találtam egy képet itt a fórumon amin jelöltem az alkatrészt. Kérem segítsetek,Ha van valakinek eladó megvenném.
Köszönöm
Hát! :-)
Most írtam egy órája kb...
Az MSN-címedben az emil címed van? Mert oda írtam...
szia, érdekel a fesszab? csak mert nem kaptam még emailben jelzést, bocsi ha tolakodok, csak a félreértések elkerülése végett.
Ha vki nagyon unatkozik ebben a kib.szott hidegben...
A 86-os elefáni-125-ön volt gyárilag az első féken féklámpa-kapcsoló? Az enyémen nem volt - de az elég szedett-vedett állapotban került hozzám. Egy picivel újabbról átpakoltam a fék-felső-részt és ebben már van - de nincs üres csati, ahova csak simán visszadugnám...
A dolog érdekes egyébként, mert úgy tűnik, hogy be van vezetékezve! (két henger érintkezős, lapos a dugó, az egyik oldalán hosszanti háromszög profillal, hogy csak egyféleképpen lehessen összedugni. De nincs hova... Lehet, hogy az előző ezer(MEKK)mester tulaj leműtötte?
Szóval, van valakinél ilyen gép? Nyomnál róla egy képet?
Sziasztok,cagiva elefant 650-es,ducati motorral.Nem tudom meglazítani a gyujtótekercs állórészénél az anyát.Szerintem valami furmányos megoldású lehet.Ti nem találkoztatok ilyennel?
Szia, sajnos nincs szerencséd pont a napokban vitték el mindenestől, fogaskerék,bendix stb :S Bocsi de nem tudok segíteni :(