Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy pár!Jobb-bal.Köszi.
hány DB kellene?
Hello super city 125 röl tudnátok írni valamit hogy mien le,vége megbiszhatóság meg ienek köszi
Üdv.Keresek 17" cross gumit eladót.
Üdv!Esetleg első indexbúra van?
Szervusz..akad pár apróság ha felkeresel....üdv
Hali nállam lesz neked való cucc ha kell:D
adatlapomon az elérhetőségem!
Hali, nekem valószínűleg lesz cuccom jöv héten ha érdekel!
Hali...jöv héten valószínűleg bontom a gépem akkor talán lesz cucc a motorodhoz ha érdekel
Eladó Cagiva Mito 1-es Rendszámos váz, felújított hengerrel blokk, vagy akár egyben is a motor. váz 60E, blokk hengerrel, Gyújtó trafóval 70 ezer Ft (a henger frissen lett minőségi persellyel felújítva, Új gyűrűvel és vertex dugóval...0km van benne nagyjából 500m lehet, Míg kipróbáltam h megy-e, Tehát bejáratós)
Jövőhéten bontom a gépet és pár apróság is lesz valószínűleg!Érdeklődni E-mailben: mitozozi@citromail.HU vagy MSN-en: gubazoltan15@hotmail.COM Mindenre válaszolok írj bátran..
Hello,

nekem van egy oldalsztenderem.
zolee007@freemail.hu

Üdv!
Üdv.Keresek 17" cross gumit eladót.
Túl sok, de köszi.
hello: nekem van jó power elektronikán=15000ft komplet gázbovcen-olaj pumpa bovden elosztoval=3500ft
ha kell irj email:ktmktm@freemail.hu
Sziasztok!

Érdekelne Cagiva mito/planet power elektronika + gázbowden és olajzó szivattyú bowdenház a mechanikával.

Ajánlat jöhet ide, vagy SMS-ben a +36(30)266-2707-es számra

Előre is köszönöm!

Üdv: Szeemee
sziasztok kollégák!van egy csodaszép frecciám kellena hozzá egy két apróság mint például egy kuplungkar+sztender+a karbi és a henger közötti bakelit vagy gumi köztes darab ha valaki tud kérem segitsen rajtam köszönettel előre is tel:06203392081 küdj egysms-t felhivlak
csáó érdeklődnék h egy cagivát ajánlottak fel és van e tapasztalatotok h mien illetve megéri e esetleg cserélni? egy 80 as mtx re a motor egy cagiva cruser 125/50 a csávó a 80 asomra cserélné
Hali!Keresek cagiva t4 350-hez vagy cagiva AR 350-hez első fékkart és egy komplett kuplungkonzolt kis szivatókarjával!Ja és egy bal tükröt!Ha valakinek van írjon egy mailt! sany0013@citromail.hu
Köszönöm!
helló engem olajszivattyú bovden érdekelne cagiva k7 125-re
ha valakinek van kérem írjon a fémpipával együtt kellene ami bevezeti a bovdent a szivattyúházba
engem olajszivattyú bovden érdekelne a fémpipával együtt ami bevezeti a bovdent a házba. és az első meghajtófogaskereket takaró műanyag dekli ha megvannak írj
Üdv mindenkinek.Egy kis segitségre lenne szükségem.Van egy 350 es 4T Cagiva AR.Nagyon hangos ak a szelepek.Hogy lehet állitani öket?Mire kell állitani?Ez lapkás vagy esetleg simán lehet állitani?Köszönöm.
mito+ cagiva matricák eladóak -
Hello! Jó lenne ha tudna valaki küldeni bekötési rajzot Cagiva Roadster-hez. Vagy valakinek lenne egy eladó önindító.
sarai.robert@freemail.hu
hello:nekem van jó állapotu mito első lámpám vagy vagy 5db lehet válogatni. ár=8000ft ha kell potsázni is tudom.
érd:06705377495
Szia!
Ezek sajnos nincsenek már meg.