Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi válaszolni fogok
Üdv.Hol kapok Cagiva 350 T4 vezérműláncot?Tud ebbe valaki segiteni megköszönném.
Műanyag gyárilag
srácok létezik hogy az olajszivattyú meghajtó fogaskereke műanyagból van ne már! írjatok nehogy hülyeséget vegyek
jtf508 14 fogas új (zacsis) fogaskerék eladó féláron
Sziasztók!

Segitséget szeretnék kérni cagiva elephánt 125ccm és 50ccm
között csak a henger a külömbség?
Sziasztok!

Van pár Cagiva Freccia alkatrészem:
-benzintank, olajtank
-elektronika
-hátsó index, hátsó lámpabúra, sárvédő
-felnik, műszerfal
-hátsó lengőkar, sztender, kuplungkar
-hűtő
-váltókar, bal oldali markolat és kezelőszerv

Ha kell valami, írj:

zolee007@freemail.hu
bakker, ezt nem tudom, hogy került ide :D
Sziasztok!

Köszi, de így 4 év után már nem aktuális!
Ez nem jön át! Az idomra csak búra kell.Ez az a tipus ahol két dudor van,abban van a tükör is,az index is.
gyertek facebookra fel megbeszélűnk mindent
köszi. látom nagy mítós vagy nekem cagiva k7 125cc van szintén mító blokkos.az olajszivattyúm meghajtótengelye hiányzik drága egy ilyen cucc?gyújtással kapcsolatban tudnál valami okosat mondani hogyan állítsam be hogy tuti legyen?csak tolásra indul rúgásra nem.
előre is köszi csá
szia!
h.sárvédő(kerék főlé)3.5eft,sárvédő toldás(rendszámtartó)2eft,
lábtartókonzol 3.5eft,oldalidom 6eft/db
sztender 2,5eft,szívócsonk 3.5eft
szacsomotor@freemail.hu
SZiasztok cagivia freecia 125 cm v12 -hez kelene alkatrészek
hátsó sárvédő,joboldali lábtarto fékmunkahenger nélkűl, és job oldali gáz csonk szarv nélkűl! meg az első szpojlerek amn rajta van a gyári tűkrők mind a kető akinek van valami irjon mit menyié adna ha van kép az is kelene roluk! email: barna-norbert@freemail.hu facebook: barna norbert zőld háteres kép az vagyok én
Szia!

Nem beledumálni szeretnék, de mintha ezen mechanikus power lenne! Nézd meg a blokk elejét, hogy van-e rajta power mechanika!

Üdv: Szeemee
Hello, nekem Mito 1-hez van henger-blokk szettem ha érdekel,nemtudom h jó-e az a tiedbe...
Hidegen normális jelenség ilyen időbe ami most van.Hideg az olaj és összevannak ragadva a lamellák.
index búrám külön nincs csak 2 index egybe jobb,bal...
Melyik,jobb vagy bal?Képet tudnál feltenni róla?
kuplungbeállítás érdekelne hogyan kell mire figyeljek stb
behúzom a kart érzem kiemel lent is a kar elmozdul.
viszont a kerék nem fordul könnyen úgy forog mint kuplung nélkül.
a motor sokat áll ez lehet a baj?hidegen csinálja melegen már van de nem mindig az hogy hidegen nincs az szokványos?olaj van benne spéci váltóolaj.mi a megoldás írjatok köszi
a power elektronika volt xar? nemtudom pontosan milyen árban van a két index de én olyan 4000 körüli árra gondolok,már kiindulásnak abból h 1 pár búra 2000ft körül van...de utánajárok...(lesz más cuccom is am ha érdekel)
Szia!

Ha jó és nem csillagos az ára, akkor érdekel.

Azért sokallottam, mert motort + jónak gondolt elektronikákat kaptam a hétvégén 15-ért, sajna a poweré nem volt oké.

Várom a jelentkezésed!

Köszönöm!

Üdv: Szeemee
kuplungbeállítás érdekelne hogyan kell mire figyeljek stb
behúzom a kart érzem kiemel lent is a kar elmozdul.
viszont a kerék nem fordul könnyen úgy forog mint kuplung nélkül.
a motor sokat áll ez lehet a baj?hidegen csinálja melegen már van de nem mindig az hogy hidegen nincs az szokványos?olaj van benne spéci váltóolaj.mi a megoldás írjatok köszi
külön csak 1 db lenne,am csak indexel együtt tudnám adni:S