Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó cagiva freccia blokk henger nélkül új koyo csapágyak benne főtengelyt centírozni kéne, hajtókar jó még gyári. Gyújtás rajta az is tökéletes. Olajpumpa is rajta azt nem tudom hogy jó e. 14000Ft Póstával.
Üdv
cagiva elefant alkatrészek eladok.
Szia!
Komolyan érdekel az ülés de nem küldtél képeket!
Várom őket!
2 db Cross gumi 19" 100/90 eladó.
A Dunlop guminak egy bütyke hiányzik.Amúgy nagyon jó állapotban vannak.
Nekem is van gyújtásom lendkerékkel együtt 8000 Ft
Írtam választ is!
freccia alaplap 10eft
Válaszoltam is.
tegnap is írtam
Miért nem válaszolsz az email-jeimre?
freccia olajszivattyú(jó állapotű) 4eft
szacsomotor@freemail.hu
Vkinek cagiva frecciához gyujtótekercs eladó?
Képeket a szóbanforgó cuccokról küldenél ide :m1911_colt@freemail.hu
Az ülés állapota nagyon érdekel!
Polgár Peti

Az olaj pumpának semmi baja ,? mennyiért adnád ?
Komplett freccia blokk henger nélkül eladó. Új koyo csapágyak benne főtengelyt centírozni kéne. Gyújtás lendkerék minden rajta van váltó olajpumpa . Akit érdekel írjon 14000Ft. (6 sebességes)
Sziasztok
Valaki meg tudja mondani hogy frecciára előre rámegy e a 110-es gumi? Aki tud segítsen
Üdv
Írtam mailt!
cagiva elefánt bontott alaktrészek eladók
ülés 4eft,h.sárvédő 2eft,légszűrő gumicső 2eft,
u.i más alaktrészek bontva. szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok
Aprilia etx 125-ös és 160-as alkatrészek eladóak . Érdeklődönek képet küldök
Szia!
Ez az ülés téma érdekelne mégis hogy néz ki, küldenél 4-5 képet erre az email címre : m1911_colt@freemail.hu
Megköszönném és lehet hogy megis venném!
Üdv.az első sárvédő tökéletes csak festeni kell, a hátsó rossz,a karbi tökéletes,az ülés vasra nem tudom hogy mire gondoltál mert az ülésben nincs gyárilag vas, levegőszűrő összekötő rósz,
Szia!
Köszi a segítséget. Megnézem a kuplungot. Viszont nekem váltásnál nem fullad le, csak mikor kiengedem a kulungot, mondjuk egyesnél, akkor csak a végén enged. Akkor vagy megugrik, és leáll, vagy sikerül elindulni.
Nem udom, hogy a te motorod milyen, de az enyém igen nagytestü..Talán szerkezetileg, motoritikusan ugyan az.
Ha valami nem oké, majd írok.
Köszi mégegyszer!