Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello mi a véleményetek a cagiva elefant lucky explorer-röl?
.-.
sziasztok! Cagiva w4/supercity 50-hez milyen az alkatrészellátás? mennyire megbízható gép, van értelme ilyennel foglalkozni?
aki tud róla valamit irjon légyszi
köszi mindenkinek fontos lenne!

hello
becsavarsz egy robogósboltba viszed a betétet és adnak
egy csomó robesznak ilyen a fékbetéte
helló
Egy papir nélküli Gagiva Mito érdekelne lehetőleg amihez nem kellene nyulnom.Freccia papirom mindenel érvényesen van vázszámot megoldom a többi nem fontos.
és ha nem gond piros-fehér vagy piros vagy fehér de nem gond más szin sem.
Sziasztok! Cagiva Elephant alkatrészigény van? Üdv; Zoli
hello: nekem van planet olaj-viztartáj jó állapotu kupakokal=8000ft
és csak ez fajta jó belle, mitóé nem jó ,mert gyujtáskapcsoló tank elöt van planetnek mitonak meg villahidon más a tartály alakja.
ha kell irj emailt küldöm képet is róla:
email:ktmktm@freemail.hu
Sziasztok!

Keresnék Cagiva Mito/planet víz és olajtartályt. Csak sérülés-mentes, hiánytalan (kupakokkal), jó állapotú (nem elöregedett) darab érdekel.

elérhetőség adatlapomon, a fórumot is nézem.

Köszönöm!

Üdv: Szeemee
Hello!
Ez egy cagiva WMX 125.. Nekem is egy ilyenem van, hengert próbálok szerezni, de kevés sikerrel. Elég ritka példány. Viszont ezt a motort gyártották Husqvarna WR és ktm MX néven. 90-94 között. Ha jól tudom más más motorral gyártották.
Üdv!
Hello! Cagiva T4 350ccm-hez keresek szelephimbát és hajtókart ami a szelephimbákat mozgatja! Remélem valakinek van eladó! Előre is köszi!
Sziasztok szeretném megkérdezni hogy Cagiva Ar 350 hez hol tudnék fékbetétet venni mert a neten nem találok.Vagy milyen motoréval azonos pl:elefant vagy más olasz moci gilera stb?
Üdv!Supercity 125-ösöm van nekem is vedd fel velem a kapcsolatot msn-en vagy email vagy itt és megírom hátha van olyan alkatrészem amire szükséged lehet!
msn zsolt4593@hotmail.com email: zsoltrocky@freemail.hu
sziasztok tudna valaki egy cagiva bontót vagy egy boltot, weboldalt ahonna tudnék alkatrészeket szerezni super city 125-höz. köszi a segítséget
Cagiva maradékok eladók, olcsón adom nekem csak lom.
Köszi,nekem P20 vázba kéne,valami rozsda-kupa veretésre.A 17-es kereket nem lehet használni.
mito alkatrészek eladok!érd itt forumon vagy mail:kozilali@vipmail.hu
Bocsi , azt elfelejtettem , hogy bal oldaliról ahol a váltó is van .
Sziasztok , nem tudna valaki nekem egy fényképet készíteni , egy freccia első lábtartó konzoljáról , nagyon megköszönném . Mert az enyém eltört , és nem tudom , hogy mi , hogy van.
06707035667
hello: mito 1-elejét tudok adni komolyabb lengéscsillapitoja van elöl,és 320-as első tárcsafék.
17colos felni ugy hogy:felni-tárcsa-féknyereg-teleszkopok-sárvédő-villabefogok igy egyben=35000ft tudom adni.
Adsz valami elérhetőséget ? tel.szám , msn, email :D
sok mindenvan
freccia bontot alkatrészek eladók
Valaki tud elephant 125-ös service manualt? Hogy honnan lehetne letölteni vagy csak megnézni Várom a segítséget üdv