Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ!
Én most vertex teflonyos dugút 27.500 ért vettem a frecciámba de ugyan a méret.Nem gyenge ár ...
A hengert passzolom
Jah ott néztem én is sztem onnan lesz rendelve.

Említett vmit de nem pontosat:D
Csáó
De tudok robogotuning.hu itt olyan 9800 körül van. Ez komplett szett meg van 5000-ért is ami csak a hengertömítés. Amúgy tesód mondta a tavaszi gurulást?
Helláú!

Tonika tesója vagyok.Olvasom h generáloznád a gépest.Én is hasonlót csinálok, nem tudsz véletlenül tömítéskészletet ocson?Legalábbis olcsóbban mint amit nekem mondtak...17.000 FT !
lehet hogy azért rámenne, de megpróbálok ugyanolyat találni
sajnos nem ilyen, de köszönöm a fáradtságot!
3eft a kettő
Heló mennyi volna az ülés zár + a bukósisak zár? Üdv
cagiva freccia első sárvédő eladó ár 3500ft
szacsomotor@freemail.hu
ez a fajta van rajta?
Hali

Kérnék egy kis segítséget!
Mennyiért adják supercity-re a hengert dugót?valami jófélét!
Köhy
Elefanté nem jó? Az van
Sziasztok!

S.o.S. kellene nekem egy cagiva supercity benzincsap!

adamffyzsig "kukac" gmail.com -ra dobjon egy mailt akinek van, de ezt az oldalt is naponta nézem! nagyon kell! köszönöm!
funker_man_smok@hotmail.com
Heló és mi volna az msn címed?
üdv!Én itt Hatvanban..de más probléma is volt..ugyanis főtt már meg a motor..nemegyszer..a hengerfej kicsit vetemedett volt+a gumigyűrű keresztmetszete is 2,5mmvolt..most két milissel raktam ossze(ez a gyári)amit nem tudtam eddig mert a régi gyűrűk rettentő szarok voltak...meg egy német szigetelőanyagot használtam a fémhez..belülre csak..ezt amiatt mert nem teljesen sík a hengerfej..de mostmár jólett..nemlesz velebaj..
Melyik boltban vetted!? :-(
Szegeden van egy Seal-ring kft, én náluk vettem mindkettőt, februárban. Igaz nem sokat hajtottam meg meglett a Tenerém, de azért annyit mentem vele, hogy előjött volna, ha ócska...
Köszi, elnaplóztalak. Lassan erre is havazik és beveszem magam a garázsba, akkor kiderítem, hogy a sárvédőmön miért hiányzik az a csavar, ami neked megvan...
üdv!
Szia! Úgy néz ki meglesz a 2 motor, de csak 1 blokk van, és abban nagyon lóg a hajtókar. Egyébként jó lenne a gépedbe. Üdv
Oks majd valamelyik nap felveszlek csak most épp a cagivám húzom szét lesz egy kis generál.
heló!
ezt az útvonalat csak hasraütve találtam ki felőlem mehetünk akárhova is , eltévedni nemlehet minden út Rómába vezet
amúgy szeptemberbe vettem azóta igen keveset mentem még, sajnos nyár elején eladtam az apriliát és ez a nyár kimaradt...de jövőre pótolok!
ha gondolod vegyél fel msn-re jólenne megdumálni egy közös gurulást vagy valami
Heló
Meglehetne szervezni. Sőt jó is volna. csak olyan útiterv kéne ami azért sok embernek jó. Mert így pl. dunán-túlról messze van. Én benne volnék. Mito forumra is írok meg még egy 2 125-ös helyre . És akkor lehetne egy jót gurulni. Amúgy mióta van meg a super cityd? Nagyon szép, nekem is volt Bánom is már hogy eladtam
Remélem bírunk egy jót gurulni majd
Heló mindenkinek!
Kérdeznélek titeket, hogy borsod megye vagy környékbeli motorosok(főképp kismotorok) mit szólnátok tavasszal egy szezon nyitó kis túrára Miskolcról fel Ózd felé onnan Eger onnan bükkön keresztöl lefelé Miskolc!
ha valakit érdekel vagy összeszervezkedünk jó lenne egyet gurulni!
MSN: funker_man_smok@hotmail.com
Nincs, mert 50 ccm-es volt a motor.