Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

indexbura nincs
hello,
ha adsz egy e-mail címet én küldök szerelési útmutatót (angol, német, francia, olasz)
üdv!
hello,
a tükrön van index búra is?
egyben van teljesen?
mennyiért adnád?
üdv!
hello,
nekem van olajtartályom

zolee007@freemail.hu

üdv!
Van eladó:

NICASILOS hengerszett- 125ccm, újszerű

34-es Dell'Orto karbi!

OLCSÓÓÓ...

Üdv.:Krisz
Szia kösz a tippet rajta vagyok ! Nem gondoltam hogy ez ilyen nehéz szülés lesz.
Sziasztok
Valakinek van eladó cagiva mito/ freccia blokk alsó része ami működőképes. Akinek van írjon e-mail címemre.
pistols15@citormail.hu
Köszi
olajtartály meg van?
olajtartály meg van?
Szia, szerintem nézd meg képesmotoron, vagy pedig a pinkmotor.hu nál... Remélem szerencsével jársz!
Üdv: Krisz
Szia... Én tudnék neked segíteni benne! Nekem megvannak a gyári indexek és túladnék rajtuk! Igaz nekem nekem planetem van, de szerintem az index megegyezik mindkettőn! És mivel nem használom ezért áron alul viheted!

Üdv.: Krisz
üdv mindenkinek keresek frecciához hőmérő gombát és olajtartályt. kösz
cagiva freccia bontott alaktrészek eladók
c10 bal oldalidom
c12 jobb-bal oldalidom
c10-12 faridom
jobbos tükör
hűtő
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok
Nekem egy 1991-es Cagiva Frecciám van és kellene hozzá egy szerelési útmutató valamint ha valaki tudja hogy milyen váltó olaj kell bele az kérem írja meg nekem
Köszönöm
Adatlapomon fent van. Piros.
De csak akkor bontom ha elmegy minden.
Sziasztok!
A mocimban Cagiva river 600 blokk van és van egy olyan problémám hogy akkorát sűrít hogy csak húzásra indul de nehezen és 5.ben is alig fordul át. Ha nagy nehezen be is indul akkor viszont megy de nagyon gyenge.Erre tudna esetleg valaki valamit?Előre is köszi
Hello!
Milyen színű idom van rajta? C10 vagy 12?
Köszi.
Sziasztok
Volna e igény cagiva freccia bontásra? 125-ös Papiros váz majd 2 év műszakival. Minden alkatrészével vagy Egyben 100 ft . Dugót cserélni kéne.. Szép fényezésű idomok stb....
Üdv
Sziasztok .
Nem tudja valaki véletlenül hogy egy50es sityibe menyibe kerül a kuplung lamella ?És hol érdemes beszerezni?
hello
A sluszkapcsolon miért csak pár vezeték van?
MI nincs rajta bekötve?
Irj email:lukverces@citromail.hu
Sziasztok.
Akinek van cagiva freecia sluszkulcskapcsoloja vagy hütö és fejidom az irjon email-t
EMAIl:lukverces@citromail.hu
Sziasztok Cagiva Primahoz első indexet szeretnék venni, van valakinek? Még azt hallottam hogy Mito és a Prima indexek megegyeznek!
SZia engem érdekel a super city bendix mennyiért kínálod és megvan-e arugó hozzá
Sziasztok!
Cagiva Mito alkatrészek eladóak!
Érdekldődjetek bátran,elérhetőségem az adatlapomon!
üdv!
Szia, igen a mocit most vettem...: még az átírást csinálom rajta. Ma vittem eredetvizsgára... De tévedsz nem árulom szét!
Azokat a cuccokat adom el róla amik nem tetszenek rajta. A tükör és az index helyett is már vannak tervek, hogy mik fognak felkerülni rá.
Jah, és a többi cucc, ami nem a mocin van az meg csak fölösleg, így ha valakinek kell akkor áron alul viheti!

Üdv.: Krisz