Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek.Eladó egy 120/90 18" Miats cross gumi (5000ft) és egy 150/70 17" Metzeler gumi( 3000ft)
Helló engem érdekel a super city bendix, ha a rugó is megvan hozzá .Légy szives erre az email címre írj attka6311@freemail.hu. Előre is köszi Attila
Eredeti Cagiva tükrök kellenek valakinek? Kör alakú, Planeten voltak gyárilag!

eladó még:
34-es Dell'Orto karbi
Cagiva index
univerzális karbon index
koso karbon tükrök

írjatok!

széles utat
Szevasztok mijen olajat ajaltok Primanak a Zsifonyaba :D
es mijen markat :D koszike
szevasz a problemak lehetnek : - a gyujtas tekercs

- indukcios tekercs

nekem is pont ugyan ez a problamam volt az volt a baj hogy szaraz volt a tekercs ! ki szarat az indukcios tekercs ! kb ez lehet mert ha szarasz megyen csak adig meg fel melegszik es utana nincsen szikra. Lehul es megy megind adig meg fel nem melegszik
Sziasztok!

Cagiva Planet 125 be, milyen olajat ajánlotok?

üdv!
Jó időt és széles utat!
Sziasztok!Cagiva river 600-as blokk gyujtás és öníndító nélkül eladó! Ugyanitt w12 (350) alkatrészek eladók!rallyszotya@gmail.com
Sziasztok!
Cagiva mito alkatrészek eladóak...nagyon sok minden van,érdeklődjetek bátran ha kell valami...elérhetőségem az adatlapomon!
üdvözletem és jó motorozást mindenkinek ebben a jó időben!
Hali!
Ha a freccián is olyan tárcsa van mint a mito-n akkor tudok neked első féktárcsát adni!
Hibátlan állapotban van!
üdv!
Sziasztok
Milyen olajat használtok cagiva sitybe ?mert olvastam hogy 15w50 kel bele ?
Aha, nekem is ezt mondták szervizben, csak nem voltak biztosak benne, azért voltam kíváncsi rá.
Köszi a választ!
freccia c12-első féktárcsa 9eft
jobbos tükör 1.5.eft(indexbura és külső burkolata nincs meg)
szacsomotor@freemail.hu
Üdv kersek CAGIVA freccia 125 1988 évjárathoz első féktárcsát és tükröket ha valaki tud segiteni hivjon 06209352002
oldalon helyett pedig értsd jól: mail címen...

Bocs, kicsit kész vagyok.
Nálatok birizgálják a 125/50-et a rendőrök?

Van egy planetem, vedd fel velem a kapcsolatot a szeemee (kukac) hotmail.com oldalon, gondolkodom rajta, hogy eladjam, időközben meglesz a nagy A-s jogsim... :D

Üdv: Szeemee
köszönöm a segítséget egyébként megkaptam a csomagot minden nagyon jó
Segítség kellene.Van egy Primám.
Normálisan beindul,megyek vele 50 m-t és leáll.1 percig nem indul be,aztán elsőre beindul,és ugyan ez történik,kérem segítsetek.
Ezt nem hiszem el hogy senkinek nincs eladó Planet-je! írjatok má dikk
Helló.
Köszi a segítséget ,ma jól megvizsgálom !
gyárilag agip 10w40-es olaj van benne,hidegen sok motornál előfordul,hogy hidegen nem emel ki a kuplung,csak ha melegszik az olaj.egy lamella tisztitás valamennyit segít a dolgon(én nitrohigítóval szoktam elmosni a lamellákat,ez kioldja a ráégett olajat)
szia! az évjárat benne van szinte mindenben,kerekekben,idomokban(belülről)blokkban(motorszám első két száma,+az öntvényrészekben is benne van)ha nem volt csereberélve benne semmi(idomok,blokk,kerekek) ,elvileg a legfiatalabb évszám az évjárata
nekem talán megemelkedik másfél centit
De kérdezgettem emberkéket és azt mondták , hogy ez azért van mert
gyárilag túl van méretezve a hűtőjük . Szóval ha nagy melegben is picit feljebb megy a hőfok pillanatok alatt visszahúl , legalábbis az enyém .
mit tegyek ha továbbra sincs kuplungom.
a kart már teljesen kispanoltam ennek ellenére sincs változás.
szedjem szét a lamellákat pucoljam meg és rakjam össze az segít?
milyen olaj jó bele?mire kell figyelni ezzel kapcsolatban ?
Szia
50es .
Hány ccm? 125
A 125-ben a gyári szin elkülönül teljesen. Ha nem gyári a fényezés akkor talán a motorszám első két száma talán. (Mintha nekem ezt mondták volna és én motoromnál igaz is)

Itt egy link igaz nem külföldi de itt elkülöníti
KATT..
Üdv