Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítséget szeretnék kérni hogy ha nincs kompresszió az lehet főtengelyszimering miatt?Supercityről van szó!
Szia! Sajnos nincs, csak kérdezősködtem, hogy érdemes lenne-e bontani... Üdv
Sziasztok
Nem tud valaki komplett Cagiva elefant 125-ös blokkot?
Lehetöleg müködöképest vagy ha gyürüzni kell vagy valami kisebb baja van azsem érdekes
Remélem valakinek lenne 1 fölös blokkja
Válaszokat elöreis kösz
Nekem lenne
Kéne 1 Komplett blokk 125 ös:D
de nem találok sehol neked van esetleg?
minek?
van söröd ? akkor megyek
hozzám te köcsög
hova te patkány?
na legaláb a sok fórumos megismer mekkora egy patkány vagy hollnap mikor jösz?
Miről beszélsz te pöcs nem is zavartak el csak volt eggy két jótakaró és annyi nem is lettem elzavarva de mostmár nem zavarna ha visszahúznál anyádba te pesti faszkalap
azért zavartak téged el a pegaso klubbol meg a mtx klubbol az ien magatartásodér meg meglehet nézni a galériádat és kiderül ki a mümályer pöcs csak ennyi!
na mindeggy vonujj el innen itt igazi cagivások vannak nem ojan műmájer buzik mint te
kb semmi
próbálj gyertyát cserélni
Miért mi nem jó rajta azon az eggy idomon kívül?
nagyon jó álapotban van!
Ugyhogy ne szóljál be mert ........
jajajajajajajajajajajjajaaj de öcsi mennyi KM van benne?
Ahhoz képest meg eléggé jó
oan pusztulat hondát mint a tied?hát köszi akkor járok biciglivel
Nah akkor szombaton megveszed akkor már megint eggy újabb pusztulattal több lessz amit mindig szerelni kell
már ideje lenne motort venned nem mindig ilyen pusztulatokkal foglalkoznod pl vennél eggy fasza hondát
Keresek megvételre a Cagiva Super City 50 cm3-es Enduró motorkerékpárhoz szerelt gyujtás alaplapot. Ha valaki tud segíteni esetleg a beszerzési forrás megjelölésével, azt is köszönöm. Ajánlatokat a z.barbely@gmail.com címre, vagy a +36 30 8587279-es telefonon várom. Köszönettel: Barbély Zoltán
125
50 vagy 125 ccm-es?
na nemond te patkány
Kicsit csúnya az eleje de amúgy jó motor