Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van elérhetöségem adatlapon
Szép napot mindenkinek volna egy pár alkatrészem ha érdekel adatlapomon megnézhetö
nincs most,a jövőhét elején érdeklődj
Sziasztok.
Caviga wmx 125 motoromhoz keresek blokk alkatrészeket vagy komplett blokkot.Ebben kérem a segitségeteket.Ha valaki tud segiteni itt a cimem:focista17@citromail.hu .
Elöre is köszi
Hali
szia elérhetöségem az adatlapon megbeszéljük
Hello,
nekem van freccia váltókarom.
egy kérdés bár lehet hogy butaság aki tud válaszoljon légyszives.
tirisztoros gyújtásos lendkerékben van jeladó?
cagiva k7 125-re berúgókar érdekelne meg ugyanerre tank idom,vagy w8 tank idom. ár?
hello érdekelne engem egy mito vagy egy freccia henger vkinek eladó?
De ha van valakinek jó freccia műszerfala beleszámolom a blokk árába
Heló
Freccia 6sebességes blokkom van gyújtás nélkül jó váltóval főtengely centírozni kéne de hajtókar jó, 16ezer. Szerintem nem pénz érte. Új koyo csapágyakkal.
Üdv. A hengerem egy elefántról lett le véve dugó szinte új gyűrű nincs hozzá ugyanis gyűrűtörése lett neki de nem csinált nagy bajt.
Helló Bocsi h megkésve remélem még aktuális! Irj már lécci emailbe egy telefonszámot! és hogy hol található helyileg!
Email címem: zsoller74@hotmail.com
Írtam mailt!
Sziasztok. Tudna valaki segíteni egy kicsit?
Volna egy igen testes Cagiva Elephant tipusu Enduróm.
Váltó problémával küszködik a drága. Mikor meghoztam, igen nagy volt a kuplungján a holtjáték. Azóta az egész bovdent kicseréltem. Akkor a kuplunk kieresztésénél csak a végén fogott. Ennek nem igy kéne lennie, ezért kicseréltem megint a bovdent. Másodjára már szinte alig fogott. Váltásnál nem volt probléma, de elindulásnál nagy volt a K.O. A motor nem akart elindulni, kb 10 percig szarakodtunk mire ujra útnak indultunk. Akkor a motort vagy megugrasztottam, vagy nem, de akkor nem indult el soha. Most ismételten cseréltem bovdent. Mostmár egész jó a kuplung kar. igen feszes lett, semmi holtjáték. De már az egyes sebességet semveszi. Megugrik azt leáll, mikor kiengedem lassan a kuplungot.
Valaki tudja az okát? Vagy kics mit lehetne vala csinálni, hogy normálisan működjön?
Előre is köszönöm.
cagiva freecia váltó,jó állapotú 12eft
szacsomotor@freemail.hu
Üdv . Valakinek van esetleg eladó freccia váltója ? c10 ? jó állapotú amit csak berakok és fasza
zazimazi

Hello freccia/mito hengered van ?
érdekelne a henger tudsz róla küldeni képet dugó gyűrű van e hozzá?
nincs.
Hello érdekelne engem henger dugatyú gyűrűk ...
árA?
Üdv.Így meg tudod mérni.Szakadást kell mérni.
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül eladó freccia v mito váltókarja? nagyon kellene , köszi
vargasanya1@freemail.hunull
adj mail címet! :D
Küld el légyszi!