Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Cagiva T4 350ccm motorhoz kellene motorblokkalkatrész!
Remélem van neked,vagy tudsz ahonnan lehet rendelni!
Email: picipeti84@freemail.hu
Előre is köszi!
Üdv: Peti
helló!kellene nekem super city hez szívocsonk,ha esetleg lenne vkinek légyszi segítsen.üdv csaba
Köszi rendben! Meglátom milyen mert azért 9500 forint az 9500 forint. Gondolkodóba éjt azért.
? :-)
Besétálsz a parillaba, rmc-be, oszt' veszel... Nekem is fent van a motoron - a kuplung-kar bánta a hiányát a tavalyi moped-rallyn :-)
Meghajtottunk egy 18-as csillagkulcsot, "fölhefteltük" a csonkra műa gyorskötözővel, Kméttől ezzel jöttem Szegedig :-)
Szóval ahogy írják is, 9-12 között vannak az árak. Sztem nem kell alubetétes mert viszonylag könnyű a moci. De nem fog ártani az biztos...
még lehet megkereslek ez ügybe! Köszi
Holnapi nap folyamán rakok fel ide róla képeket.
És a tiedről is tudsz küldeni képet?
Ilyen van nekem ha érdekel alubetétes komoly cucc.
9,5 mátyás király:)
Érdekelne! Mennyiért adnád?
Nekem vmi ilyesmi van:
http://plaza.unas.hu/plaza_art...

A gyári inkább csak az ágak ellen véd, én a Tenerén is lecseréltem, igaz, azon alu-betétesre. Volt már rá szükség...
Szevasztok nekem kézvédő kellene a kormányra! Van valakinek? Egy Cagiva Elephant-om van.
hello: öninditórelé=3e lendkerékdekni=2e
Önindító rellé és a lendkerék dekli mennyi lenne?
Nem rossz
freccia alkatrészek eladó
Sziasztok. Tudna segiteni valaki Canyon 500 as elso lampa es matricaszet ugyeben? koszi elore
hoppá-hoppá
igen én ott a sisakot szoktam hordani :)
Az a túra nagyon jólenne egy cagiva clubb túra hmmmm

Kiszáradástól nem kell félni( kép mellékelve)
Mire jó a Freccia tank...
nagyon várom már a tavaszt addig még pár apróságot kell csinálnom drágámmal és utána benne lennék egy túrában :)
Nah az naggyon adná !
nem ismerem.

nem nagyon. nincs időm idei 4ezer km egy lófasz .... mondjuk abból legalább 1 jó része pálya :)
majd kiderül mi lesz még addig
Rusznyák Martin. És te szoktál menni valamilyen társasággal motorozni? Mert haveri körben van hely gurulhatnánk majd..
mi a neve ? valszeg ismerem
aham értem akkor jól körbe járod a környéket:D Nekem meg van miklósi osztálytársam
Kunszentmiklósi vagyok
de a barátnőm Kerekegyházi aztán ő Kecskeméten illetve Ágason van gyakszin - fodrász. talán így ezáltal láthatad