Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyönyörű RENDSZÁMOS Cagiva Planet 125 eladó (1997.12.)! 11kw-os papírokkal! 265ezer forint az ára!
Nem azért toltam hogy beinduljon. Csak valahogy haza kellett juttatni:S Amúgy nem nem akadt meg. Hát én fűtött helyiségbe tartom télen. Van 15-20 fok, ott se indult.
Kipufogót akkor majd leszedem hátha látszik valami.
Nyár elején volt benne dugó és gyűrű csere...normálisan bejárattam legjobb olajat adtam neki, nem hiszem, hogy 3 hónapot bírna csak.
"Egyszer csak megállt".Nem akadt meg?Ha eltörik a gyürű,nincs kompresszió,tolhatod holnaputánig,nem fog beindulni!(saját tapasztalat)Vedd le a kipufogót és nézz be!Hátha látszik a ragadás nyoma.Különben a nyáron tökéletesen működő gép a téli hidegben nekem se indul,szivatóval se.Nem izgatom magam,tavaly is igy volt.
Sziasztok! Új vagyok még a fórumon és először üdvözölnék mindenkit!:D Nekem egy 1988-as Frecciám van:D nagyon megvagyok vele elégedve:D csak most akadt vele egy probléma és nem tudom, hogy mi lehet az:S 100-110 körül mentem vele amikor egyszer csak megállt:S gyorsan gyertyát kiszedtem hogy van-e szikra és az teljesen tökéletes volt. Haverom hozott oda nekem új gyertyát, gyertyakábelt és gyertyapipát amiket ki is cseréltem de még mindig semmi:S az önindító csak tekert de beindulni nem akart:S aztán szépen 3 km-et tolhattam haza:S itthon még a karbit is kipucoltam, kompressziót le ellenőriztük és ezek után se indult be:S arra gondolok, hogy lehet gyújtással van valami baj. Aki tudna valamit segíteni vagy valami ötletet adni az írjon légyszíves..már Szeptember eleje óta haldoklik a moci és már nagyon mennék vele:S Előre is köszönöm!
Sziasztok , nincs valakinek eladó lábtartója , fejidomja , hátsó rugós tagja frecciához ?
sziasztok eladók a képen látható Cagiva Freccia alkatrészek Gyújtáskapcsoló 3500FT olajpumpa 2000ft kuplung kiemelőkar 1500ft gyújtáselektronika 5000ft
mito powermotor és freccia alkatrészek eladók komplett blokk meg stb
Köszi
cagiva elefant 125 II-re keresek rezót.Üdv totrobert@citromail.hu
Hali!
Akit érdekel!
Van egy Eladó Igen jó motorikus és esztétika állapotban lévő Mitom!
Kedves Fórumozók, Motorostársak!

Engedjétek meg, hogy ezúton kívánjak nektek egy eredményekben gazdagabb, boldogabb, balesetmentes új esztendőt!

Szép időt, széles utat jövőre!

BUÉK!

Üdv: Szeemee
köszi de nekem is van egy csak szikrám nincsen
Sziasztok, Cagiva W12-höz szeretnék gyújtást venni, valaki tudna esetleg segíteni?
freccia idomok olcson egyben eladó.
ár=15000ft összes idom-ülés ami képen van.
Helló gyújtás az nincs csak ami a motoron van de ELADÓ a mocim ha érdekel?
hello van felesleges alkatrészed? pl gyujtáscuccod ar 350hez
Sziasztok!eladó a képen látható freccia nagyon egyben van műszakis kategória váltás miatt eladó
Helló segítséget kérnék olyan ok tol akik értenek vagy volt Cagiva-ar-350-es mocia szeretném felújítani illetve a blokkot meg piszkálni előre is kösz
sziasztok vakait érdekel komplett válto jo állapotu léptetövillával együtt, meg önindito bendixel együtt akit érdekel irjon
Sziasztok! Nem kell valakinek a Freccia-ja mellé egy négyütemü 250-es Freccia?
igen van mi kell hozzá
sziasztok valaminek van cagiva freccia blokkalkatrészei?
szia.a gumi.
A gumi vagy a fém kellene?