Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi tiéd is :D Láthattalak már erre? Ismerős a motor merre laksz?
szép a géped :) láttam már Ágason
De jó látni hogy vannak fent határon túli magyarok. Valamikor gurulhatnánk egyet.... Összebeszélünk és valamerre megyünk egyet. Szálát a Mátrában tudok biztosítani
Hát ja majd átnézem és kiderül De várom a tavaszt
cagiva freccia c12-es 2db oldalidom-tankidom-2db farok idom-üllés=15000ft akicós!
érd:ktmktm@freemail.hu
nekem van egy ilyen műszerfalam, csak a sebességmérő tropa :)
nem is tudtam, hogy ez csak limitált szériánál van :D
még előző tulajtól kaptam ...
Hát igy még én nem láttam a blokkomat hál istennek
A franciakulcs az hol van benne?

Am a villába gondolom ugy hogy kihúzod a kiflikből aztán ügyesen vhogy Szerintem alül lesz egy-egy csavar amit ha kitekersz szét tudod huzni a villát.( MZ men igy volt ez se sokkal bonyolultabb sztem)
Jaj bocsi nem írtam oda hogy a villában
A blokk az most így áll
Már csak tömítés hiányzik + dugó. Ha tőled marad ki tömítés szívesen vásárolnék
Mármint ha szembe állsz vele bal oldal am jobb, bocsi
Persze cseréltem... Kurva egyszerűen :D Az olajleeresztő a blokk bal oldalán van kuplungnál.A fölött meg a betöltő kis nívópálcával.Jó megoldás.
Agip Rotra 10-W40 est szoktam.De most majd Motul-t kap aszem 15-W40 est mondtak h az ha megmelgítem is sűrűbb és jobb a viszkozitása.Nah meg occson tudom :Dnem utolsó szempont főleg h az olaj is jó
csak az van amit írtam
Te olajat cseréltél már a frecciádban? Hogy kell?
Hát nem tudom mert ez limitált szériás freccia. Csak ezeknek van ilyen műszerfaluk De nézni kell hátha találsz belőle bontottan. Nem sok darab készül belőle enyém *509*-es
Jaja!Alig várom már h tavasz legyen!
Am nemtudod honnan lehetne olyan műszerfalat bugázni mint tiéd? Naggyon tetszik
Hello Misoc!
Köszi a felajánlást, de már vettem Tőled Ez augusztusba történt, egyik napról másikra kellett, Miskolcra nemtom emlékszel -e rá
helo gyujtó trafód van a 350 hez?
Hát igen az olaj a mindenük. Aztán csak csináljátok és akkor tavasszal meg gurulás a hegyekbe
hello. ha kell power nyelv nekem van=5000ft
Hát ami épp sikerül olcsón...De csakis normális olaj.!
Pl. Castrol Power Racing 2T,Repsol Racing,Agip Speed(ez is jó olaj)
A Full Synt a lelkük:D Most Motul lesz benne majd a váltóba is és a keverék is.2000 ért literje mind2 nek... nem rosz :D
Amúgy a jó olajak meg is látszottak a dugón...egyáltalán nem volt megégve és alig volt rajta korom.Egy párat húztam rajta csiszoló szivaccsal és már le is kapta szinte mindet...(a polcomon figyel a dugó és a törött power :D
Hát még nem láttam hogy így eltört volna a power Hát a dugóm most sajna nekem is hasonlóképpen néz ki Amúgy te milyen olajjal használod?
Sziasztok!
Cagiva frecciá-hoz plexit vásárolnék!
Aki tud valamit írhatna.
Hát nemtudom h drágán vettem-e. A Prox az 25 lett vna.
Itt egy kép róla hogy milyen a dugó.Jah és hogy milyen volt...
Miután letörte a power nyelvet de szerencsére kölökte.Ilyen húzott dugóval még 1.500!km-t mentem vele...beszarás
SZiasztok egy fontos kérdésem lenne cagiva elephant 50ccm-es túra endúróhoz keresek henger fejet ez mennyi lenne ha van és ha nem heves megyében van akkor postázható e köszönöm.
Mondjuk azt a vertex dugót kicsit sokba vetted szerintem. Vagy csak én ahonnan szoktam olcsóbb de én 19-be szoktam venni.