Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet csináltatni...van egy jó pesti cég ők méretre készítenek dugót gyűrűvel is a célnak megfelel...használható!:
0613921989
Nevet nem tudok,de én már rendeltem tőlük...
ÜDV!
Igen, pontosan!
A gyárak elég sokat pöcsölnek a leghosszabb áttételezéssel és biztosan kihozzák a maximumot a motorból... Ha ennél is hosszabra veszi vki az áttételt, akkor csökken a motor fordulata, emiatt kisebb lesz a teljesítménye - emiatt nem lesz elég az adott sebesség melletti légellenálás legyőzéséhez - és lassulni fog a motor, mert "nem bírja erővel". A több fokozatot általában úgy osztják el, hogy a "vége" ugyanaz legyen, de közben a több fokozat miatt nem esik annyit a fordulat vissza egy felváltáskor -- jobban húzhat a gép, (de eszik is rendesen... Levegőből nem lesz lóerő, csak benzinből... (meg fűből, de az most itt nem játszik :-))
szerintem nem!
nekem a 6 sebességesből nem sikerült 85-nél többet kihozni...bár teljesen gyári

elég az 50 esnek
Hello!
Nagyon szépen köszönöm .
Kicsi az esély rá. A végsebességet sok minden befolyásolja, tehetsz rá hosszabb áttételt váltóval vagy lánckerék módosításokkal, de ha a motor nem bírja leadni a szükséges teljesítményt leadni az adott fordulaton, akkor fújhatod :-(
AZ áttételekből ki kell számolni a motorfordulatot és a teljesítmény-karakterisztikából ki lehet olvasni a leadott teljesítményt. És akkor, mivel ez az egész csak elméleti - ki kell próbálni... :-)
Hellosztok!
Szeretném tanácsotokat kérni van egy cagiva super city 50 es mocim 3 sebeséges nekem azt monták hogy ha kicserélem egy 6 sebeségesre akkor jobban fog menni most megy kb 75 és azt monták hogy menni fog 95-100 azt ez igaz?
Elöre is köszönöm
19"-osak....lehetséges hogy megegyezik,mert a cagiva nem híres a nagy reformokról,nem túl sokat változtattak a sok-sok év alatt lehet hogy megegyezik...
Mekkora a mito kereke elöl? A elefáni enduroként azért bírja rendesen a 21"-t... A kihajtás áttételezése a kulcskérdés.
(bár, lehet, hogy egyforma a kihajtás, aztán a "műszerben" korrigálják a kerékátmérő különbségeket)
Keresek fotókat, este küldök.
Szervusz!
Azt nemtudom ugyan,hogy a mito km kihajtása azonos-e vele,de ha igen,akkor nekem van egy ilyenem,ha érdekel írj!
ÜDV!
Hy
Cagiva Mito I,II,EVO alkatrészek ha valakit érdekelnek, keressen.
Ugyanitt Mito váz rendszámmal, forgalmival, törzskönyvel - baráti áron eladó.
Ha nincsen akkor nem tudok rá árat mondani....
Nem azt kérdeztem, hogy van-e, hanem hogy mennyiért...
De így is köszi!
Szacsómotor pontosított: 1:33-hoz!

Üdv: Szeemee
Köszi szépen sokat segítettél!:)
Helló!
Sajnos ezek nincsenek.
Hello!
Hátsó dob? Km-óra kihajtás az első tengelyen?
1:33 hoz
Cagival Elefant 125 alkatrészei eladók.
Csak az van amit felsorolok.
Központi teleszkóp,váz,hátsó lengővilla,levegőszűrő doboz levegőszűrő betéttel,km/h és fordulatszámmérő óra spirálokkal,ülés,csomagtartó,hőfokmérő,feszültségszabályzó,v
ezetékköteg,tank 1 idommal tanksapkával csappal,első kerék gumival belsővel,féktárcsa,első hátsó kerék tengely,lábtartó,membrán,hengerfej,sérült nicasilos henger,szívócsonk,brembo főfékhenger fékkarral ez nem tökéletes.
Duda,vízhűtő,kiegyenlítő tartállyal,középtámasz,berugókar,kipufogó csonk a hengerre,

Erről a motorról vannak az alkatrészek,képeket tudok mellékelni és ami a legfontosabb olcsón adok mindent,akár egyben is elvihetőek az alkatrészek úgy még kedvezőbb árban oda adom.
menyire gondoltál a blokért meg mien álapotba van email cimem : barna-norbert@freemail.hu
szkuli emailt kűltem!
Szia!

A keverési arány: 1:50 = 10liter benzinhez 2dl olaj. ha jól tudom.

Üdv: Szeemee
Sziasztok srácok!
Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja-e valaki a Cagiva elefánt 50 esnek a keverési arányát? Ugyanis vásároltam egyet, önkeverésű csak átalakították. 70 es hengert 70 es dugót kapott és kevés volt már ezeknek az a olajmennyiség amit az önkeverés biztosított! Aztán most lett a motorhoz alkatrész, kiiktatjuk az önkeverőt és majd én szeretném adagolni az olajat, úgy biztosabb csak nem tudom menyni az arány!

Előre is köszi a segítséget!
mennyit adnál egy blokkért?
Mito I-es alkatrészek eladóak!
Sziasztok 50es cityhez nincs valakinek jó, önindítója ?
És 70es henger az mibe kerül cityire, és érdemes venni ?