Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló nem tudom vannak e még alkatrészeid a motorból engem 2 db apróság érdekelne. az olajszivattyú működtető bovdene azzal a kis fémpipával ami belevezeti a szivattyúházba ez az egyik. a másik pedig az az elosztó ami a gázbovdent és az olajszivattyú bovdenét fönt összekapcsolja hogy együtt mozogjanak úgy is hívják hogy tubus. ha megvan még írhatnál hogy mennyi az ára érdekelne kérlek írj
Hali Mindenki!
Ha valakinek van 92es kereklámpás Mitohoz első lámpája, és hátsó ülése szóljon lécci! Nagyon fontos, mert nem megy át a műszakin!
Eladó a hírdetésben látható mito...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_mito_evo-446452

9
cagiva freccia c10-c12 es idomok olcson.
2db oldalidom-2db farokidom-üllés-tank-
ár=12000ft
érd:KTMKTM@FREEMAIL.HU
Na végre sikerült .
Valamiért nem tudook emailt írni neked ,msn címed nincs ?
Sziasztok! :)

Valakinek van eladó öninditó racsnija valakinek Cagiva Elephanthoz (50ccm)?
Sziasztok! Lenne egy komplett blokkom henger nélkül. Rossz blokk közép, 2. nem vette és rossz főtengellyel.(w8-ban volt) Léptetővillák váltótengely, stb. Nagyon olcsón oda adom! Ha kell valakinek egyben elviheti.

pimpa24@freemail.hu

Képet holnapra tudok küldeni!
Hello!

Van néhány Cagiva Freccia alkatrészem:
-műszerfal
-felnik
-hátsó lengővilla
-benzintank
-stb

Ha érdekel valami írj: zolee007@freemail.hu

Zoli
Alkatreszeket hozza bontva nemigazan kapsz. Az arakat nem tudom, de nemigazan ajanlom hogy ha belemeny a vasarba, mielott nem nezel utana az alkatreszeknek, mert konyen lehet hogy sokaig alni fog a gep. Az enyem 600 euro volt:D esztetikai hibakkal. maskep tokeletesen megy, es forgalmis is. Nalunk nincs ara mivel alkatreszellatas igencsak hianyos ehez a tipushoz. Nalatok inkabb lehet kapni hozza.
Nagyon jo gep. hegyi kanyargos utakon nincs parja neki, konnyu, keveset fogyaszt (3.5-4 a max), es nagyon jol megy. Enis beleszerettem es fel akarom ujitani esztetikailag.
Sziasztok!
Szeretném kérni segítségeteket(W8), mert ma raktam vissza a blokkot a vázba, és nem tudom, hogy a gyújtásból mit hova kössek. Ugyanis összekapcsoltam amit úgy gondoltam, hogy jó lesz. Nincs szikrám.(nem vagyok nagy szaki, de megpróbálom magam megcsinálni)
Szerelmes lettem ebbe a típusba első látásra ( bár a szívem csücske egy Honda Transalp) és jó lenne ha ki tudnám pofozni meg forgalomba tudnám helyezni!
Nem
Inkább csak kérdeznék. Most veszek elvileg egy szép Cagiva Canyon 600 -t

És neked ha jól láttam 500 van. Érdekelne a tipus illetve, hogy merről lehet hozzá dolgokat beszerezni. 150.000-ért lenne a moci de besart az önindítója. Meg ilyen apróságok
Szal kéne hozzá szereznem: Lánckerék dekli, Önindító dekli, Közlő fogaskerék és önindító
légyszíves irj hogy ha megvan az önindíto a cagiva w12eshez és küldj rola képet meg árajánlatot mer mindenféleképpen érdekelne és hova valsi vagy?itt az email címem:devil1210@freemail.hu
ide irj!mindennap nézem
helloka figyelj nekem kellene egy w12eshez önindító mert az enyém nem teker megcsináltatás után kb 1orát birt szerintem zárlatos!
szoval ha megvan mennyiért adnád és hova valosi vagy?mindenféleképpen érdekelne!
Igen megvan! Van valamid szamomra
hali, megvan még a mocid?
hali köszönöm de már megoldódott ,
Hello!Nekem van mitó hátsó féktárcsám!ha érdekel vegyél fel msn re vagy irj erre a címre:atex05@freemail.hu ugyan ez az msn címem!
üdv
hallóó.valaki nem tud cagiva w8 vagy mito hátsóféktárcsát?
aszthiszem a mito donor lenne előre is
Szia.
Már elkelt.
szia.
kiss kornél vok .érdeklődnék h milyen cagiváé a féktárcsa vagy esetleg méretet tudnál adni róla.lehet donor lenne a w8 -as omhoz.
kisskornel198@gmail.com-on tudsz elérni.
előre is köszönöm
k7-hez nagyon ritka mivel a motor maga is ritka.
legtöbben az eredeti idomokat ledobták róla mert nem valami szépek.
viszont szerintem a w8-é passzol rá és szebb is na meg a super city-é viszont a lámpát akkor a city-ét kell belerakni.
nekem is k7 van nekem se eredeti az idomja jobb is így.
szeva