Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és ne tessék a T -betüre állitani hanem a mellette lévö kis vágáshoz.bár ugyis menne,de a vezérlés siettetésével sok durrogás és korom jár...
hy
lendkereket T jelhez állitod a kémlelönyilás vágásához.,és ellenörizd hogy holtponton álljon a dugó.(munkaütemben van igy.)
majd a veztengely bütykei ilyenkor nyugvó állapotban legyenek(lefelé álljanak)
majd a fokolókerék (vezláncfogaskerék) kicsi jelei vizszintben sikba álljanak a hengerfejjel.
ha ezek igy álnak akkor pontos a vezérlés
Figyelj hogy a lendkerék a T-n álljon és ne az F-en mert az a gyujtásholtpont.

sok sikert
És ez a blokk pöcc-röff működik nincs semmi gondja? Milyen tipusú Cagiva motoré?
http://www.jtsprockets.com/52....

Ez éppen Elefáni, de keress rá a gépedre
Hát én is szeretném majd elpasszolni mert én is nagyobbat szeretnék!
Én egy darabig biztos nem fogok most motorozni, legalábbis az enyémmel.... megint beszart és költenem kellesz rá csak nincs miből még most sajnos :S
Szia Mindenki!

Aki tud segítsen kérem!
Hátsó lánckereket keresek,(használhatót)125-ős lyuk távolsággal,6 csavaros rögzítéssel,minél nagyobb fogszámmal.Az eddig használt keréken 52 fogú tányér volt.

Minden segítséget köszönök!
Cagiva 50ccm3 motorblokk érdekelne. Ha van valakinek eladó irjon.
Köszönöm.
Eladó!
Mito hengerfej!
meg esetlek slick gumi 110-es!
irj ha érdekel!
Hello.
Cagiva T4 350-hez valaki vezérlésileg tud hozzászólni?
1 vezérműhenger, 2 szelep....

Köszi
Helló MSN címet tudsz mondani vagy egy email címet ahol tudunk beszélni? Üdv
Vertex
Meg szeretném kérdezni hogy

Dugattyubol Meteor avagy Vertex Cagiva elephánt 125-be?
Köszi a segítséget!
www. italmondo.hu
Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni cagiva elephánt 125ccm hez
hol tudnék dugot gyűrűt venni?
Elöre is köszi.
További szép napot.
Sziasztok,olyan kérdésem lenne hogy most vettem egy 125ccm cagiva elefántot teljesen fel ujjítottam a motorját és a gyújtását nem tudom be állítani mert akárhova állítom mindenhol durrog tüsszög,pontosan hogy kell a gyújtást be állítani? válaszotokat előre is köszönöm.
Hello.
Igen.
Helló
Hengered dugóval van? Üdv
Hello.
Érdeklődni szeretnék, hogy a T4-es 350-es AR cagivát hogyan lehet beállítani vezérlésileg.
Van 3 jelölésem a lendkeréken és van hozzá egy kémlelőnyílás a deklin.
2 egymástól kb 1 centire és egy úgy kb 3 centire tőlük.
Érdekelne hogy melyiket kell oda állítani és a vezérműtengelyen a fogaskerék rögzitő csavaroknak, vagy a tengely végébe vágott nútnak kell a hengerfej síkjával egybeesni?
Valamint hogy éppen akkor a "2" vezérlőkúp felfelé vagy lefelé álljon.

6 éve porosodik a kicsikém a pincében és most végre szereztem másik főtengelyt hozzá, de elfelejtettem azóta hogy a vezérlés hogyan volt.

Köszönök minden segítséget.

Peti
C10 es frecciához keresek fejidomot , vkinek van elfekvőben kérem irjon
Van Raptoros topic, szerintem ott próbálkozz. De egyébként motorikusan suzuki... szóval ebből indulj ki.
Hello Cosmo

Énvagyok akit érdekel a váz meg a blokk kezdetben . ma már hívtalak. de nem voltál elérhető .
Sziasztok!Moci vásárláson töröm a fejem. Először egy ducati monster 695-re gondoltam, de az szervizeltetése állítólag nagyon drága(csak a munkaóra az egyik szerviznél 8ezer ft)Ezért most a raptor 650-essel próbálok barátkozni. Milyen tapasztalatok vannak erről a mociról?Különösen a szervizköltségek, a megbízhatóság érdekelne. Köszi
hello, rendben van, majd várom a jelentkezését.
Üdv:Márk