Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_mito_evo-4560126
Találtam itt sok leírást, érdemes mazsolázni, mert pl blokk-szinten nagyon sok dolog azonos lehet!
http://www.cagiva-club.com/ind...

--
És pl tényleg két drótos a generátor...
Létezik, hogy egyfázisú generátor lenne a 125-ös elefániban?
Jól látom, hogy csak két drót (sárga) hozza a villanyt a feszszabhoz?
Szia!Igen Cagiva!Eredeti ezen minden!Még nemvolt szésztedve!
szia a dugo igy volt rajta ?
mien blok ez?cagivia....
az áru,átutalás követően postázva lett,a hétfői napon utánanézek a postán,hogy mi a helyzet.
amúgy köszönöm,hogy ilyen kulturáltan tetted fel a kérdést
magyar 001 kőszi a képet neharagudj de lenyultam
COSOMO! Eről beszélek az őninditoval kapcsolatosan!
sziasztok igen a szivofelől van rá is jőtem az ete mert ha a kipufogofelől lene akor vehetnék uj gyűrűket a dugora
cosomo barátom! őninditod van e még de mindenestől a blendiksz tartoval ami a blokon fogja a két csavar mindenestől de ha van nézd meg hogy aza kis csapágy nincs e széthulva . pasziba barátom!
GYEREKEK ! BARÁTAIM A GYUJTÁST FRECCIÁN HOGY LEHET BELŐNI SZIKRÁM VAN DE NEM INDUL HA KÉZEL HAJTOM A LENKEREKET NEM AD SZIKRÁT DE AZ ŐNINDITOVAL UGY MEG SZIKRÁZIK MINT AZ ISTENFASZA NEM TUDOM HOL ADJA LE A SZIKRÁT MIT TEGYEK MERT LASAN SZÉTVEREM ESZT A SZAR FRECCIÁT EBEN AZ ÉVBEN CSAK ÉN TOLTAM DE ILŐ VOLNA HA Ő IS VINE ENGEM Köszi mindenkinek,
Sziasztok!

Super City 50-est keresek, motorhibás vagy blokk nélküli (de azon kívül komplett) előnyben.
Üdv.Eladó 2 db gumi.Metzeler motor gumi 150/70 R 17 és egy Mitas Cross gumi 120/90 R 18
ott a pénz hol az árú?
A lecsapot rész a szívóoldal
Szia, az a baj hogy így én nem tudom, mert tudod frecciából ez az elsőm és én igy vettem ahogy neked adtam így, szétbontva, de ha lefotózod h mire gondolsz megnézem illetve megkérdem szerelő ismimet, hülyeséget nem akarok mondani.
Üdv:Márk
Cosomo az egy megbizható srác én sokat vásárolok postán keresztűl jőnek a csomagok és amit megigér azt is kűldi el.......................................... cosomo a dugó az hogy volt rajta az istené nem indul az a geci freccia a kérdésem a dugó alja le van kerekitve az egyik oldalt az a szivofelőli ugye mert ha a kipufogofelé raknám eltőrné a gyűrűt vagy nem tudom mert itt meg látam agy blokrol képet ott meg nem ugy van hogy kel felrakni kőszi!
szia, ok, tehát úgy érted hogy hogyha nem ez a hiba akkor visszacsere,igaz? Végülis okés, adatlapon ott az email cimem, irj arra én meg visszairok.
hello!
OK, utalom én akár előre is, de az a nagy baj, hogy nem tudom, hogy valóban ez-e a rossz. A gyanú azért megvan - mint a váltófesz a szabályzón - és az egyen meg nincs sehol...
Pénz megy, szab jön, kicsere - és még mindig nincs töltés Ebben az esetben visszaállhatunk a "kiindulási" felálláshoz?
Szia, ugy tudom igen!
A főtengely hibátlan állapotú, németországból hozatta hozzá a gazdája (170euró volt, a számla is megvan), tehát nem egy itthoni sufniban szétfaragott főtengely, 15ért adom, helyileg Miskolcon személyesen vagy pedig postázni tudom.
Üdv:Márk
Szia, semmi baj:) na az enyém is ilyen, 5ért adom ha megfelel, Miskolcon személyesen vagy pedig tudom postázni, utánvétként vagy pedig előre utalás után is, ha ezt választod leellenőrizhetsz itt a fórumon, Mazsolmány kollégának is adtam már el cuccot illetve van 1-2 ember még;)
Igen biztos.
Köszi szépen...
Nem csak jól néz ki, de még jól is megy.... (amit egy 125-östől az ember logikusan elvárhat!

széles utat!
Biztos hogy jó?és milenne az ára?
125 ös elephant-hoz igen
Jól néz ki ez a szerszám!
Ez kérdés!