Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Ennek a főtengeje jólenne a Cagiva elefánthoz!
Üdv!Csak egyben adom el,így!Nem szedem szét!Kár lenne szétszedni,ezen minden gyári!
Értem!Köszi!
Üdv . PL most én válaszoltam a kérdésedre , és látsz itt olyat , hogy előzmények . Arra katt és látod .
Üdv!Mindekinek!Honnan tudom itt,hogy ki,kinek válaszol?Ezt nemértem!
Add el alkatrészenként!
(érdekelne: km-óra kihajtás, csomagtartó, hátsó kipuff, (esetleg feszszab...) :-)
Akkora gyík vagyok, mint ide Nágykátá' ! :-(
Az enyém is 5 érintkezős (csak az egyikre dupla drót megy) ...
szia, ezen csak saruk van és 5sarus szóval nem hiszem hogy jó neked
hengerem is van meg jo fötengelyem elérhetöségem adatlapon
Kösz akkor azt veszek bele
15W50 kell bele, benne van a szervizkönyvben is,
nekem most cserélték szervizben, és Repsol 15W50 raktak bele, asszem fullszintetikus, biztos jó a félszintetikus is, de a fullos jobb.
Szia megnézem és írok még ma.
Szia, már eladtam, nem tudok segiteni ebben sajnos.
Úgy látom itt is összefutunk
Biztos mert már kaptam egy válasz és azt írták hogy félszintetikus olaj kell bele
Üdv!Énis úgy gondoltam,csak kiváncsi voltam,hogy az olsóbb!mert szabadulni akrok ettől,nemszeretem az ilyen motorokat!Én azokat szeretem főleg javítani,amelyiknek meglehet számolni a fordulatát!De úgylessz!Furatom,csak kottyan a fötengej is és azt mondták egy hejen,25ezrért újítonak,inkább ígymard!Így 40ezerért,kínálom,múgy egyben van!ITT :Belcord,kft.EGER!
Én nem vennék hengert,minek,pár ezer Ft-ért felfúrják aztán keresnék hozzá valami "passzentos" dugót,normális motorosboltban ahol fúrássla is foglalkoznak biztosan mutatnak valamit amit bele tudsz tenni.Ehez úgysem kapsz újat,csak méreten aluli használtat,de hasonlót ami belemegy bele biztosan találni.

Először keresd meg a túlméretes dugót ami belemegy aztán furasd fel a méretére egy profival aki rendszeresen csinálja.

Az én veterán kis japcsimhoz 4x00Ft-ból megvolt a fúrás és az új dugó,és semmi gond vele ,pedig nagyon sokat használtam extrém körülmények közt is,mondjuk vigyázok rá ,nem terhelem.
üdvözletem!1 kérdés!Lenne nekem,1 Cagivan elefánt!84-es évjárat,valami oknál fogva eltört a gyűrű agyonra karcolta a hengert dugót.Esetleg lenne-e valakinek hengere eladó olcsón?Vízhűtéses!Assztem 125cc!ugót majd vennék hozzá!Mondjuk a hajtókar is kottyan egy kicsit de elmegy!Vagy eladnám egybe!Csere is lehet!
Sziasztok.

Új vok itt. Csak érdeklődni szeretnék kinek mi a véleménye a Cagiva Elephant 50-ről?
...megbízhatóság, mit kell nézni ha meg venném a kiszemelt jószágot Stb.

Előer is köszi a segítséget.
Szia Cosmo! Látom a jobb oldalon megvan a"tükőr-kúp"!Indexbúra van rajta?Az érdekelne!
persze...:D
Mind a kettőről van fent kép a képesmotoron, belinkelem:
http://www.kepesmotor.hu/lampa...

írj! megegyezünk
Széles utat!
6 vezetékes a fesszab? Az lehet, hogy jól jönne nekem...
Hello!
Tudsz az index-ekről képet feltenni? Nekem 86-os Elefant-ra kellene...
helo
Fura jelenség,ha kompresszió van akkor erő is van,nem lehet annyira szegény keveréket adni neki hogy ne legyen benne erő ha szépen jár,tehát józan paraszti ésszel talán a kuplung csúszik és azért nem halad a motor rendesen.

A rossz gyertyától akadozni fog,ha hébe hóba jut benzinhez akkor is de ha szépen jár és mivel egyhengeres és alig tudod átforgatni akkora alapból a kompressziója akkor mi más marad mint a kuplung.

Ha az erőtlen alatt a "picit erőtlennek érzem"-et érted akkor adjál neki több benzint.

Ha 2 hengeres lenne aztmondanám 1 henger nem jár de ugye 1 hengeres.

Jut eszembe 2 henger:
Eladó a mocim mert nem használom ki,25e km-res motorikusan jó állapotban van,brutálisan erős,csak megszállott hozzáértő "egzotikus" gépekért rajongó a korát tisztelő emberkének adnám oda.80-150-es quad csere ráfizetéssel lehetséges.Quadulni akarok.:)
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
szeva a váltóba 10w40 repsol fullszintetikus olaj kell
Cagiva Freccia 125 Bontott alkatrészek eladóak, a képen látható motor összes alkatrésze eladó, magyar papiros váz, a blokk is szét van húzva, a henger-dugó már elkelt de vahibátlan főtengely, gyujtás,váltó kuplung stb.. Idomok is épek, bárkinek bármi kell írjon bátran megbeszéljük!