Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg az ITT! található lánckerék?
De ez baj mert ennek el kell készülnie mindenféleképpen!Már látatlanba 300 oscar-ra jelölték.Minden idők legnagyobb példányszámban eladott és legsikeresebb filmje lesz!Sztem ha beszálnál részvényekkel vagy értékpapírokkal már a premier előtt milliárdos lennél!Gondold meg....
Hát még mindig nem értem ezt a rendezős dolgot!De én hagyom is!Ha nem baj!
Persze nem is gúnyolódásbol mondtam ne értsd félre mindenki meg kapja nála a magáét... De most nem ez a lényeg.A lényeg az hogy nekem kell 1 rendező.Mert az még mindig nincs....
Tudom nem vagyok nagy-motoros, kezdő vagyok a forgalomban!Előtte is csak haverok motorjaival mentem...De hát el kell valahol kezdeni!
Várj ha nem vagy benne biztos idézek:"Mit csinálsz te hátsó?!Most hova indexelsz?!Onnan kell balra kanyarodni?!Fiam....ez a motorozás megszégyenítése... Mostmár biztosan tudod
sejtem igen.
És azt tudod hogy B.Sándor mester&oktató kicsoda?
érettségizek
Akkor Te nem rendező vagy?Pedig B.Sándor mester&oktató váltig ezt állitja hogy az vagy...mégpedig a legjobb. Akkor milyen szakmát tanulsz most?
Tuti hogy keverrsz 16 évesenn nem lehet szakmám
Ááá nincs itt semmilyen tévedés ez a szakmád profi vagy mi kell még?Nekem meg kell egy jó rendező.Hol itt a hiba?
Sztem keversz valakivel
Hát most arra szántam el magam hogy csinálok egy 60 órás dokumentum filmet a tarajoslóheremoszatok szaporodásárol és ehhez kellene nekem egy filmrendező és producer.És a napokban éppen erröl beszéltem B.Sándor mester&oktatóval aki téged ajánlott ezen feladatra.Ha van kedved résztvenni ebben az igen izgalmas és sok millió dollárt hozó üzletben várom a jelentkezésed.
Milyen producer?:DXD miről van szó?XD
cagiva k7 tipusu 125 cm 37 le crossmotorhoz használt idomokat vásárolnék sürgösen.elérhettek a köv.tel.számon:06 70 551 4948
Igen jó! De mi a rák az a producer?
cagiva k7 tipusu 125 cm 37 le crossmotorhoz használt idomokat vásárolnék sürgösen.elérhettek a köv.tel.számon:06 70 551 4948
Sziasztok segítséget szeretnék kérni abban,hogy nem tud-e valaki cagiva super city 50-hez első-hátsó lánc kereket és láncot eladót. Abolti ára mennyi lehet Jó állapotú használt-is lehet.
Hello! A dob jó Cagiva Mito EVO-ra?
Üdv!Ha találsz forrást nekem is szólj!
Sziasztok keresnék freccia c12-hez első jobb index burát mert az enyém eltört és nem találok sehol.
előre is köszönöm a segítséget.
helo:
hütő=8e
olaj-viz tartály=4e
váltókar=5e
arrow dob=12e
Hello!

Cagiva planet motorhoz keresek sport kipufogó rendszert vagy csak dob,hűtő víz-olaj tartályt,km órát,kormányt illetve váltó kar és fék pedált ha valaki tud segíteni meg köszönnöm.. :)
Eladó!

cagiva 200ccm-es henger+hengerfej 15ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

0630-435-1769