Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Te most vettél egy motort és árulod szét? :D

Üdv: Szeemee
06702281958
itt van,de msn-en mégjobb,gyakran fent vagyok.üdv!
Szia, tükörindexem nincs, csak rendes gyári, amit idomra tudsz feltenni, vagy oda ahova felaprikálod...
Vagy van még elég mutatós nyíl alakú indexem, azok is eladóak... Ezek a mocin lévők, sajna külön kép nincs róluk...

üdv.: Krisz
Cagiva Mito 125 /1991/
Tökéletes motorikus és esztétikai állapotban költségmentesen várja új gazdáját.
2010 nyarán lett felújítva (dugó, hajtókar, össz. csapágy, szimmering, új power elektronika) Új gumik, jó fékek. Műszakis 2012.10 ig. A1-es jogosítvánnyal vezethető. Gyönyörű megjelenés. Végsebessége: 160 km/h
Az ár irányár (lehet alkudni) : 275.000 Ft

További képek az adatlapomon a fotógalériámban :)
Hello!
Frecci tükörindexed nincs?
Üdv!
06302692998
szia esetleg tudsz egy telószámot adni és akkor az úgy egyszerübb köszi Szabó Miklós
szép napot alkatrész ügyben kereslek esetleg adnál egy telefonszámot és akkor nekem egyszerűbb lenne köszi Szabó Miklós
Vannak eladó cuccaim...
cagiva mito első sárvédő, gyári planet/ raptor tükrök, gyári indexek, hátsó sárvédő(planet/raptor), 34-es dell'orto karbi, koso karbon mintás tükrök, universális karbonos indexek, stb...
ha érdekel akkor írjatok és megegyezünk...

üdv mindenkinek!
Sziasztok! Most vettem egy cagiva planetet! Remélem nagyon jó lesz.... Légyszi írjatok kicsit a cagiváról, márha tudtok. Pl.: mire kell figyelni náluk, tipikus hibák? stb...:D
Remélem csak jó élményeim lesznek vele....:)
Hali! Az első felnit mennyiért adod, gumi nélkül?
Üdv.Hol kapok Cagiva 350 T4 vezérműláncot?Tud ebbe valaki segiteni megköszönném.
Sziasztok!

Supercityhez, a hátsó lengőkar tengely-csavar kellene nekem. az enyém törött...

Segítség
Hello!
Valakinek esetleg Frecciához bal tükre vagy csak indexbúrája nincsen?
Köszi!
áá..az sajnos úgy nem jó bocsi....nekem jó lenne sima középpel is de maga csak a tárcsa nem:S egyben érdekelt vna csak..de azért köszi
van egy mito tárcsa,de az alu közepe kell nekünk,de a tárcsarész eladó
Az sajnos nincsen.
köszi azért:D
Üdv.Hol kapok Cagiva 350 T4 vezérműláncot?Tud ebbe valaki segiteni megköszönném.
mitoé nincs most,csak freccia-hoz
mitohoz kellene
c10,vagy c12-höz kellene?
nem,az egész blokk más
Szia!
Első féktárcsád nincs véletlen olcsón?
nagyon jó árban érdekelne!
köszönöm keresni foglak