Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

A kezelési útmutatóban van egy kapcsolási rajz,
ha aktuális még, e-mailben el tudom küldeni.

Üdv!
Üdv.Mindenkinek.Van egy Cagiva 350 T4 motorom.Az a baj hogy nincs szikra.Meg tudná mondani valaki hogy kell kimérni a gyújtó trafót.Ha valaki tudna esetleg segíteni abba hogy mi lehet vele azt megköszönném.
Nem
nekem?
Írtam mailt!
Sziasztok!
Cagiva prima 50 R- re keresek kipufogót, sürgős lenne, köszönöm
Hali! Irj mailt

csoky27@freemail.hu

Érdekel. 56.00 dugó belemegy? Köszi!
Beszéljük meg a részleteket.
12eft,dugó nincs,nicosilos,56mm
Hali! Mennyi a henger? Milyen a mérete? Nicasilos? Dugó van hozzá? Köszi!
Hali! Nekem 125 mito freccia henger és dugó kellene! Köszi!
üdv. a henger nikasilos gilardoni 125ccm szinte hibátlan a kipufogó juknál van egy KB.1.5mm-es kis sérülés de az esztergájós azt mondta hogy kár hozzá nyúlni mert semmijen gondot nem okoz.10000-ft.a főtengej is jó javitást nem igényel 10000-ft. váltója is jó ez a motor nem rég lett fel újítva csak el estek vele és valamit fel kapott a kipufogóból és el törte az egyik gyűrűt a dugón még látszódnak a gyári marás nyomai. egyben a blokk.25000-ft
cagiva mitohoz és freccia-hoz gyujtáskapcsoló 1db kulcssal eladó,ár:5eft
szacsomotor@freemail.hu
cagiva mito és freccia központi teleszkopok eladók
ár : mitohoz 8eft,freccia-hoz 7eft
szacsomotor@freemail.hu
freccia fékcső 3eft
szacsomotor@freemail.hu,06706447899
Cagiva Freccia első fékcső kéne! Sűrgős volna, Akinek van írjon
Üdv
Nem hülyének nézlek, nézz jól át minden csatit nekem is múltkor volt olyan hogy szétcsúszott.
Hello
Segítségeteket szeretném kérni...
Van egy Cagiva frecciám...valamiért elment a gyujtása... és egyáltalán nincs szikra...mi gondja lehet? mit nézzünk meg mit mérjünk ki h jóe?
SZIA! Érdekelne megvan-e még a plexi és a sárvédő tartó. Előre is köszönöm! tothartur73@freemail.hu
Hali!
akinek van eladó Cagiva Elephant 2höz gyujtáselektronikája az irjon mert érdekelne :)
csáo
Henger külön nem eladó? meg milyen blokkról van szó?( bocsi de annyira nem olvastam vissza)
Nekem Gilardoni ' es henger kellene normális állapotú normális elfogadható áron!
Ha valaki tudna legyen szives szóljon! Köszi
Meg égett a dugó sztem.... egyszer jobban bemelegedett mint szokott aztán egyre nehezebben indult ,d ment szépen... kurva csúnya a dugó, majd teszek fel egy galériát a régiről is.
Am nem a Te motorod láttam használtautón 110 ért? Eszednél vagy ilyen ocson ne adjad rontod a piacomat :D
Vagy valami gebasz van vele?
Érdekelne Cagiva Prima:
önindító fogaskerék
fordulatszámmérő spirál
üdv . Frecciához keresek fejidomot . Vagy esetleg nem tudtok valamit , h honnan lehetne rendelni ? Egyszerűen nem találok sehol .
Helló
Gyári kuplungbovdened is van frecciához?